EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Korrina - ishrana i trening  (Read 31353 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #10 on: May 13, 2009, 01:39:03 PM »
Da, i rekla sam da sam 3xnedjeljno u teretani.... a ovo za kruška gradju ne mislim već je stvarno tako, sve mi ide u donji dio, bokovi su mi kritični 100cm obujam, butine isto tako, možda bi bilo ok da i ostanu ovakve samo da su tvrde i čvrste jer ovako izgledam puno deblje...


da nadodam za ovaj jelovnik , promjenila sam ručak tj.nadodala , bilo je pola tune + grah + zelena salata

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #11 on: May 13, 2009, 02:02:36 PM »
Quote
grah + zelena salata
Ne smijesh mesati vlakna i skrob.

Skrob izbjegavaj poslije 15 casova. :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #12 on: May 13, 2009, 02:36:33 PM »
 :hitself: :hitself: znala sam da ću ubrljat odma  :wallbash1: al gotovo sad to sam već pojela, sad znam za ubuduće...

gdje ste ostali, molim pomoć za treninge i za moj problem :blush: :blush:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #13 on: May 13, 2009, 03:10:10 PM »
Ne opterecuj se zbog jednog obroka...  :hitself:

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #14 on: May 13, 2009, 03:23:35 PM »
po meni 185 i 70kg idelana tezina :dunno:
znam dosta cura sa tim proporcijam i izgledaju super :rolleyes01:
e sad

izadje me 1121cal  :bored: :bored:
po mei je to jako malo, do duse neznam sta hoces, manekensi izgled ili :dunno:
bojim se da neprdjes u anoreksiju  :bored:
najbolje bi bilo da sacekamo nekog iskusnijeg zesnskog clana, da da neki kokretan
odgovor i plan treninga... jel ja bas nisam strucan po pitanju zenskog treninga :nonono:
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #15 on: May 13, 2009, 08:10:08 PM »
i ja čekam...ajde cure, pliiz  :help:

inače znam da je to kao normalna težina, ali vjeruj izgledam kao da imam 7-8kg više, samo zato što je sve užasno mekano na meni, nema mišića.... zato tražim pomoć da to sredim jer imam volje i želim poraditi na sebi :yes:

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #16 on: May 13, 2009, 10:58:44 PM »
Kako ti izgleda taj trening sa opterecenjem? Posto vec dugo treniras kondicija ne bi trebala da je problem...Probaj malo sa HIIT treningom...
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,91.0.html
ovde mozes da pogledas neki anaerobni trening...iskombinuj prema mogucnostima...
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,424.0.html
Mada bi najbolje bilo da ti tvoj trener preporuci, posto je vec upucen u situaciju...
masa je mama   :lol:

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #17 on: May 14, 2009, 08:09:59 AM »
Mici u tome i je problem,u teretani gdje idem nema trenera  :nonono: :nonono: znači, kad sam prvi put došla pokazali su mi sve sprave i šta da radim, i dalje sve sama  :bored: :bored:

a trening... joj izmjenjala sam ga milijun puta , baš zato mi treba neko da mi kaže šta da radim,kako, kojim težinama, jer svaki put u teretani čujem drugo od ostalih cura i sad sam se sva pogubila  :crazy: :crazy: :crazy:

kad sam kretala u teretanu radila sam kružni, pa nakon nekog vremena odvajala vježbe po danima, i sad radim ne znam ni sama kak bi to definirala, radim šta mi se radi, tj. noge -bedra, guza mi ne pokazuju nikakav rezultat tako da njih radim skroz, to mi je bolna točka

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #18 on: May 14, 2009, 08:32:43 AM »
niko ti ne moze reci sa kojim tezinama da radis. uzmi tezinu koju mozes da dignes 8-12x (neka bude 10 za pocetak), radis recimo 3 serije, ili radis 4 serije neke vezba, prva serija sa laganom tezinom i onda 3 sa tezinom koju dizes 10x
misicne partije su ti grudi, ledja, noge, ruke, ramena i trbusnjaci. prve tri (grudi ledja noge) su velike i vecina ih ne radi zajedno. e sad posto ti ides 3x nedeljno, i treba to uglaviti, a pri tom si zensko i pretpostavljam da gornji deo tela radis cisto da ne mlitavis previse, mozes da probas
noge (njih radi posebno, odvojeno)
grudi/ledja
ramena/ruke/trbusnjaci
uradi po 2-3 vezbe za svaki misic
trening skrati, ne mozes da ostajes 2 sata u teretani, kontraproduktivno je. Mici ti je dala link za HIIT i ukoliko si u mogucnosti (kondiciji) najbolje bi bilo to da radis. i to danima kad ne dizes tegove recimo.
e sad ne znam kako da ti objasnim kako da izvodis pojedine vezbe, procitaj malo o treningu, naci ces vec nesto. kada se sastavis kako ces da radis drzi se tog programa jedno vreme


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #19 on: May 14, 2009, 10:26:23 AM »
Imash na youtubeu opise vjezbi...

Mislim da bi ti najbolje bilo da radis kruzni trening za komplet telo, da radis samo osnovne vezbe i pocni fino od najvece (quds ako se ne vram) misicne partije prema najmanjoj...to ti ej najbolje za pocetak...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.