EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika  (Read 11448 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #10 on: March 28, 2010, 10:59:01 AM »
aha
pa da to je isto kao i tvoje ptianje koliko se dugo vari amino whey  :rolleyes01: :rolleyes01:

o boze....pa ja ne mogu da verujem u ovo sto citam i sto si ti  stanju da napises ali i to nije toliko strasno koliko je strasno SA CIM SE TI OPTERECUJES a tek si krenuo u ovaj sprot
mislim da je na vidiku neko ko ce za 2 meseca da prolu-pa od ove price i pcoeti ces da pises gluposti po formumima jer si vec poceo a to je izlgeda uzorcno posledicna veza previse info na jednom mestu koje naprave konufuziju u glavi i onda se rodi ideja DA ZNAS a u prinicpu veze blage nemas ni o cemu...

 :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #11 on: March 28, 2010, 11:10:24 AM »
I shta mi sad predlazesh Pedja ? Da batalim ja ovo sve ili shta ?

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #12 on: March 28, 2010, 11:18:50 AM »
a ja moram da odgovrim iz razloga sto neko drug moze da procita tovje gluposti pa da ne dodje do katastrofe jer ipak sam JA neko ko je o celoj ovoj prici prvi krenuo,laki me podrzao i skupa smo napravili jednu veliku stvar u vezi rotacja Uh i onda mi moje znanje i moje kredibiltet ne dopusta da SLUSAM OVAKVE STVARI


dakle

Quote
Visak belanchevina u nekim sluchajevima dovodi do talozenja glukoze pa samim tim moze da dovede do talozenja masnih naslaga.
da citas sa razumevanjvanjm onda b znao da to sto si rekao MOZE da se desi ali kao posledica viska CAL a ne talozenja glukoze tj talozenje sala je posledica kal suficita a ne talozenja bilo cega

Quote
Pa me zanima da li mozda ja preterujem sa belanchevinama ?

pa da si citao kao sto nisi onda bi i shvatio da ti to niko na ovom svetu ne moze reci nego samo ti sam mozes da odrededs a odrediti mozes na osnovnu OGLEDALA I TVOG NAPREDKA te umesto da izmisljas toplu vodu da se psovetis vezbanju i postajanosti na jednoj dieti bar 6 nedlja pa zapistujes i pratis rezulatate i na sonovnu toga donosis daljenje poteze.

Quote
Prichao sam sa par ljudi oko smanjivanja Belanchenina na rotacijama kada smo na 0 uh .. Rekao si u nekoj temi da kada se UH smanjuje masti se dizu i ``belanchevine`` se smanjuju .. Nije mi jasno zbog chega se belanchevine smanjuju .. Vr

a ja te pitam KO TI JE TO REKAO i koji su to ljudi?
a evo i objasnjenja
to kada ti je dan sa 0% nema nikave veze niti sa trenignom niti sa bilo cim a pogtovo ne sa tim da smanjujes B i podizes M
dakle
u ovoj dijeti M sluze ovde samo kao precistaci krvi jer naravno rpicamo o zdravim masnocama koje ce na ovoj dijeti sluze samo sa drzanje loseg holestrola tamo gde treba kao i to da omega 3 np imaju anitoxi svojstva te se telo putem njih resava nagomilanih toxina koji mogu da se pojave ut oku bilo koje vrste dijete.
povecavati masti vise od minimalnih potreba na ovakvoj dijeti JE BUDALASTINA i to NOTORNA a jos veca budalstina je smanjivati ili povecavati B kada si u danu sa 0% UH
ova dijeta se zove CARB ROTACIJA i ne zove se PROTEIN ROTACIJA a sto znaci da je cela rpica zasnovana na zbunjivanju bazalnog metabolizma uz pomoc energetskog goriva koje zove UGLJENI HIDRAT
mehanizam delovanja izvora energtiskih goriva je nadam se dobro poznat pa metodom LOGICKOG i ZDRAVOG razmsljnja cak i papgaj bi mogao da zakljuci da na dijeti u kojoj unosis dve vrste energetskiog goriva a u ovoms lucaju masti i uh neminovno je da DIJETA NECE FUNCINOSTATI KAKO TREBA te da ces uz B imati kalorojski SUFICIT a ne DEFICIT....
znaci...masti na ovoj dijeti su tu iz gore navnednihr razloga i najgora opcija je unoisti masnoce putem oraha u svrhu popunjavanja cal vec masti trba unosiiti ako se vec unose iz necega tipa omega 3
sa belancevinma se ne treba igrati vec treba ustavniti optimalan donos i toga se drzati a to koji je vec sam ti rekao na pocetku..

Quote
glavnom svi na 0 uh smanjujemo aktivnost ili ne vezbamo, pa tako visak protein amoze da se pretvori u glukozu
a zasto bi ti na0% smanjivao bilo kakvu aktivnost?
tj iz kog razloga?
ja ti ponavljam da je ovde rec o CARB ROTACIJAMA a ne o igri sa B ili sa treningom
oni su samo pomocna sredstva pomocu kojih se lakse dolazi do cilja..
nista ti neces dobro ili lose ucinti ako vezbas ili ne vezbas taj daj kada si na 0% Uh cak sta vise rekao bih,ali to je moje licno ISKUSTVO gde mi je losija opcija kada NE VEZBAM NA DAN SA 0% uh...
ima razlicith iskustva ali su ugavnom prilicno slicna..

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #13 on: March 28, 2010, 11:23:21 AM »
a bataltiti NEMOJ NISTA
vec pamet u glavu i PRATI I ZAPISUJ REZLUTATE i budi na jednoj dijeti bar 6 meci striktno posto si natural i reuzlatati su nemoguc pre tog roka

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #14 on: March 28, 2010, 02:01:03 PM »
Vazi peki :) .. hvala na odgovorima ...
Sve ja zapisujem, i sve ide kako treba.. nego me brinulo to oko belanchevina .. U sustini rezultati su odlichni i ako sam tek 2-3 nedelje na rotacijama :)


Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #15 on: March 28, 2010, 02:39:47 PM »
zorane to sam ti ja napisao na osnovu jedne recenice koju si pitao i samim tim odgovor je takav

0 uh se u rotacijama koristi 1 ili 2 puta nedeljno i mnogi to ne podnose, i svaka cast onome ko vezba hard core taj dan a pritom nema da unese dobru kolicinu amino da sacuva to malo misica sto ima 90% rekreativaca.

elem, stava sam da kada ne vezbas treba imas manji unos kalorija pa i belancevina jer tvoje potrebe nisu iste svaki dan..
naravno pre sam za da tada unosis masti nego uh, jer ce pre visak kalorija od UH proizvesti talozenje masti
ti moras imati mnogo iskustva da primetis da li je nesto visak ili ne...pa i proteina..
no...slazem se sa pedjom da moras nesto da radis duze od 20 dana, jer mnogi od vas skacu sa ishrane na ishranu..pa samim tim i nemaju nekih rezultata iz tog razloga
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #16 on: March 28, 2010, 03:24:17 PM »
0 uh se u rotacijama koristi 1 ili 2 puta nedeljno i mnogi to ne podnose, i svaka cast onome ko vezba hard core taj dan a pritom nema da unese dobru kolicinu amino da sacuva to malo misica sto ima 90% rekreativaca
tako i radim .. tj 2 puta sam na 0uh i ne treniram kada sam na 0uh posto nemam doboljno dodataka za tako neshto ..  :)





Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #17 on: March 28, 2010, 04:54:04 PM »
elem, stava sam da kada ne vezbas treba imas manji unos kalorija pa i belancevina jer tvoje potrebe nisu iste svaki dan..

X2 bez elem  :lol:
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #18 on: March 28, 2010, 05:41:02 PM »
kada se ne vezba,onda se raste i tada je potreban optimlan unos B da se nastavi proces koji je zapocet na treningu a u cilju postazanja sto vece i kvalitetnije misicne mase
ja sam stava da SMANJITI unos B kada se ne vezba NIJE DOBRO iz gore navednego razloga jer ukoliko je trening pravlino kocipiran taj dan moze da sluzi samo za rast i oporavak te ako ti telo treba 200 gr B kada vezbas isto ti toliko treba ako ne i vise KADA SE OPORAVLJAASS
i naravno,kao i uvek..ovo govrim iz licnog isksutva i naravno ovde ne rpicam o cal iz UH ili M..
vec o tome da se ne treba ogranicti a jos manje smanjivati u dane kada se ne vezba...
a i najbolje punjenje sa UH jeste u dane kada se ne vezba ali to je neka druga tema i izlgeda da se ovde malo pobrkalo lonicice :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #19 on: March 28, 2010, 05:59:31 PM »
eh, vecita dilema ko je u pravu , a uglavnom pricamo slicno  ;)
problem je sto se hvatas za nesto, npr samo proteine a ja sam gore tacno napomenuo na sta se odnosi.., jer da bi neko rastao nisu dovoljni smo proteini vec i kalorije  :)
i da, treba razjasniti zasto neko koristi taj sistem..ja npr da bi pakovao kvalitetne misice, a zoran verovatno da mrsavi
pa npr da bi se neko punio treba da se isprazni, pa bla bla bla i dubioze i price iz nepricave
a ja da vidim tog naturlaca, rekreativca koji ce uneti 2000 kalorija samo iz proteina  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap