EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?  (Read 10326 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hyperian

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 29
  • Gender: Male
Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« on: June 13, 2009, 12:15:50 AM »
Taman sam nabavio karticu i gledam cene na bb.com koje su nestvarno male i da se registrujem kad ono ne moze, nema opcije da se izabere Srbija :(
Interesuje me postoji li neki slican sajt sa tako malim cenama posto planiram na taj nacin da uzimam suplemente.
Jednostavno nisam mogao da verujem za whey koji ovde placa vise od 60e preko kosta manje od 30e  :boxed:

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« Reply #1 on: June 13, 2009, 12:29:18 AM »
Taman sam nabavio karticu i gledam cene na bb.com koje su nestvarno male i da se registrujem kad ono ne moze, nema opcije da se izabere Srbija :(
Interesuje me postoji li neki slican sajt sa tako malim cenama posto planiram na taj nacin da uzimam suplemente.
Jednostavno nisam mogao da verujem za whey koji ovde placa vise od 60e preko kosta manje od 30e  :boxed:

niko iz evrope ne salje za srb, a i ako se desi da salje - postarina je preko 20-30eur, tako da ti dodje na isto i ne isplati se.

Offline Hyperian

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 29
  • Gender: Male
Odg: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« Reply #2 on: June 13, 2009, 01:52:29 AM »
e katastrofa.. a za nemacku? imam tamo rodbinu i ujaka koji dolazi 2-3x godisnje, jel moze to preko carine da se prenese?
Mislio sam da uzmem jedno 10kg wheya tamo.
Izadje me ko ovde 2kg :)

Offline Mica86

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« Reply #3 on: June 13, 2009, 08:05:41 AM »
Da je sve tako jednostavno onda niko ne bi ni kupovao ovde suplemnte, nego bi narucivali preko bb.com po onim cenama. Svi ti suplementi dok bi dosli do tebe izasli bi skuplje nego da si ih lepo kupio ovde. I sam sam razmisljao kao i ti jer sam bio odusevljen cenama, ali nije sve tako idealno....;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« Reply #4 on: June 13, 2009, 10:48:26 AM »
e katastrofa.. a za nemacku? imam tamo rodbinu i ujaka koji dolazi 2-3x godisnje, jel moze to preko carine da se prenese?
Mislio sam da uzmem jedno 10kg wheya tamo.
Izadje me ko ovde 2kg :)
pa ko bi se zezao da tebi vuce 10 kg necega ,da ustedis 5.76 e
da bi se isplatilo tako nesto.treab da bude povoljna cena..pa da molis boga da nece na to da ti obracuna carinu i pdv, ako naidjes na nekog nad...nog carinika,pa on moze da posalje na sanitarni jer su sada nervozni oko oovg gripa, nos stop su van kancelarije..
a moze da se desi da sve prodje bez ikakvih zajebancija..po ovim cenama na bb.comu se sada ne isplati
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« Reply #5 on: June 13, 2009, 12:34:36 PM »
e katastrofa.. a za nemacku? imam tamo rodbinu i ujaka koji dolazi 2-3x godisnje, jel moze to preko carine da se prenese?
Mislio sam da uzmem jedno 10kg wheya tamo.
Izadje me ko ovde 2kg :)

ja zivim u Berlinu... ali sam uvek proteine vukao iz Beograda za Berlin... jer mene izadju jeftinije u Bg nego u Nemackoj. A to da narucujem iz Amerike... nisam probao, jer ne verujem da bi to stiglo... a i morao bi da platis carinu ako roba ne dolazi iz evropske unije. Ali mozes da probas

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« Reply #6 on: June 13, 2009, 02:32:36 PM »
pa da ali nisi pomenuo ljudima da tebi ne gledaju torbe na granici  :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« Reply #7 on: June 13, 2009, 04:24:43 PM »
pa da ali nisi pomenuo ljudima da tebi ne gledaju torbe na granici  :)

pa dobro... ja mogu i 10kg kok...a kole da prenesem, ali donosili su mi i iz bg ljudi suplemente, pa nisu imali probleme....

Offline Hyperian

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 29
  • Gender: Male
Odg: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« Reply #8 on: June 14, 2009, 02:10:07 AM »
ne radi mi pp care, izgleda da nemam dovoljno poruka da bih slao. dodaj me na msn :
mmarko892009@live.com
ili pisi na e-mail
Hyperian@elitesecurity.org

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Bodybuilding.com , ima li nesto slicno?
« Reply #9 on: June 14, 2009, 02:55:03 AM »
ja zivim u Berlinu... ali sam uvek proteine vukao iz Beograda za Berlin... jer mene izadju jeftinije u Bg nego u Nemackoj. A to da narucujem iz Amerike... nisam probao, jer ne verujem da bi to stiglo... a i morao bi da platis carinu ako roba ne dolazi iz evropske unije. Ali mozes da probas
Ma jao, moras da platis 19% MwSt.... jadan ti.
Mi ovde 30+20% (Lazic rece da je CARINA na suplemente 30%).
E sad ako su jeftiniji suplementi u Srbiji nego u Dojclandu... onda nemam reci!