EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dragana-dnevnik ishrane  (Read 6733 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jelenica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #10 on: June 06, 2011, 01:33:54 PM »
ne mogu corbice i supice, previse masti i jos ako ima testenina  :wallbash1:

Offline dusa mala

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #11 on: June 07, 2011, 11:22:02 AM »
juce.
Dorucak 10h: 5 kasika muslija ( Hane) sa obranim mlijekom
Uzina: 13h : 2 male jabuke
Rucak: 17h : pileci file, 1 komad, kriska integralnog hljeba, kupus salata
Vecera: kao i rucak samo bez hljeba
2l vode i solja zelenog caja.

Da li je ovo ok?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #12 on: June 07, 2011, 12:15:33 PM »
Nije ok, djeluje mi da ima malo proteina, i zasto samo 4 obroka?

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline dusa mala

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #13 on: June 07, 2011, 12:24:30 PM »
rucala kasno, tako da nisam bila gladna pirije vecere   ;). Daj mi predlog , sta da mjenjam. Moze li taj cetvrti obrok da budu bjelanaca ili tunjevina?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #14 on: June 07, 2011, 01:02:05 PM »
Moze tunjevina ili neko nemasno meso (teletina, junetina, oslic etc), nemoj da se osvrces na to da li si gladna ili ne, MORAS da jedes svaka 3 do 3.5 sata.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline dusa mala

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #15 on: June 07, 2011, 01:28:40 PM »
Ok, hvala. Malo je tesko posle 1-2 obroka preci odmah na 5 al trudim se :).

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #16 on: June 07, 2011, 01:39:47 PM »
Polako samo.  :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline jelenica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #17 on: June 07, 2011, 02:15:00 PM »
ja bih samo jos menjala, umesto muslija bolje ovsene, jer musli sadrzi vise secera i za rucak, i uopste ne mesaju se uh/ skrob sa vlaknastim, znaci ili taj hleb, ili krompir, riza sto je bolja opcija ili kupus,ali bolje kupus,odnosno vlaknaste uh ostaviti za sledeci obrok! 
sto se obroka tice i meni je jako tesko na pocetku bilo da se pridrzavam da imam svih 5, medjutim vremenom je to lakse,naviknes se i organizam sam pocinje da trazi .pozz ;)

Offline dusa mala

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #18 on: June 09, 2011, 11:53:47 AM »
Probala sam ovsene ,ukus im je blago receno ocajan, uspjela sam ih pojesti juce za dorucak ali jedva :nonono:. Za uzinu sam pojela jedno cijelo jaje i jedno bjelance a u vrijeme rucka sam bila na rostiljanju pa sam jela pileci batak bez ulja pecen na rostilju ( nadam se da je to ok ). Uzina, parce nemasnog sira i zelena salata a vecera ostatak mesa od rostilja. I da vaga jutros pokazuje 2 kg manje  :wow:

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Dragana-dnevnik ishrane
« Reply #19 on: June 09, 2011, 01:28:15 PM »
Kako si spremala ovsene?
Prelij ih kljucalom vodom, ostavi da upiju vodu jedno 20-30 minuta. Meni su tako ekstra.  :yes:

Za ubuduce da znas da je batak masniji, pogotovo ako je sa sve kozicom. Pilece grudi su ti najbolje  ;)