EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku  (Read 7882 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #30 on: September 13, 2011, 10:13:49 AM »
 Ispade skroz glupa situacija.....bez potrebe.
Nemoj da se ljutis ali lepo ti je receno da ishranu iz korena menjas ako zelis to sto ti je cilj.
Ne treba tu ne znam koliko para....veruj mi.
Izbaci hleb skroz iz ishrane,slatkise,sokove,alkohol,svinjetinu,
jedi kuvano meso,jedi pahuljice (ovsene i jogurt),jaja,belanca,tunjevinu u konzervi (ja je svako jutro kupujem kosta 109 din).Ne znam sta vise da ti se kaze.....a o rasporedu obroka citaj u temama i kod Lazica i Und.Nema druge moras regulisati i ishranu i raspored obroka

Offline latissimus_dorsi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #31 on: September 13, 2011, 02:29:34 PM »
E ovako, da li se moze nesto postici sa ovakvim rasporedom.


Posto ce mi biti tesko da se naviknem bez hljeba, da li mogu ga privremeno zamjeniti sa integralnim hljebom, cuo sam da on ne goji.


Idem u teretanu i radim kardio na prazan stomak. U teretani ima neka tecnost za sagorjevanje masti, sadrzi 500m l-carnitina i nju da pijem dok radim kardio.


Posto sam vec u teretani i ne mogu se vratiti kuci, napravim neki sendvic cisto malo da jedem pa da mogu nastaviti trening sa tegovima.


POsle treninga posto sam jeo 5 kompletnih jaja sada zamjeniti sa 4 bijelanca i jedno komplet jaje.


Onda 3 obrok je najcesce neko kuvano jelo sa salatom.


Ima li neki predlog sta raditi za sledecih 1-2 obroka?


Slatko i ne jedem, u krajnjoj situaciji pojedem cokoladicu vitanova.
Sokove takodje ne pijem, zamjenio sam ih limunadom bez secera.

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #32 on: September 13, 2011, 02:32:13 PM »
 Nikakav hleb i nikakvo domace kuvano jelo,jer ono sadrzi i zaprsku,i mast i ulje tako da to sve otpada.A umesto tih sendvica moze tunjevina u konzervi ili nemasni Ella sir ili belanca.....
Ne vredi moras da se odreknes domace hrane

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #33 on: September 13, 2011, 03:17:08 PM »
Posto sam vec u teretani i ne mogu se vratiti kuci, napravim neki sendvic cisto malo da jedem pa da mogu nastaviti trening sa tegovima.

ovo je za anale  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #34 on: September 13, 2011, 03:55:24 PM »
pa ti i ne jedes nista konkretno osim tih jaja, a sendvic u teretani pre tegova  :wow:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #35 on: September 14, 2011, 05:22:00 PM »
Quote
Posto ce mi biti tesko da se naviknem bez hljeba, da li mogu ga privremeno zamjeniti sa integralnim hljebom, cuo sam da on ne goji.
hleb je hleb, sta ti konktetno treba iz tog hleba..zar nije dovoljno taj sendvich koji jedes


Quote
U teretani ima neka tecnost za sagorjevanje masti, sadrzi 500m l-carnitina i nju da pijem dok radim kardio.
bzv

Quote
Posto sam vec u teretani i ne mogu se vratiti kuci, napravim neki sendvic cisto malo da jedem pa da mogu nastaviti trening sa tegovima.
ma jok..radis tegove ides kuci i jedes kako treba..

Quote
POsle treninga posto sam jeo 5 kompletnih jaja sada zamjeniti sa 4 bijelanca i jedno komplet jaje.

posle treninga ide nesto od ovoga

whey
meso i pirinac
meso i krompir
belanca
tunjevina
meso i testenine


itd, kao sto neko kaze, ne radi se kako ti hoces , nego kako treba
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nmrmak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #36 on: September 18, 2011, 09:12:02 PM »
Ajd' da probam ja malo da spustim loptu ovde (iako sam relativno nov clan)

Imas nerealne ciljeve. Ti zelis da ostanes na manje vise istoj masi a da izgubis salo, i to je tesko ali moguce. Problem je sto nacin na koji je to moguce izvesti nije jeftin i podrazumeva jako kvalitetnu ishranu i treninge. Dakle definitivno ne samo jaja i definitivno mnogo proteina dnevno, sto ce reci bar jedan-dva obroka ide neko meso.

Probaj da postavis sebi cilj koji je realan. Primera radi, izgubi salo, to mozes da uradis jeftino na nacin na koji su ti ljudi vec objasnili i uputili te sta da citas. Ako izgubis 5kg sala, izgubices minimum oko 6-7kg ukupno (ostatak racunaj na vodu i izgubljenu misicnu masu). E onda uzmes pa se hranis malo jace pa nadoknadis u teretani ono malo izgubljenih misica i jos dobijes 3-4 kile (vratis onu izgubljenu vodu, vratis pola kile masti i dobijes jos oko kilo i nesto misica). I tako si uspeo otprilike u onome sto si hteo. Imas manje masti a vise misica.

Ljudi samo pokusavaju da te upute da je sa resursima koje imas nemoguce dobiti onoliko misica koliko masti izgubis iz dana u dan da bi ostao na istoj telesnoj masi.

I te sendvice u teretani izmedju cardia i tegova stvarno zaboravi...

Offline MarkoDjuka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #37 on: September 20, 2011, 01:26:33 PM »
Posto sam vec u teretani i ne mogu se vratiti kuci, napravim neki sendvic cisto malo da jedem pa da mogu nastaviti trening sa tegovima.

e ovo mi je bas trebalo da vidim posle ove pauze od 3-4 meseca zbog povrede nisam treniro i vratim se na trening i na forum i vidim stvarno je najbolji forum
ali bez zezanja

Offline Gagi 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja oko viska kilograma u stomaku
« Reply #38 on: September 20, 2011, 02:15:31 PM »
Dragana ti je odgovorila super domaca jela  :nonono: ,Beli hleb izbaci ,nikakvi sendvici i gluposti slatkisi itd..Lazic ti je rekao sta da jedes posle treninga ,radi kardio redovno ,pridrzavaj se i rezultati nece izostati.