EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: VJEŽBE S ELASTIČNOM GUMOM  (Read 10242 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
VJEŽBE S ELASTIČNOM GUMOM
« on: January 03, 2011, 01:31:45 PM »
Dobar vam dan! Ovako, nemam problem s težinom (visoka sam 182 cm, imam nekih 65-66 kg), ali sam donjela odluku da bih željela učvrstiti svoje tijelo i praditi malo na snazi leđa itd.
E sada, ja imam nezgodan posao gdje sjedin 8 sati na poslu, a za odlazak u teretanu nemam vremena. Prije sam vježbala u teretani, no sada radim i u dvije smjene i ne stignem u fitness. A ako i stignem, onda je to jedino od 8 ili 9 u jutro, a fitness tada još nije otvoren.
Opskrbila sam se kućnim steperom, velikom loptom, bučicama od 2, 3 i 6 kg, i elastičnim gumama. Zanima me kada biste mi mogli napisati ili dati neka uputstva da odradim cijelo tijelo (noge, trup, ruke) s gumama. Nisam početnik, snalazim se s bučicama ali bih voljela iskoristiti ove gume, a ne znam baš neke vježbe za noge, ruke, leđa s gumama i ne znam kako ih iskoristiti? Postoji li neki link gdje mogu skinuti te vježbe?
Pozdrav!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: VJEŽBE S ELASTIČNOM GUMOM
« Reply #1 on: January 03, 2011, 01:34:04 PM »
da li si pogledala trening u nasim treninzima u bb i fitness za zene, moj poslednji post tamo
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: VJEŽBE S ELASTIČNOM GUMOM
« Reply #2 on: January 11, 2011, 07:43:36 AM »
Vidjela sam! Nesto sam ja sama kod kuce ovih dana brljavila... ali nije to to. Razmisljam ipak ozbiljno da nakon posla, znaci radim do 19h, odem pravac do teretane jer jedino tako znam da mogu efikasno nesto odraditi.Znam zasto sam dosla tamo a i ne gnjave me -  Ugasim mobitel i treniram. Ovako kod kuce me stalno netko zove, treba.... nisam posvećena tome. Da ne govorim da cu, koliko-toliko, popraviti društveni život i izaći među ljude, osim kad je posao u pitanju. Gosp. Laziću hvala vam, ja sam ove kućne vježbe također skinula na komp.

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: VJEŽBE S ELASTIČNOM GUMOM
« Reply #3 on: April 11, 2011, 09:10:30 AM »
Dobar dan svima! Nije me dugo bilo! Ali eto, da vam se malo javim i da upitam što dalje.
Ja treniram, nešto kod kuće s gumama i tegovima, nešto u dvorani (rukomet - 2 do 3 puta tjedno) i sve u svemu sam zadovoljna. E sad, ja moram nesto uraditi s ishranom. Problem je u tome što nas ima 10 ukućana i moja mama kuha. Ja uvijek biram, tj. uzimam manje zlo kada je ručak.
Ishrana je ovava:

u jutro (7.00h)- jela sam namaz i kruh (da znam da nije u redu), ali učim se sad jesti zobene s vodom i stavim mjericu wheya ( jedem s vodom jer imam žgaravicu od mlijeka i mliječnih proizvoda). - da kažem, nije baš bajno!!  :nonono: Razmisljam i o kajganoj s snitom kruha!
medjuobrok(10.00 h) - voće
na posao ponesem (13.00h)- sendwich od tunjevine i integralnog peciva ili ubacim meso neko u pecivo
ručak (16.00h) - sad ide ručak koji kuha mama, ja se trudim izbirati bolje, ali tu bude svega
trening
nakon treninga - banana i whey s vodom

I to je to! ne znam je li to u redu, ja ne idem ništa poslije treninga osim ovoga.
Hoće to biti u redu?

Da napomenem, ja nemam neke kile za izgubiti, jedno 2 možda ili samo centimetar u butinama s jedne i druge strane, ali voljela bih da istopim masti i oblikujem se. Što vi mislite, kako ovo izvesti?!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: VJEŽBE S ELASTIČNOM GUMOM
« Reply #4 on: April 11, 2011, 09:53:20 AM »
ako vec moras tako da jedes, onda moras i trositi to..zato moras pojacati treninge, kada vec u ishrani ne mozes praviti suficit kalorijama
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: VJEŽBE S ELASTIČNOM GUMOM
« Reply #5 on: April 23, 2012, 06:29:04 PM »
Pozdrav svima!
Nije me dugo bio...
Javljam samo da je ok, ja sam dobro, imam možda još  malo definirati se, dolje jedno 2 kile, ništa strašno, treniram i redovna sam. Do ljeta će otići i to. :yes: Ništa ne variram, trudim se da jedem što zdravije...nakon treninga whey pijem i posni sir pred spavanje ako sam gladna.
Ako vidim da tapkam u mjestu, malo cu se stisnuti, ubaciti varijacije i to je to! ;)
E sad zanima me... postoji li neki dobar video, neke vježbe koje mogu skinuti na laptop i imati kada sam na putu??? Neke vježbe koje nisu baš lagane, jer sam poprilično utrenirana!  Naime, često sam vikendima odsutna i na putu, upisala sam fakultet dalje, pa sam katkad od četvrtka ponedjeljka bez treninga, a to je mao puno!  :rolleyes01:
Ima li nešto dobro, efikasno da mogu raditi u sobi kada nisam u mogućnosti u gym?
hvala i pozdrav!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: VJEŽBE S ELASTIČNOM GUMOM
« Reply #6 on: April 23, 2012, 07:50:47 PM »
trening tipa?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: VJEŽBE S ELASTIČNOM GUMOM
« Reply #7 on: April 24, 2012, 03:04:34 PM »
Tipa da uradim nešto korisno dok sam na putu, cijelo tijelo! Dugo mi je bez treninga 4 dana!