EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pozz  (Read 3908 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TYTAN

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
pozz
« on: April 26, 2012, 08:44:37 PM »
Ovako pozdrav ljudi,necu da gnjavim odma cu preci na stvar,imam malo viska sala,treniram vec 3 mesca u teretani i svidja mi se kakav sam se napravio (jos par kg-a i to je to ) ali salo ima vec od 10 % i ne vide mi se trbusnjaci,e sad imam pitanje culi ste svi za "tabatu" ja msm ,e da radim tabatu npr 3x nedeljno recimo sklekovi,zgibovi,propadanja,s bucicama neke stvarcice sta misliste na to,za taj high intensive training ?

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: pozz
« Reply #1 on: April 26, 2012, 08:55:37 PM »
Ovako pozdrav ljudi,necu da gnjavim odma cu preci na stvar,imam malo viska sala,treniram vec 3 mesca u teretani i svidja mi se kakav sam se napravio (jos par kg-a i to je to ) ali salo ima vec od 10 % i ne vide mi se trbusnjaci,e sad imam pitanje culi ste svi za "tabatu" ja msm ,e da radim tabatu npr 3x nedeljno recimo sklekovi,zgibovi,propadanja,s bucicama neke stvarcice sta misliste na to,za taj high intensive training ?
Kao prvo pogresio si mesto postavljajuci post u ::Bodybuilding & fitness za zene::,kao drugo ima dosta postova na ovu temu u delu Problemi sa viskom kilograma......procitaj malo ima dosta korisnih informacija i saveta  :yes:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”