EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!  (Read 96095 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #40 on: March 24, 2007, 09:05:31 PM »
@Lazic&Pedja

Odnos Skrobastih i Vlaknastih??!! Ako me sjecanje sluzi Milos govori da krkam salatu i povrce po cijeli dan jer tijelo ima vise "problema" da ga provari nego da izvuce koristi i time nam stvara uslugu, pa je idealno mjesat sam cistim proteinima iz mesa i ostalih izvora osim sira tokom dana...

A ja cu UH prvenstveno gledat iz skrobastih jer su oni "opasni", tj. na njih se cilja UH kao sto mi je Lazic naveo...


..VLAKNA SU NEOPHODNA..I TU NEMA DILEME..SAMO TI NJIH KRKAJ..BEZ NJIH CES TEK DA IMAS PROBLEME

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #41 on: March 24, 2007, 09:06:58 PM »
Quote
-Molim te objasni mi malo poblize HIIT i koliko puta tjedno da ga radim? (Ne mislim ga radit kad radim noge jer mi se riga od nakon treninga nogu, kolabirao bi da jos radim brzinski puls) U mojoj teretani cardio sprave (Bicikla, Orbitrek, Trake, Steperi) marke Life Fitness i samo mi napisi sistem osciliranja u intezitetu, citao sam tvoj HIIT koji je Iggy postavio no eto da mi jos malo podrobnije objasnis da ne napravim gresku!
-U HIIT koliko da picim Max Puls ?? (Imam Polara tako da je sve po kontrolom)

Radis za pocetak 2 minuta sporo 2 minuta brze puls za pocetak drzi do 140..ne vise od 20-ak minuta i ne vise od 3-4 puta nedeljno, sotalim danima obican kardio 30-ak minuta..
Kasnije ides 1 min sporo 1 minut brze, od 25-30 minuta 4 puta nedeljno do svakog dana..



Quote
-Napisao si da kidam vlakna, napisi sto tocno mislis po tim?

Izvori vlaknastih uh: spargla, prokelj, kupus, karfiol, sargarepa, celer, boranija, tikvice i salate, voce(samo po jedno u toku dana)
jedes koliko mozes..

Quote
-Dakle Kreatin skroz van? Cak niti u PWM onih 5g? Jer mi se cini da sam negdje citao da je Ok samo malo za hidraciju misica ali ne punjenje, eto samo pitam, radim kako kazes!!!

izbaci za sada, mada su ti misici puni toga neces se otresti za 15 dana najmanje

Quote
-Kad si spomenuo osjecaj u zelucu, bogami sam ovih dana vec se osjetio slab, dakle cim mi fali UH "trokiram" morat cu da smanjim tezine drasticno i da radim kao Milos.

navicices se brzo..

Quote
-Nikad nisam u zivotu imao vecu potrebu za tekucinom, popio sam danas sigurno 7 litara vode  :shocking: je li to OK?

naravno da jeste

i jos nesto znaci ovo sto ti pise svaki dan da unosis uh to su skrobasti..
i njih unosis po gramazi
Izvori skrobnih uh: zitarice (psenica, ovas,jecam,raz…), smedi pirinac, krompir, kukuruz, pasulj, grasak i drugo mahunasto povrce.

sve preko idu vlakasti nadam se da je sada jasnije
« Last Edit: March 24, 2007, 09:10:53 PM by Lazic »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #42 on: March 24, 2007, 09:16:20 PM »
@VRHUNSKI !!!!!!!!!!!!!

Mozda pitam jos neke BANALNOSTI ali srz je tu, sad cu jos da posaljem Pedji slike da vidi da li je sve OK s obzirom na izgled i unos UH, tebi sam vec poslao da znate o kojem se problemu radi, pa nakon ovog cu postavit i pisat kako mi ide!!!

HVALA PUNO ! Najkorisniji savjeti ikada!  :groupwave1: :super:

Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #43 on: March 27, 2007, 05:25:31 PM »
Dakle krenulo se!!! Jucer sam radio prvi trening nakon proteinskog vikenda i mogu samo da kažem da je strašno djelovalo na mene, sad ne znam je li to placeboo ali imam osjecaj da mi energija (dakle snaga) drasticno pada...
Osjecam se umoran non-stop i najgore od svega pospan, drzim se uputa jos cu da nadodam kardio na cijelu pricu onih ubitacnih 20 min nakon anaerobnog treninga, ako ne prezivim saljite šaučešća...

Necu ni da gledam vagu jer me ne zanima, samo cu vidit po ogledalu i odjeci sto se desava...Mislim da mi je tijelo u sad nekom soku, imam osjecaj da se nabubam šećera da bi se regenerirao kao Robocop, ali isto tako i usrao sve do sada, molit cu Boga da ovaj period sto prije prodje da mogu da krkam opet  :shutup: :pullhair: :shocking: :crybaby: :blush:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #44 on: March 27, 2007, 05:37:14 PM »
Polako, da telo nauci da vuce energiju sa mesta gde treba..Brzo ce to proci..malo je vise psiha i normalizacija insulina pa ti deluje neobicno.haha snaga je u misicima tu je ona..ti sada moras malo i da promenis trening jer sigurno neces moci isto da podizes kao ranije..Smanji na 80 % od ranije, pa kada to savladas onda kreni da povecavas..Ovako ces da se slomis...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #45 on: March 27, 2007, 05:42:15 PM »
@Lazic

Ma covjece konkretno legg press sam radio u subotu, prije sam krcao po 400kg na pressu i radio jednonozno sa 180kg pressu i duboki cucanj po 120kg do poda guzica (sad pressa nekih  320kg a cucanj sam radio pod takom drhtavicom da mi se trening partner smijao mamicu mu...), da sam to napravio mislim da bi kolabirao, dakle smanjio sam na nacin da mogu osjecat przenje misica a da se ne ozljedim ili da se ne padnem u nesvjest, uglanom tezine me sad ne zanimaju vec samo tehnika do vrhunca...sad radim kao sto Sarcev zahtjeva 100% ipak zimi sam na Arnoldu  :yahoo: :lol: :strong:
P.S. Evo da i Pedja vidi da slusam ponekad...moram inace bi izginuo dobro si rekao...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #46 on: March 27, 2007, 06:38:58 PM »
tako i treba,......sada ce mo sigurno negde stici...videti ces...samo nastavi

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #47 on: March 27, 2007, 07:38:30 PM »
tako i treba,......sada ce mo sigurno negde stici...videti ces...samo nastavi
Hvala na potpori a pogotovo znaci od ljudi koji su "face" u ovom sportu i po uspjesima a i po njihovom izgledu, hvala vam ljudi, evo taman, teletina i salata sa whey-om bez grama UH... :i'mcool:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #48 on: March 28, 2007, 10:28:14 AM »
bravo covek :thumbup1: samo napred :weight_li

a jbg, ne moze sve od jednom. bice super da se sa novom kilazom i novim izgledom vratis na stare kilaze, pa zamisli na zimu sta ce biti :showoff: :strong:
over & out

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #49 on: March 28, 2007, 10:31:52 AM »
bravo covek :thumbup1: samo napred :weight_li

a jbg, ne moze sve od jednom. bice super da se sa novom kilazom i novim izgledom vratis na stare kilaze, pa zamisli na zimu sta ce biti :showoff: :strong:
E pa to me upravo veseli, jedva cekam to, a i ljeto se blizi...sad cu malo dat gasa i trbusnim  :clap1: ;D :thumbup1:

Samo polako...evo sad 10 bjelanjaka, 3 žumanjka, zelena salata, a sa sobom nosim WHEY (Sirutka, Jaje, Casein, Soja u jedno) i jednu Corny Sugar free, jer imam neke obaveze pa 40g toga i neka grmi do rucka...jak su mi UH tokom danasnjeg dana, jedan CORNY  :blush:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)