EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!  (Read 96095 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #70 on: April 02, 2007, 10:38:04 PM »
mislis samo 4,5 kg wheya ili je pakovanje toliko, a ti ces uzeti vise..nije valjda da jednu kutiju mozes da koristis 3 meseca..
Manje od 3 mjeseca, koristim ga eventualno 2 mjeseca,ali sam ti rekao koristim multiprotein sa sirom od weidera prije spavanja, tako da 2 vrste proteina krkam, ljeti šibam whey non stop kao sok uz neko lagano voce, kad smo oko toga koje voće je najbolje za mix uz whey da malo uspori za vrijeme defke???
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #71 on: April 02, 2007, 10:41:17 PM »
Dakle danas sam radio trening nakon pauze od 3 dana jer stvarno nisam imao snage da napravim 100% trening pa sam odlucio da malo vise odmorim jer ipak je šok za tijelo (makar se itekako privikavam) uglavnom,a ne želim sad da se ozljedim, osjecam se vec malo tvrdji, a vjerovali ili ne iskocio mi cvor zelenih vena na bicepsu, jedva cekam da skinem ovo ostalo, samo osjecam da sam izgbubio u ledjima (podrucje oko lopatica) pa se stalno u ogledalo gledam je li to istina ili samo psiha...
Uglavnom sad salata sa bjelancima i onda casein+sir onda krpice...

Pozdrav
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #72 on: April 02, 2007, 10:43:37 PM »
Dakle danas sam radio trening nakon pauze od 3 dana jer stvarno nisam imao snage da napravim 100% trening pa sam odlucio da malo vise odmorim jer ipak je sok za tijelo (makar se itekako privikavam) uglavnom,a ne zelim sad da se ozljedim, osjecam se vec malo tvrdji, a vjerovali ili ne iskocio mi cvor zelenih vena na bicepsu, jedva cekam da skinem ovo ostalo, samo osjecam da sam izgbubio u ledjima (podrucje oko lopatica) pa se stalno u ogledalo gledam je li to istina ili samo psiha...
Uglavnom sad salata sa bjelancima i onda casein+sir onda krpice...

Pozdrav

misic nisi sigurno izgubio..to sto sada uradis bices blizu realnom stanju svog tela..sto je i bolje..
jer kada na cistu masu pakujes masu je mnogo bolje, nego kada si gojazan i pakujes misice..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #73 on: April 02, 2007, 10:47:15 PM »
@Lazic

Da, da, upravo sam to razgovarao sa jednim covjekom koji je polu profesionalni bilder, izgleda fantasticno, pa sam sa njim pricao odavno kad sam trenirao sa njim prije 2 godine, on je rekao da meni preporuca ( a i svima slicnima meni ) da prvo otopim ovu masu ( naravno kao i svaki momak koji dodje gurao sam samo masu, masu i opet masu), da je malo isjeckam a onda kad se krenem opet punit i to sto kvalitetnij da mogu i da ocekujem puno kvalitetnije misice nego ove koje "gusi" salo, tako da sam napisao u samom naslovu prva defka, pa da vidimo, ako ne bude dosta, do godine jos brutalnije, ali o tome sad ne zelim ni razmisljat, samo guram, puno sam se vratio u snazi pa mi to daje i kick za dalje, makar sam na proteinima sto mi je bilo uzasno tesko u samom startu...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #74 on: April 02, 2007, 11:01:06 PM »
to bi ti i mi savetovali isto..ali se ja uglanom drzim onoga sto neko pita ne ulazim mnogo u neku dalju problematiku , jer sam naucio da to moze nekome da bude problem..video si kod pedje diskusiju o upali ..nas 5-orica koji nesto znamo i izgledamo pricamo jedno a 2 tipa i devojka drugo..nisam trebao ni da pisem, jer su verovatno oni u pravu a svi mi smo pogresni..
ali sta da radis...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #75 on: April 03, 2007, 11:11:00 AM »
Ekipa koje je voce idealno za popit uz shake da se uspori do krutog obroka??? Sad u fazi definicije? Jabuka? THX
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #76 on: April 03, 2007, 02:02:10 PM »
Ekipa koje je voce idealno za popit uz shake da se uspori do krutog obroka??? Sad u fazi definicije? Jabuka? THX

buraz probaj..ja sta mi se nadje pod ruku.ne preteruj sa kolicinom..fruktoza je u pitanju..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #77 on: April 05, 2007, 05:55:42 PM »
Imam jedno pitanje.

Sta mislite od suhim brusnicama. Kakvo je to voce?


Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #78 on: April 05, 2007, 06:02:03 PM »
Imam jedno pitanje.

Sta mislite od suhim brusnicama. Kakvo je to voce?

Odlicne za urinalni trakt, pomaze pri upalama navedenog i koristi se u medicini kao lijek!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #79 on: April 05, 2007, 10:35:06 PM »
Danas sam uradio bombastican trening, naspavan, cijeli dan se nanjopao proteina i odmarao, nakon treninga HIIT, intenzivno, primjetio sam da mi puls pada sto jace radim (dakle usao sam u kondiciji i guram dalje  :thumbup1:)

Sad idem po 10 bjelanjaka...čaos...

P.S. je li moguce da sam izgubio malo u podbratku i masti po nogoma ili se meni to cini? Jer više se ne mogu tako lako uštipnut za BF kao prije! Odnosno tanje je...nisam se mjerio ima vec 10 dana...sutra cu na stočnoj vazi jer ne vjerujem onim digitalkama jebu me oscilacije po 5-6kg... :wallbash1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)