EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako izgubiti kile i oblikovati se?  (Read 80432 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #20 on: May 29, 2007, 01:40:48 PM »
ne vadim se, bez brige, nisam mogla jer sam ucila...imala sam ispit u 8.oo ujutro pa sam ponavljala...evo sad smo zavrsili s ispitom - dobila 4!!! da se pohvalim...ponijela sam si na fax u kutijici piletinu 100 gr i snjitu crnog kruha d 30 grama.
to sam pojela podjeljeno na 2 puta dopodne i popila limunadu bez secera (tj sa sladilima), za rucak koji je bio prije 10 min sam pojela paradajz i 100 gr piletine...vise ne jedem UH za danas! je li to u redu? pozdrav...
DA, poslije podne sam na plivanju sat i pol! :)

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #21 on: May 29, 2007, 02:35:05 PM »
Ovako je ok. inače da bih oidradio jutarnji hiit ustajem u 5.20 da bi mogao na vreme da budim klince i spremam za školu i zabavište. Probaj jutarnji hiit pre doručka na prazan stomak, jer tako telo pre počne da troši zalihe.

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #22 on: May 29, 2007, 07:33:01 PM »
ok, sve to stoji...ali, HIIT? Nemam nikakvu spravicu u stanu za trcanje, bicikli i to...(student sam), ali mogu odraditi to tek u 9.00 ujutro u fitnessu tek (jer se tad tek otvara fitness)... mogu raditi one pilates vježbe koje mi je dao Lazic i još trbušnjake koje inace radim... ili da bolje cekam 9.00 sati bez jela?? - inace...mislim da sam danas pojela vise proteina nego sto treba...smeta li to? ovako:
2 DAN, ZNACI UH DANAS 50 G:
dorucak- 30 g jecmenih pahuljica i 150 g nemasnog jogurta, pola tune u vodi i 100 g mljevene puretine
oko 10 h - 15 g crnog kruha i 50 g pilećeg bijelog mesa
oko 11 h - isto kao i oko 10 h
oko pola 2 - 100 piletine i jedan paradajz
onda sam otisla na plivanje oko 4 i bila do pola 6
oko 18 h - 100g piletine, 2 bjelanjka i jedna rajcica
ZA DANAS JE TO TO! ISPRAVLJAJ AKO GRIJESIM!
Sutra je, koliko znam O uh....znaci proteini i povrce cijeli dan...ma mogu ja to...!
 - imam jos par pitanja...mozda je glupo pitanje ali sam citala u par novinskih clanaka da su zvakace gume pune secera bez obzira na to sto pise da su bez njega, gotovo kao bomboni...stoga, jel smijem zvakati zvakace gume??? - sorry ali8 nista ne prepustam slucaju hehehe  :) :)
ivane, najljepsa ti hvala sto se trudis, pomalo shvacam da sam do sad zivjela u zabludama...veliki kiss :blowkiss:

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #23 on: May 29, 2007, 07:41:59 PM »
da...jos nesto...npr ako pojedem jabuku ili neku vocku tijekom dana onda je to vise uh od onog jelovnika koji mi je Lazic napisao, ne?
- sta cu s vjezbanjem u teretani, na sta da se fokusiram...vjerovatno hiit? -kod mene u teretani postoji na orbitreki neki HILL program, je li to to? 3 minte ide jace, pa 3 sporije... (barem tako mislim, nisam sigurna)
- na plivanju otplivam do 25-30 ili 40 duzina, kako kad (bazen 25 metara) a u pauzama i sa strane se drzima za kraj i radim nogama ili kris-kras ili gore-dolje dok me ne zapeku noge, onda odmorim (ako me razumijete   :) )...pokusavam te vjezbice raditi 15 sekundi sto jace i brze mogu, pa 15 sekundi polako...je li to u redu? i ako nesto preporucujete, javite slobodno da izmjenim...!
veseli pozdrav svima ;)

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #24 on: May 29, 2007, 07:50:14 PM »
da, dok ne zaboravim jos ovo... na dan s 0 uh ne smijem jesti ni jogurt jel tako? buduci da on ima UH, ali ni voce...ako je tocno kak shvacam...?

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #25 on: May 29, 2007, 08:25:43 PM »
ok, sve to stoji...ali, HIIT? Nemam nikakvu spravicu u stanu za trcanje, bicikli i to...(student sam),
Netreba ti posebna sprava. može trčanje, bicikl, vijača....... pa čak i trčanje uz stepenice :twisted:, nikako nemoj čekati 9,00 h bez jela.
da...jos nesto...npr ako pojedem jabuku ili neku vocku tijekom dana onda je to vise uh od onog jelovnika koji mi je Lazic napisao, ne?
možda i jeste. treba i tu količinu uh da uračunaš u zbir, pa eventualno izbaciš nešto drugo. npr samo pola parčeta crnog hleba
- sta cu s vjezbanjem u teretani, na sta da se fokusiram...vjerovatno hiit? -
U teretani radi kardio za zagrevanje, a posle vežbe koje će ti preporučiti neko malo upuđeniji od mene. (verovatno će tikica ili lazić reagovati :director:)
da, dok ne zaboravim jos ovo... na dan s 0 uh ne smijem jesti ni jogurt jel tako? buduci da on ima UH, ali ni voce...ako je tocno kak shvacam...?
TAČNO

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #26 on: May 30, 2007, 08:05:55 AM »
u teretani za sada radi samo kruzni trening..znaci po 1 vezba za svaki misic od 1-2 serije do 15 ponavljanja..kada malo telo prebrodi upale onda ides da forisiras odredjeni deo tela..
i ako mozes uredi svoj profil :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #27 on: May 30, 2007, 08:20:07 AM »
Dobro jutro Ivane i Lazicu! ma, dobro jutro svima! Evo ja ispijam kavicu (crnu naravno, bez secera sa splendom) i gledam odgovore...! Jutros sam odradila na prazan zeludac 600 trbusnjaka i onaj 10-minutni pilates...onda sam doruckovala...
-100 g piletine i rajcicu!
Danas je 0 DAN UH!
- U 9.00 h idem pilivati, a na vecer cu i do fitnessa raditi kardio i neke vjezbice...
Pitam jos jednom, je li OK ovo sto radim na plivanju, ili da povecam?
Osjecam da cu uspjeti, samo me treba netko voditi...hvala Vam lijepa!  :yahoo: :blowkiss: :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #28 on: May 30, 2007, 08:21:53 AM »
Ako ti to pomaze da se relaksiras, sigurno je bolje nego nista da neradis..uglavnom ako nesto ne komentarisem znaci da moze proci..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #29 on: May 30, 2007, 08:25:15 AM »
Hvala, hvala, nova sam pa ucim! OK, cujemo se, ugodan ostatak dana ti zelim! POZDRAV  :blowkiss: