EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Arsenal & Barselona  (Read 20847 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #10 on: March 08, 2011, 10:55:55 PM »
3:1  :wallbash1:

da se nisu zajebavali pred svojim golom mogli su proc......... debil fabregas dodaje petom pred svojim sesnaestercom i primise prvi go........... a o penalu ni govora, sta reci nego sudija primio pare

i jos na sve ovo dodaj onog degenerika od komentatora na RTS-u

sve u svemu izjabese mi vece  :wallbash1:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #11 on: March 08, 2011, 11:15:31 PM »
Bas vi znate dal je neko na tom nivou prmio pare..
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #12 on: March 09, 2011, 12:21:11 AM »
3:1  :wallbash1:

da se nisu zajebavali pred svojim golom mogli su proc......... debil fabregas dodaje petom pred svojim sesnaestercom i primise prvi go........... a o penalu ni govora, sta reci nego sudija primio pare

i jos na sve ovo dodaj onog degenerika od komentatora na RTS-u

sve u svemu izjabese mi vece  :wallbash1:
meni promace tekma, slavio se zenski praznik, nego sta reci barsa je usitinu bolja al mora se priznati da je ima povlasaten status kod sudaca, dati persiju olako drugi zuti, penal nidje veze i kad se sjetim utakmice protiv chelzija u londonu i sudjenja, nek se oni popisaju na licemjernu politiku i kobejagi unicef :wallbash1:


Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #13 on: March 09, 2011, 09:27:12 AM »
ma prodao ih fabregas, to je katalonsko go...  v ....    n....   o.
gdje ima da poslije prve utakmice kad njegovi saigrači slave, on se tamo pozdravlja sa barsinim igračima i može se reći da tuguje.
a o suđenju, nema komentara.
igraju lijepo, ali stvarno ogromnu pomoć sudija imaju.
o čelziju je smiješno pričati, onaj tada sudija je trebao tri penala za čelzi da svira, ali kakvi neko je zacrtao da barselona ne može u finale i da se ne treba ponoviti mančester-čelzi, a još i sinoć, kako onaj van persi dobi crveni karton, u onakvoj utakmici, radi onoga dati karton, niđe veze.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #14 on: March 09, 2011, 06:56:08 PM »
Bas vi znate dal je neko na tom nivou prmio pare..
cekaj, jesil ti gledao utakmicu?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #15 on: March 10, 2011, 10:30:46 AM »
Bio mi je ukljucen tv na tom programu,ali nisam gledao.ne volim da gledam fudbal,nerviraju me koliko su ljigavi i koliko sve simuliraju..
Shvatam ja naklonost ka Barseloni,ali je glupo da ti i ja sa sigurnoscu pricamo kako je neko tamo iz svetskog vrha uzeo pare.To samo zna taj koji daje i ovaj koji uzima.A tih sudijskih nepravdi ce uvek biti..Seti se Spanija-Srbija kad je bilo 4-3 za njih,seti se sad Turska-Srbija u kosarci kad je ovaj odglumio da ne moze da sutira bacanja, a igrom slucaja je najlosiji izvodjac,pa umesto njega uzeo naivni Onan da sutira..Posle toga Tunceri nagazio aut liniju..Bilo i bice
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #16 on: March 10, 2011, 12:27:31 PM »
cekaj, jesil ti gledao utakmicu?

jel se vidi na snimku kako sudija uzima pare?
al se nekad dobro jelo

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #17 on: March 10, 2011, 12:49:38 PM »
ne verujem bas da se na tom nivou resavaju stvari davanjem para sudiji, mislim da su tu neke druge igre u pitanju, ali je jako ocigledno bilo da je ovde Barselona morala da prodje i da je zestoko pogurana, problemje sto je sudija to bas diletantski odradio pa se iz aviona videlo o cemu se jer onakve stvari se ne ne sude ni BSK-u iz Borce protiv Zvezde, a kamo li jednom Arsenalu protiv Barselone


Uploaded with ImageShack.us

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #18 on: March 10, 2011, 02:55:16 PM »
ljudi, samo sjetite se čelzija.
tri penala je trebao da svira onaj sudija, koji do te utakmice nije godinu sudio, a ni poslije ga nigdje nema.
a jok nije htjeo svirati da se ne bi ponovilo finale čelzi-mančester i tada je barsa morala proći, i to ne zasluženo, još na kraju i uzeše ligu prvaka.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #19 on: March 10, 2011, 11:40:17 PM »
ne mogu da verujem koji ste vi bukvalisti :lol:

kada sam rekao da je sudija primio pare aludirao sam na film "Nema problema" ......... osim toga tako se kaze za namestenu utakmicu

da ne davim dalje mislio sam bas na to sto je ted arcidi rekao

@vuksa pa ne vidi se, ali i da se vidi svejedno bi se precutalo......... bas kao sto milan rece za ono u turskoj (sto je bilo za ne poverovati da se nesto onako moze desiti u polufinalu SP) tu je kasnije izasao snimak kada onaj nagazi na liniju........ i jel taj snimak nesto promenio?......... jes djoku! samo me jos vise iznerviralo!
a bas me zanima sta je sada sa tog sudije koji nije signalizirao liniju, i sa onog sudije koji je ostetio engleze na SP u fudbalu letos, i jos bruku sudija koji su napravili katastrofalne greske? jel oni jos rade? verovatno DA....... jer nije samo "sudija primio pare"