EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...  (Read 25659 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nini

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #10 on: October 30, 2007, 04:33:28 PM »
rezim ishrane shvatila uglavnom, pocecu od ponedeljka, posto sam ionako ove nedelje na poslu uzela klopu iz restorana, pa da se ne baca  :evillaugh:

javljam se veceras, vreme da se ide kuci sa posla...

Offline Nini

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #11 on: October 31, 2007, 10:51:57 PM »
evo me...
od ponedeljka krecem sa ovim rezimom ishrane i sa teretanom (sutra ce platica :))
najteze mi je za pocetak da merim klopu na ove grame, to me malo nervira... :crazy:
dakle, javljam se kad krenem...

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #12 on: October 31, 2007, 10:55:15 PM »
Ajde Ni samo napred..i sad malo izbaci slatkise..i tako..za pocetak..vidi do ponedeljka malo nesto da promenis..cisto se navikavaj  :rolleyes01:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Nini

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #13 on: October 31, 2007, 11:39:36 PM »
sklopila sam pakt sa mamom da je i za nju bolje da ne kuva vise paprikase, gulase, pasulje i slicno :) i da se malo i ona sa mnom okrene ka zdravijoj hrani...
jedina je muka sto nam predstoje dve slave (8.11. i 21.11.) u moj rodjendan (10.11), i priznajem da se jagnjetine ne mogu odreci, nema sansi... ali trudicu se samo da gricnem, da probam, a ne da se razvalim :)

Offline Nini

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #14 on: October 31, 2007, 11:40:59 PM »
nini - lenstina!
ziva istina!  :dunno:

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #15 on: November 01, 2007, 11:49:59 AM »
ma nije najteze to merenje ... tu samo malo organizacije treba ... i ne mora bas u gram sve da se poklopi.
Uzmes jednom izmeris kolko ti je kolicinski jedna solja, tanjir, cinijica, stagod neke namirnice, upises lepo to sebi negde i posle samo tu istu posudu koristis kao mericu ... nista lakse ... ne mora da meris non-stop ;)

E super sto si i mamu ubacila u sve ovo ... nekada je lakse kad imas drusto a sigurno najvise znaci podrska ukucana.

Slave, rodjendani i sl. su mozda sad na pocetku izazovi ali vremenom se sve to prevazidje samo treba da se dogovoris sa sobom ;)
pozz
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #16 on: November 01, 2007, 01:23:57 PM »
nini - lenstina!
ziva istina!  :dunno:

 :vinsent uteracemo te mi u red ima  :exercisebike:   :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Nini

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #17 on: November 03, 2007, 10:52:46 PM »
tu sam... ali jos uvek nemam cime da se pohvalim... :blush:
drma me PMS i tamanim sve sto mi se nadje na putu... naduvena sam, imam migrenu vec danima, nervozna, napeta... ruzna  :help:

za sledecu nedelju sam narucila iz restorana samo salate, piletinu i lignje (imamo na poslu rucak iz restorana...) pocecu postepeno da ubacujem neke stvari, a da izbacujem druge...

javljacu se... trenutno sam  :crazy:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #18 on: November 04, 2007, 01:13:28 AM »
uh...sacekaj da ti sve to prodje pa onda pocni sve odma...od ovoga postepeno nema nista...imam iskustva sa tim postepenim :blush:

mislim i ja sam sad na regulisanoj ishrani posto nemam nikakvu fizicku aktivnost osim malo setnje...i samo sma jedan dan sasekao sve u korenu izbacio kokakolu,cipseve ostale grickalice...i prvi dan sam hteo da umrem..sad sam vec navikao i nekako mi zao gadno sta sam sve pre jeo :evillaugh:
al se nekad dobro jelo

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: i ja imam tih famoznih 10kg viska koje zelim da skinem...
« Reply #19 on: November 04, 2007, 03:29:40 AM »
al pazi nini,vidi kako se to tamo sprema,mozda stavljaju dosta ulja u tu hranu sto nije dobro
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380