EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Visak sala  (Read 33131 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marko87

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
Visak sala
« on: April 16, 2009, 07:33:37 AM »
Ja sam mrsav covek po prirodi,nemam nigde sala na osim na stomaku treniram svaki dan vijaca pola sata do 40 min bez prestajanja,onda sprintevi na fudbalskom terenu 16 krugova na 50 m sprint sa jedne i  sa druge strane,tako svaki dan skoro,radim vezbe svaki dan jedan dan 150 sklekova 100 propadanja,sve u serijama i benc,a drugi dan makazice umesto trbusnjaka nakada sam radio i 100-ine i 100-ine trbusjnaka ali nikada nisam mogao da imam trbusne misice na stomaku od tog sala,to je moj problem.Lezem malo kasnije i tako. :help: :help:

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Visak sala
« Reply #1 on: April 16, 2009, 10:55:00 AM »
DOBRO DOSO :)
U tom jes problem sto si jako mrsav, i samim tim metabolizam ti je jako usporen,
jel nemas neke misicne mase, e sad bi bilo najbolje da krenes u teretanu, i da pokusas da
dobijes malo na misicima i ujedno pokusas da skines to salo sto imas...
znaci prvo ishrana, mora biti uglavno visoko proteinska,sa varijacijom uh...znaci zaboravi na sokove, brzu hranu, grickalice itd...
imas teme o ishrani i pogledaj malo procitaj...
druga stvar, bavezno moras upisati u teretanu da bi izgradio makoar malo misica, samim tim ceti se metabolizam ubrzati i lakse ces dostici zeljen cil... al kreni sto pre jel ljeto je na pragu ;)
na forumu imas dosta ljepih objasnjeni stvari o ishrani i svem usto te zanima,
najvaznije moras biti upoiran...
napisi kako se hranis... prelistaj forum i vidi kao se drugi hrane i napravi sebi neki sl. plan...
i ako ti nije nesto jasno pitaj tu smo da objasnima...
to bi bilo za pocetak to, e kasnije mozes ubaciti i neki whey protein u ishranu :)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Marko87

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
Odg: Visak sala
« Reply #2 on: April 17, 2009, 03:47:46 PM »
Pa sto se tice ishrane skoro sam izbacio,sokove,slatkise,beli hleb a brzu hranu ne jedem vec duze vreme,a koka kolu ne pijem vec godinu dana,i ne nameravam vise da pijem to djubre,a ishrana ujutru uglavnom jedem pastetu,kobasicu crnogorsku ima u tempu,pijem jogurt i mleko od 2,8 posto masti i jogurt isto tako nesto a,popodne jedem belo meso sa rostilja, ribu i tako za veceru uglavnom malo voca kao i popodne tako da to je u principu to,samo to salo nikako da skinem.:( :nonono:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Visak sala
« Reply #3 on: April 17, 2009, 04:03:23 PM »
A aktvnosti? fizicke?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Marko87

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
Odg: Visak sala
« Reply #4 on: April 17, 2009, 04:10:53 PM »
Pa pise u prvom citatu,znaci skoro svaki dan radim vezbe jedan dan propadanje 100 komada,imam sprave kuci sve,150 sklekova imam i ono za sklekove,drzace i stavim noge na stolice i radim,i benc pres,a sto se tice trbusnjaka,radim makazice sveih vrsta radim i one za kose misice i na kraju ledjnjake,naravno to mi je rekao decko koji ima neverivatne trbusnjake,a sto se tice kardio treninga stavim kese oko celog stomaka i preskacem vijacu pola sata do 40 min bez prestajanja,i plus dzogiram znaci trcim oko jednog fudbalskog terena 5 krugova zagrevanaj onda idem 100 metara opusteno pa onda 50 metara sprint i tako sa druge strane i tako 16 krugova sto nije bas lako, i visok sam 186 imam 75 kg,ali mi jes samo ostalo sala na stomaku i malo na grudima.


Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Visak sala
« Reply #5 on: April 17, 2009, 04:31:59 PM »
Aj stavi sliku neku,cini mi se da tripujes previse.

Pasteta,kobasica itd nisu hrana.Ima puno boljih opcija tu.Takodje,3 obroka dnevno su malo,i sa 3 obroka ces tesko ubrzati metabolizam.Procitaj upustvo sa skidanje kg,da povatas neke osnovne smernice sto se tice ishrane.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Marko87

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
Odg: Visak sala
« Reply #6 on: April 17, 2009, 04:49:49 PM »
Izvini nikada nisam slao slike na forume kako se to radi?:(

Offline Marko87

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
Odg: Visak sala
« Reply #7 on: April 17, 2009, 05:22:46 PM »
evo slika.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Visak sala
« Reply #8 on: April 17, 2009, 06:26:30 PM »
bogte  :wow:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Marko87

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
Odg: Visak sala
« Reply #9 on: April 17, 2009, 06:29:25 PM »
Nesto nije uredu?:(