EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nekoliko nejasnih stvari  (Read 26820 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #100 on: March 03, 2010, 09:57:54 PM »
ok mislila sam da postoji neko pravilo nakon nevezbanja od 4 meseca, jer to nije kratak period. jedan lik mi je cak rekao da pocnem kruzni trening kao da nikad nisam vezbala. nista, sutra pocinjem, videcu koliko mogu da dignem pa cu s tim da radim, hvala na odgovoru

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #101 on: March 03, 2010, 10:01:20 PM »
mozes poceti kruzni trening da preguras upale
a posto si vezbala brzo ces se vratiti u forumu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #102 on: March 03, 2010, 10:41:48 PM »

znaci od sad pa ubuduce: radi sa tezinama sa kojima mozes da radis  :lol:


pa to hocu da kazem ..  :lol: :lol: :lol: :lol: q :boxed: :boxed: :wow:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #103 on: March 04, 2010, 05:02:05 AM »
...jeste, sa kojima mozes da radis,a pravilno se podrazumeva... :yes:
masa je mama   :lol:

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #104 on: April 16, 2011, 02:12:19 AM »
Moja tema miruje vec godinu dana pa rekoh da je osvezim malo :)
I dalje vezbam, vodim racuna o ishrani, naravno desi se da ponekad prekrsim ili da preskocim trening, ali stvarno retko. Navuce se covek na takav zivot.
Elem, visoka sam i dalje 181 ;D a kilaza 69-70, sto je ukupno 15 kg manje od pocetka. Medjutim za poslednjih godinu dana sam izgubila samo kilo-dva, ali razlika u izgledu je oogromna :wow: Zao mi je samo sto nikako da izmerim bf, a ne znam ni koliki mi je bio na pocetku.
Stvarno mislim da nije bilo ovog foruma, Lazica, Und3i2c0v3i2 (cak i kad se ljuti zbog glupih pitanja :blush: ), Mici i jos nekih, ne znam da li bih uspela :blowkiss: Podrska i saveti stvarno znace svakom debeljku.
Sad kad mi neko kaze da ne moze da smrsa i da je to tesko, ja sam u fazonu :boxed: ma daj :wallbash1:
Pozdrav za sve misicave proteince :bpress

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #105 on: April 16, 2011, 09:03:37 AM »
daj svoju dnevnu rutinu u obavezama, klopi treningu, pa da pomerimo to sa mrtve tacke..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #106 on: April 16, 2011, 05:03:53 PM »
Hej Lazicu :dir_bye1: Ovako, vežbam 4 puta nedeljno splitovi su mi (trenutno nešto eksperimentišem, pa sam skoro promenila) 1. Grudi, triceps  2. Noge, gluteus 3. Leđa, biceps  4. Stomak, ramena, podlaktica. Kardio radim otprilike dva puta nedeljno, retko stignem više jer radim i studiram, ali ako ga radim to je onda brzo hodanje ili hiit na traci, ili bajs ili hiit s vijačom. Ako je ujutru onda na prazan stomak, a ako je uveče onda posle tegova. Što se tiče ishrane, najčešće ovako izgleda: doručak 8h – ovsene sa ella jogurtom i belanca+1,2 žumanca. Užina oko pola12 jabuka/bademi/šargarepa (u ovo vreme sam uvek u pokretu pa je to jedino gde nemam proteina, jer je mnogo nezgodno, ali bar ne[to bacim u kljun). Ručak između 14 i 15h belo meso ili junetina (na vodi naravno)+pirinač ili kuvan/pečen krompir. Užina oko 17-18h velika salata (zelena ili kupus ili krastavac..)+malo mesa od ručka (ako je ostalo ;D) ili posni sir ili belanca. Večera oko 20-21h najčešće tunjevina, a nekad oslić ili piletina+neka salata. Nisam pisala gramaže jer ne znam tačno ali uglavnom je 100-150 g mesa za obroke, a upola za užinu, vlakna neograničeno, ovsene 3 supene kašike, 1 veći krompir za ručak ili dva malena itd. Obično ubrzo posle večere idem u krevet jer sam mrtva, a ako se zadržim duže onda uzmem i posni sir pre spavanje. Pijem samo vodu, čajeve bez šećera, ponekad limunadu, a kada učim pijem kafu sa sussinom. Nekada mi se dese “spontane varijacije” tj. neki dan mi bude 0 uh, ali trenutno ne mogu da ih lepo isplaniram jer ne znam gde mi je glava od obaveza. A da, i ako pojedem nešto slatko, sutradan budem na 0uh. Inače u lift nisam ušla ne pamtim, i svuda gde ne moram kolima idem peške. Gledam da kad mogu odem i na bazen, tako da neka 2 puta mesečno i plivam po sat vremena.
Izgledom sam prilicno zadovoljna, mada uvek moze da se nadje mana, ako mora nesto ja bih jos malo stomak doterala, eventualno gluteus. Rekoh za godinu dana mi je otislo samo kilo-dva ali su mi zato stare farmerke ogromne, i kaput od prosle zime mi je bas sirok, morala sam da kupim novi.
Ma posvetila bih se ja i vise svemu ovome, i hocu cim zavrsim master, to mi oduzima mnogo vremena a i mnogo se nerviram+me na poslu urnisu sa obavezama, cesto radim i vikendom :crazy: Eto, to je to, ako imas neki dobar predlog, rado cu poslusati :)

Offline Mima93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Female
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #107 on: April 16, 2011, 10:11:35 PM »
Čestitam,mogla bi još 10kg da smršaš.
Izgledala bi savršeno. :)

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #108 on: April 17, 2011, 12:52:59 AM »
Ako ti tako kazes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #109 on: April 18, 2011, 10:07:31 AM »
da li si pokusala da promenis, npr tu tunjevinu uvece izbacis stavis meso i salatu ili elu ili jogurt
da izbacis zumance, da  menjas vreme kada unosis skrob itd..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap