EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Forumska igra :)  (Read 17622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Forumska igra :)
« on: October 20, 2008, 08:09:12 PM »
E'o jedne igre  :)

Sve sto treba je da napises ono sto znas o osobi koja je "postovala" iznad tebe,ono sto si zakljucio o osobi na osnovu njenih postova,avatara,potpisa,nicka,rezona,fotografija...

Trenutno sam ja osoba koju treba da komentarisete,pozitivno ili negativno,na vama je.
Postavljenim postom vi postajete osoba koju treba komentarisati.

Nemojte citirati postove i komentarisati forumase ako se njihov post nije poslednji po redu,bez obzira ako njihovi postovi nisu bili vama po volji.
Izbegavajte spam.

Ako imate zelju da prokomntarisete posebno neku osobu,a u medjuvremenu do kucate tekst,neko postuje pre vas,molim da sacekate svoju priliku.

Zamolio bih modove da brisu postove koji krse pravila igre,jer kao i za svaku igru treba poshtovati pravila.

Ovo je sjajna prilika da se bolje upoznamo,a vec vidim i par malih prepirki  :evillaugh:

Srecno  :)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Forumska igra :)
« Reply #1 on: October 20, 2008, 08:29:29 PM »
osoba iznad mene voli igre na forumima
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Forumska igra :)
« Reply #2 on: October 20, 2008, 08:55:25 PM »
osoba iznad mene voli fudbal, '88 godiste je, zove se Dragan, zivi u Novom Sadu, na novom naselju, tj preciznije, sarengradu
Trenira fudbal, mada trenutno pauzira jer je sj**ao ligamente i ceka operaciju, ide u teretanu, ali ne redovno zbog obaveza prema treningu, ide na hemijski/tehnoloski fakultet (nisam siguran kako se zove, ali u vezi hemije)
ima oko ~1.7m 70kg, taman ten, crnu kosu
voli inter
vozi belog golfa  :lol: :lol: :lol: :lol:
ps. ovo nisam zakljucio zbog avatara ili nicka, vez zbog toga sto ga poznajem uzivo ;D

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Forumska igra :)
« Reply #3 on: October 20, 2008, 09:13:21 PM »
Osoba iznad mene se zove Marko.

Posebno je ponosan na donji deo grudi,za koji tvrdi da su mu superijorne u odnosu na ostatak.
Ima svega 17 godina i vec je u zavidnoj formi.
Informisao se dosta o bb tako da u narednim godinama ocekujem puno od njega  :)
Belezi lakse konflikte sa nasim proslavljenim asom pedjom  :evillaugh:

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Forumska igra :)
« Reply #4 on: October 20, 2008, 09:17:09 PM »
Osoba iznad mene se zove Uros...

Ima 20 godina,lepu definisanu figuru,smisao za modu  :lol:  i dosta znanja u oblasti musko - zenskih odnosa...  :evillaugh: :clap:   i super je drug.  :)

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Forumska igra :)
« Reply #5 on: October 20, 2008, 09:26:40 PM »
Osoba iznad mene se zove Nina, voli Stefana, ima 14godina, nije bas u najboljim odnosima sa Tanorom, nije znala sta su gajiceve trenerke do skoro

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Forumska igra :)
« Reply #6 on: October 20, 2008, 09:33:15 PM »
osoba iznad mene je stajala i mahala na trgu nikole pasica da bih ga kao "video" u guzvi  :evillaugh:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Forumska igra :)
« Reply #7 on: October 20, 2008, 09:35:23 PM »
osoba iznad mene je slagala, iliti nije govorila istinu u predhodnom postu, jer je htela da me predje i da zapravo stojim i masem, ali sam umesto toga nazvao telefonom i gledao ko je milan, kojeg je bilo lako uociti u masi, zakljucite zasto  :evillaugh: :evillaugh:


ps. hteo je to i da slika ali mu nije poslo za rukom  :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Forumska igra :)
« Reply #8 on: October 20, 2008, 09:39:33 PM »
napisi kako si se vratio kuci tu noc  :innocent:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Forumska igra :)
« Reply #9 on: October 20, 2008, 09:41:30 PM »
vozom   :innocent: :innocent:
ali nije bila ta noc, vec sledece jutro  :lol: