Vesti i obavestenja > ::Obavestenja::

3.kolo nagradne igre-Vi nama tekst mi Vama Whey+Kreatin

(1/5) > >>

Lazic:
ExYu Fitness forum
Vam predstavlja
nagradnu igru
Vi nama tekst
 mi Vama 





Whey i Kreatin
(Whey po izboru i CreaLean 500 gr)




Pravila




* U igri mogu ucestvovati svi bez obzira na datum prikljucenja forumu ili broj poruka.
* Posto je sada nagrada primamljivija, sada je potrebno da imate minimum 3 teksta koji ce uci u izbor.
* Pre nego sto bilo sta napisete dobro procitajte i proucite tematiku o kojoj cete pisati.
* Duzni ste da koristite svoje dosadasnje znanje i sve sto se nalazi na pretrazivacima i strucnoj literaturi.
* Zabranjeno je preuzimati vec napisane i prevedene tekstove.
* Ako nemate ideju a imate zelju i znanje da prevodite, mi cemo Vam dati linkove do istih.
* Ponasajte se fer, jer svaka zloupotreba ce biti kaznjenja
* U ovoj temi postavljate prevedene ili napisane tekstove i o istim ce se kasnije kroz anketu izjasnjavati sami clanovi.
* Nagradjujemo prva dva najbolja teksta
* Nema limita, koliko tekstova moze napisati ili prevesti svaki clan, jedno je sigurno, taj ce biti u prednosti u odnosu na ostale ucesnike, nagradne igre.

Tema za chat

Lazic:
molim sve ucesnike nagradne igre da postave teme u
::Bodybuilding & fitness web citaonica::
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?board=49.0
a link do teme u neka ostave u ovoj temi
kada svi postave, pocece glasanje i da do kraja meseca imamo pobednika i da mu se posalje nagrada.
uz sve muke imamo tekstove ali ne zelim da ja budem postavljac teme

hvala na razumevanju

slobabob:
samo da dodam.
oni koji ponovo postavljaju svoje teme da to cine bez fotografija jer iste nemaju svrhu i da svoje teme ne pisu u jednom postu vec da ih napisu tako da tema bude podeljena barem na 3 posta.
to izricito vazi za one vece postove.
doci ce ponovo do zagusenja stranica.

FicaFicolino:
Jedna tema jedan tekst?

Lazic:
da, samo ako je dugacak tekst, onda podelite to u vise poruka.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version