EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl  (Read 66082 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mirkes

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 424
  • Gender: Male
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #90 on: August 19, 2008, 10:30:43 PM »
ok hvala Igi.bas sam danas uvezbavao mrtvo, mogu da kazem da za sad cucanj i mrtvo idu dobro jer sam ih vec imao u svom bodibilderskom programu a uvek sam se trudio da svaku vezbu radim sto pravilnije.jedino mislim da ce bench biti malcice problematican jer ga nisam radio na powerlifterski nacin, medjutim, nadam se da ce vremenom, uz vezbu i rezultati doci.ima kod nas u teretani 4-5 lika sa dugim stazom i bas su tehnicki dobro potkovani, a dvojica od njih su se bavili i powerliftingom, tako da cu obavezno s njima obaviti konsultacije, a obavezno cu napraviti snimke cim budem bio u mogucnosti pa da onda cujem i vase misljenje.pozdrav
Nisu isti ni bodibilderski i powerlifting cucanj. ;)
No brain no pain

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #91 on: August 19, 2008, 11:05:41 PM »
Mirkes,imas bandazere za sake u pansportu da kupis.Sanduce ti bilo puno  ;)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline milanmladenovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #92 on: August 20, 2008, 02:06:43 AM »
svakako da se razlikuju,ali ja sam na treningu uvek radio powerlifterski, cak mi je i vlasnica teretane zamerala, kaze:"pusti ti to, to rade oni snagatori" :).nego Mirkes koliko dugo se bavis powerliftingom?pozz

Offline Mirkes

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 424
  • Gender: Male
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #93 on: August 20, 2008, 02:48:45 PM »
svakako da se razlikuju,ali ja sam na treningu uvek radio powerlifterski, cak mi je i vlasnica teretane zamerala, kaze:"pusti ti to, to rade oni snagatori" :).nego Mirkes koliko dugo se bavis powerliftingom?pozz
Ma ne bavim se ja jos uvek, za sada samo izucavam sport(pravilnu formu izvodjenja ,metode treninga i slicno).

Mirkes,imas bandazere za sake u pansportu da kupis.Sanduce ti bilo puno  ;)
Jel na ovom forumu 1 poruka maksimalan kapacitet?
No brain no pain

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #94 on: August 20, 2008, 03:56:08 PM »
Nije brisi samo sanduce i naravno sto vise imas postova imas vise mogucnosti za poruke.Vidis da si lenstina  :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Mirkes

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 424
  • Gender: Male
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #95 on: August 20, 2008, 04:42:14 PM »
Vidim spam cveta :boxed:
« Last Edit: August 20, 2008, 05:59:55 PM by Mirkes »
No brain no pain

Offline milanmladenovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #96 on: August 22, 2008, 03:55:39 AM »
ljudi danas sam probao cucanj sa nesto ozbiljnijim tezinama pa dok ne stignu snimci ja cu pokusati da vam opisem tehniku cucnja sa mog danasnjeg treninga.evo, ovako:namestanje pod sipku, sipka negde izmedju gornjih trapeza i zadnjeg ramena, ledja prava i stegnuta, sipku otkljucavam kolenima, napravim korak unaz ad noge sire od sirine ramena, stopala blago u stranu,kukovi blago unazad, znaci blagi pretklon, sledi otkljucavanje kolena i lagani cucanj blago ispod paralele, uz eksplozivno podizanje iz cucnja, samo mi je mali problem da sa vecim tezinama bacim teziste na pete,ali mislim da ce se to brzo ispraviti.e sad voleo bih da mi na osnovu ovog opisa date neke komentare, a u skoro ce i snimci.pozdrav

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #97 on: August 22, 2008, 09:27:47 AM »
ljudi danas sam probao cucanj sa nesto ozbiljnijim tezinama pa dok ne stignu snimci ja cu pokusati da vam opisem tehniku cucnja sa mog danasnjeg treninga.evo, ovako:namestanje pod sipku, sipka negde izmedju gornjih trapeza i zadnjeg ramena, ledja prava i stegnuta, sipku otkljucavam kolenima, napravim korak unaz ad noge sire od sirine ramena, stopala blago u stranu,kukovi blago unazad, znaci blagi pretklon, sledi otkljucavanje kolena i lagani cucanj blago ispod paralele, uz eksplozivno podizanje iz cucnja, samo mi je mali problem da sa vecim tezinama bacim teziste na pete,ali mislim da ce se to brzo ispraviti.e sad voleo bih da mi na osnovu ovog opisa date neke komentare, a u skoro ce i snimci.pozdrav

1. Otvori svoj topc o treningu, da ne smaramo uvde
2. ...otkljucavas kolena, jebes pretklon, dupe ide unazad pa na dole, kolena ne mrdaju napred. Stav malo siri od ramena.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #98 on: February 08, 2009, 10:46:12 PM »
verovatno je los topic za pitanje.. al mogu li preko ovog sajta da posaljem poruku nekom ? kao neku instant a ne email etc.. ?
Champions Train Losers Complain.

Offline BadB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl
« Reply #99 on: February 08, 2009, 10:51:52 PM »
Ne znam da li sam dobro shvatio pitanje,mozes na pm... ;)
NIKAD ne odustaj!!!