EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Novaaaa  (Read 6953 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bon jovi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: Novaaaa
« Reply #10 on: August 21, 2007, 09:40:40 PM »
 :clap:  :blowkiss:

cmok, cmok tebi....


a ti mafini to je kao od hleba nesto pa ima kao voce unutra...
a salatu sam juce bogami dobru pojela...generalno ne drzim se pravila ono UH toliko itd...ali porcije su mi minimalne jer jednostavno nisam gladna. ali jedem sve. problem mi je i ako jedem uvece recimo posle 6 sati ja se ujutru probudim gladna kao pas....

telo se nije oblikovalo uopste....cak mislim da se sve vise sirim u "onom" delu tela..tj...dup*tu. a to je zbog prirode posla. samo sedim! eto...  :pullhair:



Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Novaaaa
« Reply #11 on: August 21, 2007, 09:51:55 PM »
aaa muffin znam , to je ono slatko pecivo pa praobaj da to izbjegavas  :nonono:

gledaj da za dorucak  jedes ovsene s jogurtom ako nisi navikla probaj malo po malo , s mlijekom ako nista s najamenjim % masnoce
posle unesi neko voce grejp , sad ovo vodeno mozes  dinja, lubenica i sl...to nek ti bude kao uzina poslije dorucka nikako da je posle 17 kao sto vazi i za ostali skrob
 salate su ok al gledaj da je uz tu salaticu i neko meso ..da bar dodjes na 4 kvalitetna obroka polako postepeno ..
vecera nek ti bude posni i bjelanca , ili mala tuna i bjelanca ili tuna pomijesana s posnim to da ti bude zadnji obork navece..
normalno je da si gladna ujutro kad ti je zadnji obrok kad je to poslije 6 ? 8 , 9, ? kad ustajes ujutro ?
da li sada upraznjavas neki kardio ili teretanu , mozes da radis i vijacu kod kuce ..
malo pomalo povecavaj proteinsku hranu , tako da kad radis kardio da se to sto ne valja topi a da se zadrze obimi jer nije salo samo na dupetu nego se skida sa svih dijelova tijela gdje god ga ima  :yes:

kazes drzis se pravila sa uh , jel radis neku varijaciju kako onda izgleda ?
da li imas vremena da posjecujes teretanu sada zbog posla ..


Offline bon jovi

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: Novaaaa
« Reply #12 on: August 21, 2007, 10:34:41 PM »

Quote
aaa muffin znam , to je ono slatko pecivo pa praobaj da to izbjegavas  :nonono:

ok....ovo sma imala u kuci jedino....a da ne mora da se pakuje  :dunno:. obicno je corn flex sa mlekom bez masti ili malim brojem masti...

Quote
gledaj da za dorucak  jedes ovsene s jogurtom ako nisi navikla probaj malo po malo , s mlijekom ako nista s najamenjim % masnoce
posle unesi neko voce grejp , sad ovo vodeno mozes  dinja, lubenica i sl...to nek ti bude kao uzina poslije dorucka nikako da je posle 17 kao sto vazi i za ostali skrob
 salate su ok al gledaj da je uz tu salaticu i neko meso ..da bar dodjes na 4 kvalitetna obroka polako postepeno ..

uz ovu salatu od juce je bila piletina, tako da je to ok!!!!

Quote
vecera nek ti bude posni i bjelanca , ili mala tuna i bjelanca ili tuna pomijesana s posnim to da ti bude zadnji obork navece..

znaci tuna je ok. ja volim i da secenem koji paradajz. da li je to ok?

Quote
normalno je da si gladna ujutro kad ti je zadnji obrok kad je to poslije 6 ? 8 , 9, ? kad ustajes ujutro ?

ne jedem posle 7, lezem  izmedju  11-1

Quote
da li sada upraznjavas neki kardio ili teretanu , mozes da radis i vijacu kod kuce ..
malo pomalo povecavaj proteinsku hranu , tako da kad radis kardio da se to sto ne valja topi a da se zadrze obimi jer nije salo samo na dupetu nego se skida sa svih dijelova tijela gdje god ga ima  :yes
:

pa odem odradim kardio u teretanu ali problem je sto mi brzo postane dosadno. uce sam recimo resil ada trcim (na tredmilu ne na stazi) i resim da trcim 20 minuta. posle 10 je vec bilo joooj mrzi me vise da li da odustanem. nisam naravno, trcala sma svih 20 minuta i imala snage za jos ali nisma imala volje. e to mi je problem, zato obicno umem grupni cas bilo cega cisto da se pokrenem.

Quote
kazes drzis se pravila sa uh , jel radis neku varijaciju kako onda izgleda ?
da li imas vremena da posjecujes teretanu sada zbog posla ..

mislim da sam napisala da se NE drzim pravila UH, ili sma to planirtala da napisem  :hitself:.
a da pojacam teretanu imam vremena ali nemam bas mnogo volje.....valjda sma upala u tu neku fazu....
 :) :blowkiss:
« Last Edit: August 22, 2007, 12:00:05 AM by Tanja »

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Novaaaa
« Reply #13 on: August 21, 2007, 10:59:36 PM »
ok za muffin al to bas nije idealan dorucak al ako nije bilo  nista drugo sta je tu je samo da se ne ponovi  :nonono:
idelano bi bilo da zamjenis cornflex s obicnim ovsenim ako ti je neobicno probaj da mixas to dvoje pa postepeno zamjenjuj ovas je puno bolji od obicnog cornflexa pisano je o tom enegdje na forumu pa da se ne vracamo :)
znaci piletina i salata  :yes:
tuna i paradajz  :yes:
moras da jedes poslje jos jedan obrok bar jedi posni i bjelanca pred spavanje mozes i oko 10 slobodno ako ides na spavanje npr oko 12 ..
kako nemas volje za teretanu  :nonono: sta jedes poslje treninga znas da moras da nahranis misice znaci da bude proteinski obrok..
da li imas neku drugaricu da ide s tobom pa da vam bude zanimljivije  :rolleyes01: ili da unajmis trenera da te nadgleda i da ti elana za dalje ali to je vec preskupo ko moze da si priusti to je odlicna stvar :yes:
da li poslje kardio radis treninge sa tegovima , ne znam kakvi su grupni casovi vjerovatno pilates ili aerobik vjerovatno je u grupi bolje kad vidis da svi rade pokrene te nekako , probaj malo da mixas tamo i ovamo ne bi bilo lose :yes:
 :blowkiss:

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Novaaaa
« Reply #14 on: August 22, 2007, 04:06:06 PM »
I ja da te pozdravim i pozelim dobrodoslicu!
Izbaci te cornflakes i cereal pod hitno i zameni ih ovsenim ili imas u GNC (vidim da si u NY) mix ovsenih, razanih i drugih integralnih zitarica- ja trenutno to koristim s kefirom s minimalnim procentom masnoce i sjajno je!
I ubaci puno vlaknastog povrca - zelene salate, paradajz, krastavac, cvekla, paprika, spanac itd.....ima stomak da splasne....naravno uz vezbanje i vise manjih obroka i dodaj neke proteine u ishranu! Ali zitarice i vlaknasto je jako vazno za pravilan rad creva i splasnjavanje stomaka itd.....

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Novaaaa
« Reply #15 on: August 22, 2007, 04:07:55 PM »
a nemas ti problem sa stomakom vidim da sam pomesala teme sorry al svejedno na sve se odnosi ........ :hitself: :evillaugh: :wallbash1: :wallbash1:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Novaaaa
« Reply #16 on: August 23, 2007, 04:22:44 PM »
daj mi plan ishrane za 7 dana, nije mi jasno sta, kada i kako  jedes  :nonono:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap