EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Povecanje misicne mase  (Read 2793 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Gafufna

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Povecanje misicne mase
« on: June 21, 2015, 10:42:51 PM »
Pozz svima, nisam siguran da li ova tema treba ovd da stoji, unapred se izvinjivam ako sam pogresio. Naime imam 27 godina, i ceo zivot se mucim sa manjkom kilograma, visok sam 173 cm i imam 70 kg, nikad nisam mogao da se ugojim koliko god jeo i vezbao, trenirao sam box i kosarku kad sam bio mladji sad nazalost posao mi ne dozvoljava jer nemam vremene, pre par godina doktorka mi je rekla da imam jako ubrzan metabolizam i jako veliki holesterol iako se hranim zdravo i umereno. Sada radim kao vozac dostavljac i uglavnom mi preko ruku prodje par tona robe svako dan, jedem jaku hranu iako nisu oborcu uvek u isto vreme jedem barem cetri puta dnevno jer bez obzira koliko pojedem ili sta jako brzo ogladnim. Ne zalim se da sam jako mrsav, imam poprilicno jake i razvijene noge i kukove, snage imam i previse ali su mi ruke i gornji deo tela poprilicno mrasave iako su razvijene i misicave. Zanima me da li postoji neki nacin da dobijem na misicnoj masu, nazalost u teretanu ne mogu ici jer nemam kad ali mislim da roba koja mi predje preko ruku moze da nadoknadi nesto od toga, takodje nemam kad ni kako da se drzim neke posebne ishrane takodje zbog posla jer jedem dok vozim, ako postoji neki prepaprat za nadoknadu onog sto mi fali u ishrani ili za usporavanje metabolizma bio bih zahvalan ako bih ste mi pedlozili neki. Hvala svima

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Povecanje misicne mase
« Reply #1 on: June 21, 2015, 11:34:46 PM »
sta je to jaka hrana
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Gafufna

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Povecanje misicne mase
« Reply #2 on: June 22, 2015, 10:14:37 PM »
Sve je to super ali koji je za mene posto nemam kad da vezbam. Hvala

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Povecanje misicne mase
« Reply #3 on: June 23, 2015, 01:59:54 AM »
ne razumem?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Gafufna

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Povecanje misicne mase
« Reply #4 on: June 23, 2015, 07:07:08 PM »
Ako si mozda procitao celu temu videces da nemam kad da idem u teretanu da vezbam i da ne mogu bas da uskladim obroke da mi uvek budu iste kolicine i u isto vreme. A pod jakom hranom mislim na mesne proizvode, kulen, cajna razne salame pastete sa jako puno mlecnih proizvoda i hleba to dobijam od firme svaki dan u velikim koicinima a kuci spremam uvek nesto sa povrcem i jajima ili kuvam kad stignem.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Povecanje misicne mase
« Reply #5 on: June 24, 2015, 01:33:09 PM »
tebi za gojenje je veci problem ishrana nego to sto nemas kada da vezbas
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Gafufna

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Povecanje misicne mase
« Reply #6 on: June 24, 2015, 09:26:56 PM »
Pa ne znam znam da jedem i vise nego dovoljno ko sto sam rekao i cesto i obilno i raznovrsno ali nista se ne lepi na mene nemam ni trunke sala tako da ne znam sta da preduzmem.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Povecanje misicne mase
« Reply #7 on: June 25, 2015, 03:21:18 PM »
ne mozes tako da racunas da kazes da je dovoljno , napises npr juce od jutra do mraka u gramima, sracunamo koliko to ima kalorija i nadjemo koliko ti jos fali da bi poceo da se gojis
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Gafufna

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Povecanje misicne mase
« Reply #8 on: June 25, 2015, 07:15:51 PM »
A joj druze znam na sta mislis ali kako ja to da izracunam kad ja za jedan oborm pojedem 200g salame, par virsli, koju kobasicu, celu pavlaku, litru jogurta i pola vekne hleba i tako 2 puta dnevno na poslu ne uvek isto ali kolicniski nekad je cejna, ili kulen ili kolenica, vrat, slanina, kare, msm prevozim suhomesnate proizvode i mlecne takodje i dobijamo da jedemo koliko ocemo, i to je kolicina na dok vozim, a kuci ze veceru ili rucak zavisi kako radim uvek spremam nesto zdravije maloi da je corbasto mada ne uvek nekad smazem celu porodicnu picu ili ceo pleh krompira sa kobasicama. Kolicniski jedem i vise nego sto treba i imam holesterol preko granice to znam sa sihgurnoscu jer porveravm svakih 6 meseci, i bez obzira koliko jedem jako brzo ogladnim cak i kad ne radim nista, bio sam 2 meseca u gipsu i jos 2 na oporavki ove zime nisam mradao iz kuce a jeo sam sve sto sam stigao i ni gram se nisam ugojio, a na primer kad sam bio u vojsku pre 6 god od 70 do 90 kila sam dogurao za 3 nedeljesa mnogo manje hrane ali nisam imao problema sa holesterolom. E sam imam mozda jos jedna fora, ja sam pod velikom nervozom i stresom vecinom vremena ne znam koliko to moze da utice na sve to. Ne znam kako da tacno obljasnim sve nadam se ces skontati nesto. Pozz hvala