EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: GRUDI  (Read 152857 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline www

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: GRUDI
« Reply #30 on: April 23, 2008, 11:46:34 PM »
kako sada izgleda taj trening?..racunam, da znas kako treba da se hranis..
Znam kako treba da se hranim,ostale grupe misica sam razvio samo mi jos grudi fale. Treninge menjam cesto ali obicno radim ravni,kosi,ponekad prvo kosi,zatim kosi potisak sa bucicama i ubacim ponekada razvlacenje ili propadanje. Ravni radim do 90 kg u seriji. ne idem do maksimuma jer mislim da nema svrhe dici jednom odredjenu tezinu... Isprobao sam dosta toga ali ne znam sta je najbolje za masu,da li da povecam broj treninga u nedelji? I da kada radim grudi,taj trening samo njih radim...

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: GRUDI
« Reply #31 on: April 24, 2008, 12:42:24 AM »
Nema potrebe da menjas treninge cesto .Drzi se jednog plana par meseci pa na kraju sumiraj kako i koliko ti je pomoglo /odmoglo...na osnovu toga pravis novi plan
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: GRUDI
« Reply #32 on: April 30, 2008, 12:37:15 PM »
Jedno pitanje, za koji deo grudi je propadanje?  :innocent: Ako je za donji jel moze kontrakosi bench da ga zameni?

Pitam zato sto se dvoumim da li da kupim klupu za bench sa mogucnosti da se spusti za kontrakosi potisak ili bez te mogucnosti, u drugom slucaju je jeftinija 3000 :p (moram da vratim klupu drugu pa zato kupujem novu)

Pa reko da li da bacam pare dzabe da li mi uopste treba kontrakosi potisak??  :help:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: GRUDI
« Reply #33 on: April 30, 2008, 12:44:31 PM »
Jedno pitanje, za koji deo grudi je propadanje?  :innocent: Ako je za donji jel moze kontrakosi bench da ga zameni?

za donji deo je..naravno da moze mada ja kontrakosi radim sa bucicama nekako bolje osetim misic tako
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: GRUDI
« Reply #34 on: April 30, 2008, 02:48:21 PM »
 :wow: znaci mogu da rotiram, jedne nedelje radim kontrakosi jedne propadanje posto su obe za donji deo grudi?
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: GRUDI
« Reply #35 on: April 30, 2008, 02:50:43 PM »
moze
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: GRUDI
« Reply #36 on: April 30, 2008, 02:52:26 PM »
 :yahoo: kupujem skuplju klupu... :p
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: GRUDI
« Reply #37 on: April 30, 2008, 02:54:01 PM »
:wow: znaci mogu da rotiram, jedne nedelje radim kontrakosi jedne propadanje posto su obe za donji deo grudi?

naravno da mozes...neznam kako ti idu propadanja tj. koliko snage imas ali ja zakacim tegove za kajs i stavim neku tezinu da mogu da odradim 10-12 propadanja u 3 serije..
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

MladiBilder

  • Guest
Odg: GRUDI
« Reply #38 on: August 13, 2008, 11:19:22 PM »
E ovako,imam problem kao prvo zelim da doradim grudi,malo sam puni znaci mogao bi smrsati 3-4 kg sala,ali ne vode.. na stomaku i prisma,jer su mi prsa poveca ...
zato planiram da radim grudi vise...
nego imam jedan problem danas sam radio nekoliko vezbi onakoi cisto,i kad sam radio bench na ravnu klupu radio sam pravilno,ali nisam osecao napor u grudima nego na tricepsima?Ovaj bilder sto je njegova teretana kaze,mozda su ti slabije ruke pa vise napora na njih.. polako,a drug mi kaze i njemu tako al da ide to na grudi pa mi odg?Jel i vama ja kad radim bendz najvise me pogadja u ruke ...

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: GRUDI
« Reply #39 on: August 25, 2008, 12:43:52 AM »
E ovako,imam problem kao prvo zelim da doradim grudi,malo sam puni znaci mogao bi smrsati 3-4 kg sala,ali ne vode.. na stomaku i prisma,jer su mi prsa poveca ...
zato planiram da radim grudi vise...
nego imam jedan problem danas sam radio nekoliko vezbi onakoi cisto,i kad sam radio bench na ravnu klupu radio sam pravilno,ali nisam osecao napor u grudima nego na tricepsima?Ovaj bilder sto je njegova teretana kaze,mozda su ti slabije ruke pa vise napora na njih.. polako,a drug mi kaze i njemu tako al da ide to na grudi pa mi odg?Jel i vama ja kad radim bendz najvise me pogadja u ruke ...

1 Salo ces skinuti pravilnom ishranom,ne povecanjem obima treninga za odredjeni deo tela.

2 Moguce je da su ti ruke previse slabe,ali je jos vise moguce da ti je los pokret pri izvodjenju bench press-a.

3 potrudi se da radis sporije i da se vise skoncentrises na kontrakciju u grudima.

Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!