EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kaca-dnevnik ishrane  (Read 2890 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline eXample

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Kaca-dnevnik ishrane
« Reply #10 on: November 25, 2012, 03:39:11 PM »
Hvala ti Lazicu sto me pratis :) Protekla dva dana sam bila u konstantnoj guzvi i jurnjavi, i na faksu i poslu, ali je ishrana bila na mestu. Jela sam ovsene(na koje sam se skroz navukla) sa jajima za dorucak, pirinac i piletinu, piletinu i povrce, salate i ellu, tunjevinu... Nisam stigla da treniram jer sam bila po ceo dan van kuce, ali cu se iskupiti danas :) Moram da priznam da sam se polako navikla na ovaj nacin ishrane, ne pada mi tesko, cesto se desi da nemam apetit, da li zbog lekova ili zbog ove ishrane, ali se svejedno nateram da jedem. Manje vise jedem nemastovito, nesto mi se ne eksperimetise, najlakse mi je da obarim meso, povrce, naseckam salatu, spakujem po kutijama i mirna sam za ceo dan.
Danas sam jela 1. ovsene+4 jaja(1 celo), 2. pomorandzu, 3. oslic+krompir(malo manje od 150gr), pa cu kasnije oslic sa barenim spanacem sa malo maslinovog ulja, danas treniram noge, ledja, trbusnjake, pa cu kasnije neku salatu i ellu, ili belanca, videcu vec.. Pozdrav svima :blowkiss: :blowkiss: