EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Biljana ( Moja ishrana )  (Read 21225 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vodolija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 80
  • Gender: Female
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #10 on: February 25, 2012, 09:58:49 PM »
da,wise puta procitala,cak i nesto zapisala,tipa sta se ne sme mesati, da ne bix gresila.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #11 on: February 25, 2012, 11:24:39 PM »
ako si citala i ako u ovo maksimalne kolicine, onda ti je jasno kako ide dalje :)
ako nije pojasnicu
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Vodolija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 80
  • Gender: Female
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #12 on: February 26, 2012, 12:17:19 AM »
Ipak ti meni pojasni:). Razumem, msm.valjda razumem tu varijaciju uh, ali ne znam dal to wazi za swe isto i dal se s tim odmah pocinje. Msm.svaka cast na onom uputstwu, jer da ga nije sad bi ,,morao,, da mi objasnjawas i koja je to hrana koja sadrzi proteine,koja Uh:D xexe, uostalom pomerila sam se sa mrtwe tacke nakon citanja..

Offline Vodolija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 80
  • Gender: Female
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #13 on: February 26, 2012, 10:08:17 PM »
prwi dan prosao lagano. Ovo je za sutra: trening, 1) kajgana od 2 cela jajeta i jogurt, 2)jabuka, 3) 30 gr pirinca i 50 gr belog mesa, 4) 250 gr pecenog krompira, 5)250 gr mesa, 6) desetak oraxa.. Jel owo ok?

Offline Twin_mama

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #14 on: February 27, 2012, 01:53:18 PM »
Mozda nisam kompetenta za odgovor...al bolje umesto pechenog krompira pojedi meso sa nekom salatom i ella sirom... trebaju ti vlakna...a i riza i krompir su skrobovi...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #15 on: February 27, 2012, 05:16:16 PM »
Ipak ti meni pojasni:). Razumem, msm.valjda razumem tu varijaciju uh, ali ne znam dal to wazi za swe isto i dal se s tim odmah pocinje. Msm.svaka cast na onom uputstwu, jer da ga nije sad bi ,,morao,, da mi objasnjawas i koja je to hrana koja sadrzi proteine,koja Uh:D xexe, uostalom pomerila sam se sa mrtwe tacke nakon citanja..
ako je npr najveci dan za uh po i to bude 150 gr..onda svako predhodni i naredni dan bude manji
npr po danima
100,150,50,100,50,0,100 naravno danima kada treniras mozes unositi vise uh i proteina, nego kada odmaras..
proteine se trudi da unosis svaki dan priblizno isto.osim kada je jako nizak unos UH onda tada pojacaj unos proteina
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Vodolija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 80
  • Gender: Female
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #16 on: February 28, 2012, 10:51:25 AM »
e ipak hwala na tome sto si pratila moju temu, i razumem da je bolje da unosim i wise wlakna,ali kad mi je npr dan sa 100 uh,nemoguce mi je da to unesem iz vlaknastix uh jer bi mi trebala mnogo weca kolicina hrane,ali kad mi bude dan sa manje uh usredsredicu se vise na vlakna:)

Offline Twin_mama

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #17 on: February 28, 2012, 11:01:12 AM »
Samo skrobne uh merish, vlaknaste ne

Do 15h jedesh skrobne uh...a kasnije uz meso i sir ili shta vetj jedesh...jedi vishe salate... :yes:

Offline Vodolija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 80
  • Gender: Female
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #18 on: February 28, 2012, 11:02:27 AM »
hvala Lazicu i tebi na iscrpnom odgoworu:), shwatila sam ja bila za tu varijaciju, ali nisam bila sigurna dal mora strogo da bude po principu 150,100,50,0,npr. i tako ukrug, ali posto je samo bitno da tu budu varijacije tipa, da ni jedan dan ne bude isti, sad mi je to jasnije.

Offline Vodolija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 80
  • Gender: Female
Odg: Biljana ( Moja ishrana )
« Reply #19 on: February 28, 2012, 11:07:29 AM »
aha, postujem to prawilo do 15 h skrobne, ubuduce cu jesti wise salate, a i bas zato sto se mere samo skrobni, ja moram u tim danima sa wise uh,pojesti i taj krompir npr.doduse rizu cu izbaciti jer mi se ne swidja,tj.ne wolim je nesto,a ubaciti sargarepu,grasak itd.