EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: dijeta  (Read 10928 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Slipi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #20 on: January 16, 2009, 05:46:33 PM »
Ako nema kazein onda je taj sir vrlo vazan
Ti dnevno jedes svakih 2-3 sata da bi misice konstantno hranio proteinima a ako uvece neuzmes nesto sto ce te hraniti barem 5 sati sta onda?
Recimo 200gr belog mesa + 250gr elle sa 30gr wheya i tek kad sam to ubacio poceo sam da rastem,nikad bolje nije islo.
Recimo veceras u 22h i legnes da spavas u 23h,spavaces do 7h i doruckovati u 8h,ti si od 22h do nekih 3 sve svario i sta onda=katabolizam
ili u blazem slucaju nema napredka.
Mislim da je pored dorucka,obroka posle treninga ovo najvazniji obrok
Pa nek se potrudi da ga proguta

Offline Slipi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #21 on: January 16, 2009, 05:50:45 PM »
A tu si,ok
Onda ok za ovo u toku dana ali smatram da je pre spavanja ovo vrlo vazno kao sto sam rekao
Neces izgubiti masu-samo jedi kako treba i probaj ujutru malo sklekove i tako to sto se moze.
Ja sam trenutno kuci u krevetu posle operacije vec 10 dana i nije mi nista

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #22 on: January 16, 2009, 05:56:09 PM »
Ok, znam za taj sir i njegov veliki znacaj, nego mislim da nije svakome bas lako da proguta toliku kolicinu sira, a pogotovo neko ko je tek poceo da sredjuje ishranu, *iskreno meni se ta ella zgadila

Offline Slipi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #23 on: January 16, 2009, 06:00:10 PM »
Znam jako je suva pa je i meni bila grozna.
Ali nasao sam nacin
Pola kutije elle-250gr
Pola vocnog jogurta onog u flasici od 333mll
+ dozer wheya i sve izmesam u solji
Jako je dobro

Nemora to odma i naravno nemora toliko ali treba polako ubacivati

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #24 on: January 16, 2009, 06:11:56 PM »
uh dobar recept, jedno vreme mi je bila ogavna da sam je mesao sa vodom, po principu lakse popiti nego pojesti,
zato sam i rekao da ne moze svako, tj da trepa krenuti od kolicine koju mozes, ne samo za ellu vec i za svu hrane pa polako povecavati, jer cesto na forumu vidim predloge tipa jedi kilo piletine itd, a taj kome se savetuje je do skora jeo 150 gr mesa dnevno

Offline Slipi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #25 on: January 16, 2009, 06:22:55 PM »
Kontam,ja nemogu ponekad da pojedem pola kile kad skuvam-belog mesa,ali recimo kada napravim na drugaciji nacin pa jos dodam zacina i
onda bude odlicno mogu da smazem kilu na dan i bude mi malo.
Ali ima dana kad organizam nece nista puno i netreba ga siliti,i pristalica sam toga da kada je klopa ukusna lakse je pojedes i ponekad me briga
sto nevalja peceno na ulju ili slicno jer se ponekad zazelim i jbg.krkam tako.
Sve u svemu kad je hrana ukusnija mnogo je lakse pojesti je

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #26 on: January 16, 2009, 06:35:17 PM »
ma naravno bolje je pojesti meso i na ulju i zacinjeno nego skuvati na vodi pa ne pojesti. Nisam pristalice neke rigorozne bb ishrane,

Offline _AGGA_

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #27 on: January 19, 2009, 12:18:39 AM »
HEY CAO SVIMA AKO MOZE NEKO DA MI POMOGNE? VISOK SAM 185 IMAM 70kg IMAM MINI TERETANU KUCI TRENIRAM 3 SATA DNEVNO OKO 1 GOD. SVE JE OK IMAM REZULTAT PO MOM MISLJENJU ALI BRACO NIKAKO DA MAKNEM SALO SA STOMAKA SVE SE DEFINIRALO I RUKE GRUDI NOGE BICEPS TRICEPS ALI NIKAKO STOMAK JOS UVJEK IMAM SALO OKO STOMAKA PO 120 TRBUSNJAKA NAPRAVIM U 2 SERIJE SA ODMOROM OD 30 SEKUNDI IZMEDJU DVE SERIJE AL NIKAKO DA SE MAKNE STA DA RADIM AKO MI MOZE NEKO POMOC ?

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #28 on: January 19, 2009, 03:22:23 AM »
kreni da trchish ... morash defku da odradish ... sredi ishranu napravi kalorijski deficit ... trbushnjaci nemaju veze sa salom .. oni samo utichu na mishice a salo nije mishic ...
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!