EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sta sa onima koji vole slatko?  (Read 8237 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sneguljica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Sta sa onima koji vole slatko?
« on: December 05, 2007, 10:35:07 PM »
Cao,
redovno vas citam i zaista ste svi sjajni u tome koliko pomazete savetima ,idejama,
naime i ja imam slican problem i posle svega sto sam probala jer svaki organiam razlicito deluje shvatila sma da jedino mogu sa smrsam ako smanjim unos uglljenih hidrata na minimun
ali tada se javlja osecaj iznemoglosti...sta sa onima koji vole slatko koja je zamena za to
« Last Edit: December 05, 2007, 11:31:33 PM by Lazic »

Offline sneguljica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: Sta sa onima koji vole slatko?
« Reply #1 on: December 05, 2007, 10:42:23 PM »
pozdrav svima
ima li i za mene resenja...36 god...170visoka 79kg...smrsa par kila vratim ih ...sve sam to citaal,proucavala godinama ali meni je potreban neki pokretac neka magicna rec da me povuce ,jaci karakter ali kako pobediti sebe...uh...mrzim vezbanje,volim kad drugi vezbaju,nikad nisma bila sportski tip,inace radim puno ali opet slabo kile idu dole...kakol se resiti celuölita na nogama i donjeg dela stomaka posle porodjaja...
pozdrav svima

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Sta sa onima koji vole slatko?
« Reply #2 on: December 05, 2007, 11:31:17 PM »
dobro dosla..napravio sam ti temu da se ne bi mesali u tudje stvari  :lol: :lol:

slatko je sirok pojam..ima dosta stvari koje mogu da zamene ako je u pitanju samo ukus..ako je u pitanju nesto drugo tu nastaje problem..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Sta sa onima koji vole slatko?
« Reply #3 on: December 05, 2007, 11:34:31 PM »
A sta ako je u putanju psiha?  :crazy: Kao sto je kod mene,verujem i kod ostalih?  :bored:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Sta sa onima koji vole slatko?
« Reply #4 on: December 05, 2007, 11:44:22 PM »
@sneguljica
I ja sam nekada bila totalno neaktivna i mislila sam da ne mogu da se pokrenem,nisam imala volju...ali,kada jednom krenes,udje ti sva ta dobra energija u krv... i ne mogu sada da prestanem da vezbam,sve i da hocu,ne mogu,lose se osecam kad ne vezbam. Nije za pohvalu,ali ja sam isla na trening i sa temperaturom od 38 stepeni...
Evo,sada je godinu i 2 meseca kako neprekidno vezbam,hranim se kako ovde pravila nalazu  :yes: ponekad i ja imam krize,sta da se radi...i zgresim nekad,sve je to normalno,...
Kada imas volju da budes lepa i zdrava,zadovoljna sama sobom,sve je lakse.
A sto je najbitnije imas podrsku svih dobrih ljudi sa foruma...u najvecim krizama,budes ovde sa nama,...citas,ucis...i sto kaze @Leeloo...za par meseci ces upoznati samu sebe,novu,zadovoljnu.
 :blowkiss:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline sneguljica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: Sta sa onima koji vole slatko?
« Reply #5 on: December 06, 2007, 07:09:16 AM »
Dobro jutro i lep vam dan zelim,
meni ce biti radan ceo ali jedva cekam navece kad dodjem da vidim vase poruke.
Hvala na javljanju i problem je u ukusu znaci ,nisam neki ovisnik o slatkom ali volim,nemogu da odolim kolacima kad ih pravim za ukucane,vecerama koje serviram ,pridrzavam se dve nedelje,vidi se uspeh ali opet pokleknem ,cak i garderobu ne kupujem ili kupim knap da bi se odrzavala na istoj kilazi.
Ujedno imam problema za neredovnom stolicom,jetrom i kad drzim proteinsku dijetu osecaj zadaha iz usta je neprijatan meni samoj.
zelja mi je da smrsam max 10 kg,doruckovi tipa kao pahuljice i jogurt uocuila sma da me nadimaju i debljaju,inace to obozavam sta mislite o kriski crnog hleba sa putero i marmeladom...ili da mi predlozite jelovnik po vasem misljenju...gradje sma normalne i kad mrsavim svuda ravnomerno ide kao i kad dobijem...
koje preparate da koristim za celulit,na trzistu ih ima milion ali koji je dobra ima li neko iskustav u tome....#
vezbe...za sada jos nisam u tome,da idem na treninge hm malo mi je tesko ,ne zivim u jugi i sve mi je daleko,mozda uzmem trenazni biciklo ili neku od tih spravica pa se nateram ako mi stoji u sobi...
ali puno sma na nogama i jedva cekam da dodjem kuci da sednem iskreno a ne da vezbam jos.....
mnogi mi kazu kako ih to jos opusti mene verujte jos vise umori probala sma par puta da li je to sve povezano sa ishranom mozda ,vise ni sama ne znam..
znam da zelim da smrsam do proleca i da se oseam zadovoljnom i znam da cete mi vi sa foruma pomoci jer zaista ste divni .
Hvala unapred i jos jednom ugodan dan vam zelim

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Sta sa onima koji vole slatko?
« Reply #6 on: December 06, 2007, 09:57:40 AM »
Dobrodosla :D
To sto se pridrzavas dijeta 2 nedelje pa se opet vratis na staro ne vodi nicemu..mozes samo da zeznes hormone i sta si onda uradila...  :bored: :help:
Bitno je da napravis neki plan, nesto sto ti nece ugroziti zdravlje a ne da primenis neku dijetu cije full efekte ocekujes do proleca..ne ide to tako..svaciji organizam reaguje drugacije...neko za nedelju dana postovanjem odredjenih pravila izgubi 3, 4 kg, neko 1 neko nista "0"! Ali ni ovo ne treba da te brine jer pravo merilo gubljenja sala. uoopsteno kilaze je metar kojim meris obime. Eto danas kad dodjes sa posla uzmi ga (verujem da ga imas) meri, struk, bok, kuk, butinu i list!
Zatim taj papir ostavi negde i sto bi se reklo zaboravi..nakon 3 nedelje uzmes opet ponovis postupak..upises pa opet za osam nedelja recimo..

Ujedno imam problema za neredovnom stolicom,jetrom i kad drzim proteinsku dijetu osecaj zadaha iz usta je neprijatan meni samoj.

da li unosis dovoljno vlakana (vlaknasto povrce:kupus, paprika, sargarepa, zelena salata, ...) ?

sta mislite o kriski crnog hleba sa putero i marmeladom...

 :nonono:

...ili da mi predlozite jelovnik po vasem misljenju...gradje sma normalne i kad mrsavim svuda ravnomerno ide kao i kad dobijem...

moze neka fotka?

koje preparate da koristim za celulit,na trzistu ih ima milion ali koji je dobra ima li neko iskustav u tome....

vezbe su ti na prvom mestu, a ja licno te kremice tretiram kao "sredstvo za negu tela/moze za celulit krema a moze i obicna nebinto" a ne "carobni stapic"  :)

mozda uzmem trenazni biciklo ili neku od tih spravica pa se nateram ako mi stoji u sobi...
ali puno sma na nogama i jedva cekam da dodjem kuci da sednem iskreno a ne da vezbam jos.....

ne MOZDA..MORAS! Radi sebe i svog zdravlja a i fizickog izgleda.


Napisi nam svoj jelovnik..na primer danasnji..  ;)

Offline sneguljica

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: Sta sa onima koji vole slatko?
« Reply #7 on: December 06, 2007, 11:23:54 PM »
cao,
hvala na javljanju i savetima...ceo dan naporan  i sad sedoh da vidim za komp sta ima ...mislim od sutra da krenem sa promenom nacina ishrane koju bi volela a itrebala da zadrzim zauvek...pravilna kombinacija namirnica...
uh...kako se hranim...ne redovno nekad preskacem dorucak i rucak pa se prejedm za veceru...nekad unosim sve i svasta jer sam primetila da mi kad se iznerviram sve sto dodje pod ruku mogu da jedem i to mehanicki...ja u stvari i ne znam da jedem dauzivam u hrani...jedem brzo i ne zvacem dugo hranu...kao teroriju svu znam ali kako poceti..
sta mislite o vocnim jogurtima tipa aktivia ili fitnes i mleku sa 0,1 % masti to mi prija da koristim...pise da ima na 100 g mleka tipa fitness 4,9g uh
sta islite o ayuverinoj ishrani i koriscenju toplih jela i napitaka i upotrebi indijskih zacina koji po njima pomazu brzi rad metabolizma...
a sutra cu se izmeriti ranije dolazim sa posla pa krecem u rat protiv kilograma:)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Sta sa onima koji vole slatko?
« Reply #8 on: December 08, 2007, 12:11:40 AM »
Quote
sta mislite o vocnim jogurtima tipa aktivia
lose

Quote
mleku sa 0,1 % masti to mi prija da koristim
moze

Quote
sta islite o ayuverinoj ishrani i koriscenju toplih jela i napitaka i upotrebi indijskih zacina koji po njima pomazu brzi rad metabolizma...
bas nista..

vidi nema ovde neke filozofije..otvoris bilo koju temu, kao papagaji smo..samo nekoliko stvari regulises i kilogrami ce da padaju..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline KriticnaMasa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Female
Odg: Sta sa onima koji vole slatko?
« Reply #9 on: December 08, 2007, 05:01:38 PM »
Ja sam tek pocela ovdje tako da nisam bas super kvalifikovana za davanje savjeta ali isto kao i ti obozavam slatkise, pa te potpuno razumijem. Peciva, cipsi, hljebovi, pizze... kao da ih nikada u zivotu nisam jela. Totalno sam nezainteresovana. Ali slatkisi, specificnije cokolada mi je jos uvijek slaba tacka.

Sta meni pomaze protiv napada prejedanja slatkisima je redovnih 5-6 obroka (secer u krvi ti je uvijek na nekoj normali) i onda se ne "slomim" oko 5:30 popodne na putu kuci. Ovdje preporucuju cokoladni whey za zamjenu za ukus, sto rijesi par ptica jednim kamenom. A da budem iskrena, nekad nista ne pomaze i moram pojesti nesto slatko. Ja mislim da sa rijetkim kiksovima nema nista lose (ljudi smo) i da je moguce odrzavati idealnu tezinu sa nekom dozom uzivanja. Cim to uzivanje postane opsesija, odmah ne valja.

Ima ovdje i par recepta za slatkise sto ukljucuje whey...