EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Par kg-a viska  (Read 26828 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Viktor90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Par kg-a viska
« Reply #10 on: September 13, 2012, 11:28:11 PM »
Posto nisam neki ljubitelj mesa mogu li da ga zamenim u ishrani sa ribom...gledao sam Lazicevo upustsvo za gubljenje kilograma i vidim da riba ima isto dosta proteine kao i meso.. ribu volim i nebi mi bilo problem da je jedem, mozda bi bilo malo monotona ishrana al ako moze naviknuo bi se na to..??

Offline Mr.Paf

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 153
Odg: Par kg-a viska
« Reply #11 on: September 13, 2012, 11:33:59 PM »
Posto nisam neki ljubitelj mesa mogu li da ga zamenim u ishrani sa ribom...gledao sam Lazicevo upustsvo za gubljenje kilograma i vidim da riba ima isto dosta proteine kao i meso.. ribu volim i nebi mi bilo problem da je jedem, mozda bi bilo malo monotona ishrana al ako moze naviknuo bi se na to..??

U principu,riba je OK i mozes da  zamenis meso njom....Samo obrati paznju koja vrsta ribe je u pitanu,pogotovu ako imas sklonosti ka povecanom krvnom pritisku,a evo i zbog cega....procitaj sledeci tekst:
http://www.exyu-fitness.com/tekstoteka/izlozenost-velikim-kolicinama-zive-iz-ribe-povecava-krvni-pritisak/

Offline Viktor90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Par kg-a viska
« Reply #12 on: September 13, 2012, 11:38:58 PM »
mhm vidim...dobro ipak u sustini to mi daje vise mogucnosti da kombinujem...thx

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Par kg-a viska
« Reply #13 on: September 14, 2012, 09:05:31 AM »
Riba je i najbolji izbor.

Gledaj da to bude npr. oslic a ne som. Oslic je i najpovoljniji. Kupis onaj smrznuti ocisceni  :)

Tunjevina se i ne isplati jer onu u onom otpadnom ulju ne treba uzimati a ona u salamuri je preskupa i neisplativa.

Offline Viktor90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Par kg-a viska
« Reply #14 on: September 14, 2012, 10:55:25 AM »
Riba je i najbolji izbor.

Gledaj da to bude npr. oslic a ne som. Oslic je i najpovoljniji. Kupis onaj smrznuti ocisceni  :)

Tunjevina se i ne isplati jer onu u onom otpadnom ulju ne treba uzimati a ona u salamuri je preskupa i neisplativa.

Kazes oslic a ne som... a som dobar li je msm njegova nutriciona vrednost posto imam pun zamrzivac cale voli da peca  :)

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Par kg-a viska
« Reply #15 on: September 14, 2012, 11:53:01 AM »
Kazes oslic a ne som... a som dobar li je msm njegova nutriciona vrednost posto imam pun zamrzivac cale voli da peca  :)

Samo morska riba, nikakvi somovi-sarani-terpani i to sto ti cale upeca  :rolleyes01:

Ne kazem da treba 100% vremena da je izbegavas, ali neka ti morska riba bude zastupljena 80-90% vremena.

Pored ribe ubaci ponekad belo meso (vidim da ne volis meso ali cisto zbog raznovrstnosti da ti se ne zgadi riba; pripremi ga na neki nacin koji ti se svidja, ne moras jesti kuvano meso, ispeci ga na teflonu a pre toga ga malo premazi senfom npr.; imas hiljadu recepata na netu, razne zacine itd.), jaja, ella sir (moze i prezident mladi sir) pa kombinuj kako hoces.

Offline Viktor90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Par kg-a viska
« Reply #16 on: September 14, 2012, 01:20:04 PM »
Vidim ja ovamo da su bilderi bolji nutricionisti nego ovi skolovani  :lol:

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Par kg-a viska
« Reply #17 on: September 14, 2012, 07:25:33 PM »
I jesu. :)

Offline LadyD

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Female
Odg: Par kg-a viska
« Reply #18 on: September 14, 2012, 08:22:09 PM »
Jedno pitanjce,kad ste vec kod kardia ujutru,da li bi skodilo pojesti grejpfrut pre kardia na prazan stomak? doduse,to onda vise nije prazan stomak  :lol:  negde sam procitala da je to super za skidanje bf  :wow:

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Par kg-a viska
« Reply #19 on: September 14, 2012, 08:44:56 PM »
Jedno pitanjce,kad ste vec kod kardia ujutru,da li bi skodilo pojesti grejpfrut pre kardia na prazan stomak? doduse,to onda vise nije prazan stomak  :lol:  negde sam procitala da je to super za skidanje bf  :wow:

Zajebi te savete po novinama sto citas i sto cujes na pijaci. Samo toliko cu reci  :lol: