EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ajvar  (Read 17673 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Ajvar
« on: April 01, 2007, 03:27:12 AM »
Zanima me sto mislite o ovoj namirnici, blago przeni, dakle sad kad sam na defiki dolazio sam u kusnju da li mogu sa jajima da malo uzemem sad kad sam u CUT fazi...???

Jer mi dolazi muka da trpam kuhana bjelanca i to 20kom dnevno, kad bih mogao malo ajvara da nadodam spasilo bi me, ili ako ne to dajte neki savjet???  :idea02:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Ajvar
« Reply #1 on: April 01, 2007, 03:39:53 AM »
A sta znam...volim ga..a dugo ga nisam jela...ovi kupovni imaju i esenciju i konzervanse..a domaci je extra!
A sad kako to utice na tvoj program  :dunno:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ajvar
« Reply #2 on: April 01, 2007, 08:39:09 AM »
a sta ti treba..kriza za slanim..ako je kriza...slobodno soli hranu, umereno.a ajvar u sebi ima na ogromne kolicine suncokretovog ulja..sto ti bas i ne bi odgovaralo..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Ajvar
« Reply #3 on: April 01, 2007, 02:29:49 PM »
a sta ti treba..kriza za slanim..ako je kriza...slobodno soli hranu, umereno.a ajvar u sebi ima na ogromne kolicine suncokretovog ulja..sto ti bas i ne bi odgovaralo..
Ma nije kriza, nego samo malo da ukus ubijem bjelanjaca jer mi dolazi muka koliko sam vec pojeo, taman sam sad otvorio teglu i gledam gdje je ulje, pise da je bez konzervansa i evo sastojke;

- Paprika
- Plavi Patliđan
- Ocat
- Sol
- Šećer
- Ulje
- Feferon ljuti
- Bijeli Luk
- Začini

Hm....sad sam ubijen, ja mislio malo da stavim uz bjelanje samo da malo ukus prevarim, a sad ne smijem  :nonono: >:(
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Ajvar
« Reply #4 on: April 01, 2007, 02:58:08 PM »
@neznalice
ja imam neki feeling da se ti pravo patis :vertag:
znam da bjelanca dojade i sve to , al definicija je definicija moras da pazis, ma samo misli na to da ides ka cilju jer "bez muke nema nauke"..
mozda sama bjelanca i dojade sto jes jes, al mijesaj ih malo sa tunom,malo s pilecim prsima , ono pravi neke kombinacije s onim sto smijes da jedes ,isjeckas ih na kockice i tako pomijesas ,jeste sve to suho al.. :soccer_h4
sad ajvar i ostale slicne kombinacije znas da nemogu da idu ...nazalost :blush:

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Ajvar
« Reply #5 on: April 01, 2007, 03:05:55 PM »
@Leyla

Hm hm, hvala na savjetu ali malo si kontradiktorna... ;D Dakle govoris mi da se mucim, pa naravno da se mucim jer sam prije unosio brdo UH i nisam toliko pazio na hranu a sad šok, samo cisto bez masnoce, a naravno da sam svjestan da nema bez muke uspjeha, samo sam mislio malo si olaksat, ako se moze, sad vidim da ne moze i idemo dalje...samo sam pitao  :thumbup1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Ajvar
« Reply #6 on: April 01, 2007, 04:39:16 PM »
heh ma znam ja da si ti svjestan svega, odricanja i rada i uspjeha :yes:
samo sam predlozila neke inovacije kako ja radim ponekad s bjelancima pogotovo kad je proteinski dan  :mf_wink:

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Ajvar
« Reply #7 on: April 01, 2007, 04:46:06 PM »
heh ma znam ja da si ti svjestan svega, odricanja i rada i uspjeha :yes:
samo sam predlozila neke inovacije kako ja radim ponekad s bjelancima pogotovo kad je proteinski dan  :mf_wink:

Sad kad pojacam Kardio, nadodam za koji tjedan Animal Cuts i dignem doze kofeina, ima da to krene jos opasnije, zelim krenut lagano da ne padnem u katabolizam, jer ipak sam dosta velik...sporo, ali sigurno...sad sam se nabrijao na HIIT od sljedeceg tjedna, volim kad ide znoj na sve strane a ljudi me gledaju i komentiraju kao u petak dva mlada momka; " Vidi ovoga, reka bi da ne moze trcat....." a ja jos brze kao jedan kick....ipak je nogomet u meni ostao barem sto se kardia i brzine tice...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Ajvar
« Reply #8 on: April 01, 2007, 04:50:34 PM »
hmm da HIIT je zakon :yes:
meni na pocetku malo ide teze ,malo se zagrijem 2 min, pa onda 1min jako,30s sporije,opet tako i vec nakon 10min tako ,zadnji 10 min same noge idu  :lol:...a okolo svi cudno gledaju :p malo gledaju tv i laganiniiii ;D onda opet malo u mene i kontaju sta li je sa mnom   :innocent:

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Ajvar
« Reply #9 on: April 01, 2007, 04:56:28 PM »
hmm da HIIT je zakon :yes:
meni na pocetku malo ide teze ,malo se zagrijem 2 min, pa onda 1min jako,30s sporije,opet tako i vec nakon 10min tako ,zadnji 10 min same noge idu  :lol:...a okolo svi cudno gledaju :p malo gledaju tv i laganiniiii ;D onda opet malo u mene i kontaju sta li je sa mnom   :innocent:
E a zamisli mene sa 120kg kad na traci krenem da trcim do pulsa 140-150 koja je to grmljavina, a jos da jedem ajvar bila bi jos veca  ;D ;D ;D
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)