Izvestaji sa takmicenja > [Arhiva]

Hrvatska Prvak Svijeta u Vaterpolu 2007

(1/3) > >>

N_e_z_n_a_l_i_c_a:
Evo kao sto "znate" jutros rano Hrvatska je pobjedila Madjare i postala svjetski prvak u Vaterpolu u Austaliji ! Bravo momci!!!  :strong: :groupwave1: :woot_jump

Lazic:
Kao sto sam vec negde rekao da hrvatska pored srbije i madjarske zasluzuje da je u svetskom vrhu i to je sada i ostvarila...Sve cestitke..

N_e_z_n_a_l_i_c_a:
Nemojmo zaboravit malu ali nimalo jaku Crnu Goru sa mladom ali odlicnom ekipom !!!

Lazic:

--- Quote from: N_E_Z_N_A_L_I_C_A on April 01, 2007, 03:38:41 PM ---Nemojmo zaboravit malu ali nimalo jaku Crnu Goru sa mladom ali odlicnom ekipom !!!

--- End quote ---

polako to ceo videti jos.ovo je ono sto se izkristalisalo poslednjih godina...

N_e_z_n_a_l_i_c_a:

--- Quote from: Lazic on April 01, 2007, 03:40:06 PM ---
--- Quote from: N_E_Z_N_A_L_I_C_A on April 01, 2007, 03:38:41 PM ---Nemojmo zaboravit malu ali nimalo jaku Crnu Goru sa mladom ali odlicnom ekipom !!!

--- End quote ---

polako to ceo videti jos.ovo je ono sto se izkristalisalo poslednjih godina...

--- End quote ---
Ja gledao uživo prvu povijesnu utakmicu CG vs HRV
Te sam vidio na prijateljskoj utakmici sto ti momci mogu tako da sam siguran da ce da bude nesto od njih, a na ovoj prijateljskoj utakmici nije igrao Zlokovic i jos jedan momak koji im je mocan, a dali su vrhunski otpor HR, istina je da je prijateljska bila, ali ipak su dobili i to jos bez tih navdenih igrača a HR je igrala u Full sastavu...kao što si rekao vidjet ćemo sve!!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version