EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening???  (Read 8694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Trening???
« Reply #30 on: December 24, 2010, 06:09:59 PM »
kostunjavo voce

Offline carobnica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Female
Odg: Trening???
« Reply #31 on: December 30, 2010, 11:37:30 AM »
hvala, kojicu!  :blowkiss:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Trening???
« Reply #32 on: December 30, 2010, 08:00:11 PM »
hvala, kojicu!  :blowkiss:

samo nemoj preterivati izuzetno kalorichan izbor - vishe nego dobar sa pogleda makro i mikronutrijenata ali moze se i tu preterati ..

gomila njih daje tako neke klasifikacije hrani kao shto je ,,zdravo '' .. E OVO JE ZDRAVO ovog mogu jesti do smrti ... pa pojede punu ciniju lesnika ili badema pa tu bude 1000 kcal i kao shto se gojim ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Trening???
« Reply #33 on: January 02, 2011, 12:34:58 PM »
domacini,

sta jesti kada si u ''stisci'' s vremenom, tj. kada radim i ne stignem da pojedem nesto lepo i korisno? sta smem uvek da imam uz sebe, da prezalogajim, ako nemam vremena da posteno sednem za sto? :)

1. Poneses u plasticnoj posudi (pirinac, meso, tunjevina, sta vec hoces), dosta ljudi ovo radi, drug ovako radi cak i kad ide u teretanu pa odmah posle treninga sedne na benc i klopa  :yes:
2. Napravis sejk kuci pa poneses sejker sa sobom

Offline carobnica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Female
Odg: Trening???
« Reply #34 on: January 05, 2011, 11:25:36 AM »
nisam dolazila na net, tek sada videh nove preporuke! hvala, hvala, beskrajno hvala! bas ste zlatni, momci!  :blowkiss:

i sad jos jedno pitanje...  :hitself: sta mislite o cajevima za mrsavljenje? je l' to sarena laza? ili da cedim litar limunade svaki dan? da malo ubrzam citav proces...  :clap:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Trening???
« Reply #35 on: January 05, 2011, 11:26:58 AM »
Ne znam za te cajeve, eventualno sam procitao da je zeleni ok, da ima diuretsko djelovanje, ali da pomaze razgradnju masti ne...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Trening???
« Reply #36 on: January 05, 2011, 11:41:33 AM »
i sad jos jedno pitanje...  :hitself: sta mislite o cajevima za mrsavljenje? je l' to sarena laza? ili da cedim litar limunade svaki dan? da malo ubrzam citav proces...  :clap:

Cajevi za mrsaljenje = bullshit

Pij 2-3 solje zelenog caja dnevno zbog antioksidanata i to je to.

Offline carobnica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Female
Odg: Trening???
« Reply #37 on: January 05, 2011, 11:59:18 AM »
hocu, hocu, hocu, sve cu vas slusati, kao malo dete! pravo u prodavnicu po zeleni caj! ovo leto je moje!  :wow:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Trening???
« Reply #38 on: January 05, 2011, 04:27:44 PM »
Ne znam za te cajeve, eventualno sam procitao da je zeleni ok, da ima diuretsko djelovanje, ali da pomaze razgradnju masti ne...

jedan od retko proverenih suplemenata ... stvarno radi zeleni chaj ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!