EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: UH  (Read 173473 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: UH
« Reply #160 on: June 28, 2010, 07:07:37 PM »
videh da ima UH u orasastim plodovima pa reko sta je sa njima onda ne trebaju i oni da se jedu (keto)?onda je bolje kapsule da se uzmu ?
da li je moguce da se stavi zasladjivac neki u vodu pa da bude slatka (kolkiko je uopste zdavo ?)
dobro je samo da si ovo pitanje stavio na 323231 foruma
Champions Train Losers Complain.

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #161 on: June 28, 2010, 08:18:30 PM »
imam jednu nedoumicu,da li se pirinac meri sirov ili skuvan,posto 100 gr. sirovog pirinca ispadne mnoogo kad se skuva...?!

Offline tuli90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 81
  • Gender: Male
  • Bez velikih odricanja nema ni velikih rezultata..
Odg: UH
« Reply #162 on: June 28, 2010, 08:27:05 PM »
Sve namernice se mere sirove.

..imas search opciju, prvo pokusaj tu da nadjes odgovore na pitanja..mozes skoro na sve da nadjes odgovor..nemoj da si lenj.
..bez velikih odricanja, nema ni velikih rezultata..

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #163 on: June 28, 2010, 08:27:31 PM »
imam jednu nedoumicu,da li se pirinac meri sirov ili skuvan,posto 100 gr. sirovog pirinca ispadne mnoogo kad se skuva...?!

Sirov
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Zivkoj

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #164 on: July 24, 2010, 05:33:43 PM »
imam pitanje. kolika je odprilike maksimalna dnevna kolicina secera koju smemo uneti a da ne izazove posledice. i zanima me sta se desava ako jedemo previse slatkisa cuo sam da se onda povecava lucenje neke zlezde ali zasto je to stetno, znam da se od slatkisa dosta deblja medjutim ako bi jeli i 100gr cokolade dnevno uz fizicku aktivnost nebi se udebljali, nego mene dakle interesuje zasto je jos stetan secer.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: UH
« Reply #165 on: July 24, 2010, 07:18:28 PM »
imam pitanje. kolika je odprilike maksimalna dnevna kolicina secera koju smemo uneti a da ne izazove posledice. i zanima me sta se desava ako jedemo previse slatkisa cuo sam da se onda povecava lucenje neke zlezde ali zasto je to stetno, znam da se od slatkisa dosta deblja medjutim ako bi jeli i 100gr cokolade dnevno uz fizicku aktivnost nebi se udebljali, nego mene dakle interesuje zasto je jos stetan secer.
0 grama. sve preko steti
Champions Train Losers Complain.

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #166 on: July 24, 2010, 07:32:33 PM »
0 grama. sve preko steti
ko ga shisha me4ni sinoc u 1h poslije ponoci cejf bio nesto slatko tako da sam razduzio mikado cokoladu pa nek gori ;)))))

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: UH
« Reply #167 on: July 25, 2010, 12:04:39 AM »
Ja imam sve jaci apetit iako je leto ali poceo sam da dobijam "spojlere". Treninzi mi napreduju lepo, masa ide pa sam u nedoumici: da li da smanjim malo unos UH ili da ubacim kardio koji do sad nisam radio?
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #168 on: July 25, 2010, 02:14:34 PM »
I mene je ovo uvek bunilo, extra pitanje  :clap: Voleo bih da cujem sta imaju iskusniji da kazu ali dotad evo mog pogleda na stvar:

Ja bi ubacio kardio i nastavio. Moguce da si se ulenjio preko leta zbog ove vrucine tj da imas manjak fizicke aktivnosti (ko ce igrati fudbal po ovoj vrucini :) ) tako da bi trebalo da ubacis kardio ako je to slucaj. Mislim ovo ti kazem po mom iskustvu, ja se uopsteno tesko gojim imam jako brz metabolizam, ali kad dodje leto jbt ceo dan sedim u kuci ili na strandu, nema fudbala nema nicega, preko dana ne  mogu jesti pa se onda uvece pred spavanje odvalim itd sve to dovede do toga da leti imam malo sala na stomaku i budem dosta voden. Kod tebe to mozda nije slucaj, ali pogledaj malo sta sve pojedes da li jedes vise junka sad pa je poblem u tome pa bi trebalo to da izbacis, ili si se i ti ulenjio pa ti treba kardio.

Da je zima recimo onda bih definitivno samo ubacio laksi kardio i nastavio s masom, jer kad ti vec tako lepo ide sto bi smanjivao UH zbog malo spojlera. Ubrzao bih metabolizam sa kardiom i terao masu dalje. Al posto je leto verovatno ti smetaju spojleri i salo zbog plaze, i oces da napredujes "clean" sto bi se reklo a to ne more sa previse UH jer ce uvek biti viska.

Ovo je samo neko moje razmisljanje, cucemo iskusnije nadam se...
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: UH
« Reply #169 on: July 25, 2010, 04:39:07 PM »
Imamo dakle slican problem, tesko dobijanje na tezini overall a pogotovo ciste mase ali sam poslednjih nekoliko meseci "uhvatio" talas i ide sve bolje. Nisam imun na poneki slatkis ali to je retko i to je sav junk koji jedem, zanemaljiva kolicina. Spojleri nisu bas mali kod mene  ;) ali to nije od juce, definitivno ne tempiram skidanje viska zbog plaze, bar ne ovog leta. Sa druge strane i odgovorio si mi na pitanje, osim teretane nemam nekih redovnih fizickih aktivnosti koje bi ista trosile tako da cu ubaciti kardio pa da vidimo rezultate za par meseci. :yes:
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.