EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL  (Read 147599 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline logitach

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #50 on: March 20, 2008, 03:48:11 PM »
Dobru masu i savrsenu definiciju, cuo sam da po prestanku uzimanja metana, opada i masa i ne znam ni ja. Oni ne piju vec nekoliko meseci, ali i dalje imaju savrsenu gradju.
Ma, ja sam skroz neupucen, zato sam i dosao ovde da cujem nesto pametno.

Offline logitach

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #51 on: March 20, 2008, 03:50:04 PM »
Zato ljudi i pitam, ne zelim da upropastim svoje zdravlje zbog gluposti.

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #52 on: March 20, 2008, 03:52:16 PM »
Kako se hranis?Jesi li koristio suplemente?Zanima me koliko su mase nabacili ti tvoji drugovi?
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #53 on: March 20, 2008, 03:57:19 PM »
cekaj druze..da li si ti procitao i jedan red napisan u forum anabolicki steroidi..hajde  citaj malo..ako vec ocekujes da neko pise bar procitaj osnovno, sve polako postepeno pa onda pitanja..sta mi sada treba svakoga pojedinacno ubedjujemo da to nije to..i na kraju dodjemo do toga da je problem u ishrani i treningu..

nemas isti ip kao i crnogorac..ali to nema nikakve veze, citaj pa onda pitanja..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline logitach

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #54 on: March 20, 2008, 04:01:04 PM »
Nisam koristio nista do sada. Pa, jedan ortak je nabacio 15kg.
Normalno se hranim, unosim dosta belancevina, proteina, uglenjih hidrata. Naglo sam smrsao oko 10kg, zbog smrtnog slucaja, pa sam mislio da brzo i povratim izgubljene kilograme.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #55 on: March 20, 2008, 04:06:59 PM »
Nastavi citati i mogao bi kad smo vec kod toga procitati i pocetak ove teme mozda bi i dobio neke odgovore :rolleyes01:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline logitach

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #56 on: March 20, 2008, 04:14:06 PM »
Tako mi recite ljudi, a ne odmah da me kritikujete. Da sam bio upuceniji ne bih ni pitao. Vidim da ste strucni u ovome. ;)

Offline Jovancg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 401
  • Gender: Male
  • bodybuilding there's no turn back
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #57 on: March 20, 2008, 04:52:16 PM »
uvali metan nekom i uzmi nesto od saplementacije,jer tek si poceo sa treninzima :clap: :clap: :clap:

Offline alex m gym

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
  • aleksandar kostadinov
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #58 on: April 13, 2008, 05:34:26 PM »
sta hocete uzmite ako ne regulisite ishranu  nista necete postici(necete dobiti ono sto ste  hteli da uradite so vasem telu).Potrebno je znati kombinacije i morate vjezbati  dovolno i redovito.metan,naposim i dionabol  to su iste tablete i pokacuju muskulne  mase,ali ako se uzmu sa dekom imacete  fantasticne  rezultate ili  sustanonom.moze i ove tri  kombinacije.

Offline hannibal

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #59 on: April 13, 2008, 08:52:51 PM »
ako bih uzimao naposin oko dwe do tri nedelje da li bi postojale neke promene, sem oshtecene jetre?