EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Petar Celik  (Read 93578 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Petar Celik
« Reply #40 on: August 31, 2008, 07:59:08 AM »
Quote
U nekoj raspravi mi se cini da je Milos rekao da mu je Celik dao i prvu injekciju AS u zivotu..

pricalo se i da je neko od momaka zaglavio u bolnici zbog toga

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Petar Celik
« Reply #41 on: August 31, 2008, 04:06:07 PM »
meni je bila super zanimljiva ta rasprava s njim i Miloshem koja se zavrsila tako sto je Chelik 5 strana sam sebe ubedjivao na kraju  :clap: :clap: :clap:
Why so serious?

Offline Milovan Ilic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Male
  • www.sculptorgym.com
Odg: Petar Celik
« Reply #42 on: August 31, 2008, 05:24:58 PM »
Narode ma ko koristi steroide pa Celik je prirodan sta vam je :) i ja sam natural i svi smo mi natural izgledamo extra od jaja,mesa itd meni je to prepucavanje izmedju Sarceva i Celika smesno :) Sarcev je Sarcev ljudi, uzimao ne uzimao, covek je svoje dokazao i uvek ce biti jedan od najboljih bodibildera sa ovih prostora i u svetu oni sto Misku zavide mogu samo da sede i placu sto nikad tako nesto nece uraditi nije celik legenda srpskog bodibildinga nego MILOS SARCEV!!!!Svaka cast Celiku na njegovom izgledu ali to sto napada Milosa to je smesno i ne sportski toliko o legendi !!!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Petar Celik
« Reply #43 on: August 31, 2008, 06:10:13 PM »
Narode ma ko koristi steroide pa Celik je prirodan sta vam je :) i ja sam natural i svi smo mi natural izgledamo extra od jaja,mesa itd meni je to prepucavanje izmedju Sarceva i Celika smesno :) Sarcev je Sarcev ljudi, uzimao ne uzimao, covek je svoje dokazao i uvek ce biti jedan od najboljih bodibildera sa ovih prostora i u svetu oni sto Misku zavide mogu samo da sede i placu sto nikad tako nesto nece uraditi nije celik legenda srpskog bodibildinga nego MILOS SARCEV!!!!Svaka cast Celiku na njegovom izgledu ali to sto napada Milosa to je smesno i ne sportski toliko o legendi !!!

bravo  :clap: :clap: :yes:
Why so serious?

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Petar Celik
« Reply #44 on: August 31, 2008, 06:15:16 PM »
cek da se razumemo natural je onaj ko uzima hemiju na tur iliti guzicu(prim.prev.) i nikako drugacije...cika Pera je 100% naturalac  :evillaugh:


Uploaded with ImageShack.us

Offline herkules

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 409
  • Gender: Male
  • www.herkules.com.mk
Odg: Petar Celik
« Reply #45 on: September 01, 2008, 12:48:29 PM »
Narode ma ko koristi steroide pa Celik je prirodan sta vam je :) i ja sam natural i svi smo mi natural izgledamo extra od jaja,mesa itd meni je to prepucavanje izmedju Sarceva i Celika smesno :) Sarcev je Sarcev ljudi, uzimao ne uzimao, covek je svoje dokazao i uvek ce biti jedan od najboljih bodibildera sa ovih prostora i u svetu oni sto Misku zavide mogu samo da sede i placu sto nikad tako nesto nece uraditi nije celik legenda srpskog bodibildinga nego MILOS SARCEV!!!!Svaka cast Celiku na njegovom izgledu ali to sto napada Milosa to je smesno i ne sportski toliko o legendi !!!
:yes: :clap: :yes: :clap: :yes: :clap:

Offline MrNick

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Petar Celik
« Reply #46 on: March 05, 2009, 01:26:05 PM »
very bad men!!!