EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sagorevac sa 16godina.  (Read 3734 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Smoker

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Sagorevac sa 16godina.
« on: October 22, 2013, 02:47:37 AM »
E pozzdrav ljudi evo necu da vas pitam nista ovako bezveze vec mi je potrebno profesionalno misljenje...!
Citao sam sve i svasta mi je padalo na pamet:
Ostacu mali - NE
Razbolecu se - NE
Bice mi lose necu moci spavati - NE
Svasta sam citao i odlucio sam da uzmem sagorevac Dyma - Burn Extreme od Dymatize Nutrition-a.
Imam 16god,visok sam oko 170cm i imam citavih 96kila a krenuo sam u teretanu sa 100.!
Radim vezbe manjih tezina ali sa vise ponavljanja.
Poceo sam da ih koristim i ovo je vec 2nedelja kako ih koristim smrsao sam 4kilograma.
Uzimam 2tablete drugi dan u nedelji (Ponedeljak,Sreda,Petak) 15minuta pre treninga koji traje 1sat.
Na upustvima citao sam sve i nisam na nista alergican ali me opet brine malo uzimanje tableta svi su lik iz prodavnice preporucio mi je 2tablete pre treninga kao i lik koji mi pomaze oko treninga u teretani.
Posto jedem uobicajno samo sa smanjenim hlebom i unosom testenina molio bih vas za vase misljenje sta jos da preduzmem?: Sta da jedem,Kako da koristim sagorevace pravilno(ako ih vec ovako nekoristim) i sta bi trebao da vezbam i kako...

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Sagorevac sa 16godina.
« Reply #1 on: October 22, 2013, 09:36:51 AM »
Ako si vec kupio onda koristi kako pise na pakovanju. Ne moze ti nista biti, to su samo neke biljke i ekstrakti, nista posebno.

Idi u problemi sa viskom kilograma-pod forum i tamo citaj sta treba otprilike da jedes. Totalno izbaci hleb, sve slatko, peciva, przeno meso, sokove, alkohol, grickalice, testenine.

Kardio kardio kardio barem 3x nedeljno po 30 minuta.

Offline EaZeeY

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • You mirin' brah?
Odg: Sagorevac sa 16godina.
« Reply #2 on: October 22, 2013, 11:03:13 AM »
kao sto kaze becks, kardio je kljuc  ;) i gledaj da bude visokog intenziteta!