EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Super Cuts 3 by Universal Nutrition  (Read 3358 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DJOXXXA

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Super Cuts 3 by Universal Nutrition
« on: August 26, 2011, 03:26:13 PM »
Pozdrav svim članovima, imam pitanje u vezi sagorevača Super Cuts 3 od Universal Nutritiona, do sada sam pio par vrsta i sad sam kupio ovaj. Ono što me zbunjuje je što na pakovanju piše da se uzima 3x3 tablete dnevno, a kod ostalih sam uzimao 3x1 ili 4x1 dnevno. I još nešto, da li je odgovarajuće da se uzima jedna odmah ujutru pre cardia, jedna pre ručka i jedna uveče pred trening?

Hvala unapred svima! :) 

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Super Cuts 3 by Universal Nutrition
« Reply #1 on: August 26, 2011, 03:40:14 PM »
mala doza u jednoj tableti pa moras toliko da pijes
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline DJOXXXA

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Super Cuts 3 by Universal Nutrition
« Reply #2 on: August 26, 2011, 03:44:58 PM »
Hvala, hteo sam da proverim, da ne bude problema zbog prevelike doze... Hvala još jednom na odgovoru, možete zatvoriti ovu temu  :)

Offline Ishmerish

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
  • Gender: Male
Odg: Super Cuts 3 by Universal Nutrition
« Reply #3 on: August 29, 2011, 04:52:49 PM »
Da li te je i jedan prethodni odradio?

Pitam zato sto mi i dalje nije jasno zasto ljudi bacaju pare na 'sagorevace'?

Na primer ovaj ima po serviranju 1500mg stimulansa i pun Q diuretika ali ni traga od Yohimbe ili Green tea leef

Pa ako ti je cilj da izgubis vodu moze to i mnogo jeftinije, po onome sto sam do sada video jedina stvar koja ce ti dovesti oragnizam u stanje slicno ketozi i naterati ga da protiv prirodno prvo trosi mast kao energiju je efedrin.

Sve ostalo je placebo.

To sto hoces ces postici uz regulisanu ishranu/hidraciju i pravilno vezbanje(vise cardio-a manje tegova)a Yohimbe i Green tea leaf ce ti samo malo potpomoci u tome.

Probao sam par komada i mogu ti reci da efekat nije ni blizu ovog sad koji imam,a koristim trenutno samo whey/dex i fish oil.

Offline DJOXXXA

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Super Cuts 3 by Universal Nutrition
« Reply #4 on: August 29, 2011, 05:23:25 PM »
Pa ranije nisam koristio ovaj, koristio sam neki najjeftiniji od Universal Nutritiona, i uz istu ishranu (manje - više je regulisana) i iste treninge izgubio sam 5-6 kilograma za 20 dana koliko mi je trajalo to pakovanje. Mislim da mi koristi, jer sam došao do one tačke kada više nisam mogao da skidam kilograme, a ovo je nekako razbilo monotoniju... Usput imam i jako spor metabolizam, pa sa ovim preparatima pokušavam koliko-toliko da ga ubrzam