EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: vinstrol - licno iskustvo  (Read 17916 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline ikum

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
  • "Nemoguce je postojati bez strasti" Kjerkegor
vinstrol - licno iskustvo
« on: September 15, 2010, 05:37:11 PM »
Pre nego sto sam uzeo vinstrol citao sam svasta o steroidima. Ono sto sam poslusao jeste da sam nakon nekoliko godina treniranja bez najbolje ishrane, odlucio da godinu i po dana posvetim ishrani, suplementaciji i treningu. Nakon tog perioda, opredelio sam se za kombinaciju stanzol 50 mg dnevno, oxan 20 mg, proviron 50 mg... Cikus je trajao osam nedelja. Jeste doslo do neke definicije, ali ne mogu da kazem da sam bio odusevljen niti da je bilo ko iz mog okruzenja pomislio da sam ista uzimao osim onoga sto sam i do tada. Bio sam zaista na okrutnom rezimu ishrane koji sam apsolutno ispostovao (8 belanaca, 600 g mesa dnevno, protein), u dobrom treningu (uzeo sam personalnog trenera), medjutim, na kraju nije doslo do nekog veceg napretka. Cilj mi je bio da povecam volumen misica i da ih jos vise iscrtam. Nista preterano, ali mnogo vise nego sto sam uspeo sa ovom kombinacijom. Inace sam po prirodi vitkije gradje (175 visina, 72 kg). Misljenja sam da je prica o vinstrolu ipak daleko vise mit, nego realnost. Nakon tri nedelje od zavrsetka cikusa uradio sam analizu krvi i sve je bilo u redu. Iskren da budem, svi su mi govorili kako godinu dana treba da sve dodje na svoje mesto nakon uzimanja, i bio sam ubedjen da ce doktor provaliti da sam nesto koristio, ali nista od toga. Rezulatati su bili ok, a napredak u dobijanju kvaliteta misicne mase bio je ne, na prvi pogled, tako uocljiv. Eto toliko. Sustina je da nije vinstrol bauk, kako najcesce pise po forumima i da ne utice na jetru, niti na bubuljice ako se koristi umereno. Nikakvih promena ja nisam imao, a recimo da sam cak i sklon dobijanju bubuljica. Ne ocekujte previse. Ali moja kombinacija mozda nije bila prava, mada je dobijena na preporuku ))

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #1 on: September 15, 2010, 05:46:49 PM »
To je bio kao ciklus za defku ili sta?  :lol: :lol:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #2 on: September 15, 2010, 06:13:46 PM »
"Bio sam zaista na okrutnom rezimu ishrane koji sam apsolutno ispostovao (8 belanaca, 600 g mesa dnevno, protein), u dobrom treningu (uzeo sam personalnog trenera)"
HAha sta dalje?
Champions Train Losers Complain.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #3 on: September 15, 2010, 07:04:34 PM »
kume, najbolja je fora, sto se stalno prica, i opet ima vezbaca, koji uzmu wini da se definisu..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #4 on: September 15, 2010, 10:04:15 PM »
Pre nego sto sam uzeo vinstrol citao sam svasta o steroidima. Ono sto sam poslusao jeste da sam nakon nekoliko godina treniranja bez najbolje ishrane, odlucio da godinu i po dana posvetim ishrani, suplementaciji i treningu. Nakon tog perioda, opredelio sam se za kombinaciju stanzol 50 mg dnevno, oxan 20 mg, proviron 50 mg... Cikus je trajao osam nedelja. Jeste doslo do neke definicije, ali ne mogu da kazem da sam bio odusevljen niti da je bilo ko iz mog okruzenja pomislio da sam ista uzimao osim onoga sto sam i do tada. Bio sam zaista na okrutnom rezimu ishrane koji sam apsolutno ispostovao (8 belanaca, 600 g mesa dnevno, protein), u dobrom treningu (uzeo sam personalnog trenera), medjutim, na kraju nije doslo do nekog veceg napretka. Cilj mi je bio da povecam volumen misica i da ih jos vise iscrtam. Nista preterano, ali mnogo vise nego sto sam uspeo sa ovom kombinacijom. Inace sam po prirodi vitkije gradje (175 visina, 72 kg). Misljenja sam da je prica o vinstrolu ipak daleko vise mit, nego realnost. Nakon tri nedelje od zavrsetka cikusa uradio sam analizu krvi i sve je bilo u redu. Iskren da budem, svi su mi govorili kako godinu dana treba da sve dodje na svoje mesto nakon uzimanja, i bio sam ubedjen da ce doktor provaliti da sam nesto koristio, ali nista od toga. Rezulatati su bili ok, a napredak u dobijanju kvaliteta misicne mase bio je ne, na prvi pogled, tako uocljiv. Eto toliko. Sustina je da nije vinstrol bauk, kako najcesce pise po forumima i da ne utice na jetru, niti na bubuljice ako se koristi umereno. Nikakvih promena ja nisam imao, a recimo da sam cak i sklon dobijanju bubuljica. Ne ocekujte previse. Ali moja kombinacija mozda nije bila prava, mada je dobijena na preporuku ))

a hormonalni panel :) ?

Offline ikum

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
  • "Nemoguce je postojati bez strasti" Kjerkegor
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #5 on: September 15, 2010, 11:52:33 PM »
Da, za definiciju. Tu kombinaciju sam uzeo na preporuku od tipa koji vec dugo koristi svasta, i dosta mu ljudi veruje. Zar mislis da je nesto trebalo drugacije kombinovati? Nije mi najjasnije sta mi se stavlja kao zamerka u mom ciklusu.... 

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #6 on: September 16, 2010, 12:02:54 AM »
Da, za definiciju. Tu kombinaciju sam uzeo na preporuku od tipa koji vec dugo koristi svasta, i dosta mu ljudi veruje. Zar mislis da je nesto trebalo drugacije kombinovati? Nije mi najjasnije sta mi se stavlja kao zamerka u mom ciklusu.... 
pa zato sto ne mozes sa steroidom da se definises, imas steroide, koji manje zadrzavaju vodu itd..da ne davim sada..sve se resava ishranom i treningom...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ikum

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Male
  • "Nemoguce je postojati bez strasti" Kjerkegor
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #7 on: September 16, 2010, 12:08:53 AM »
Koju kombinaciju mi onda predlazes i nakon kojeg vremena? Od prethodne je proslo mesec i po dana.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #8 on: September 16, 2010, 12:23:31 AM »
nemam predloga, ne delim savete oko aas..ali imas ovde one prave dobre cikluse..to sto si uzeo samo wini je isto kao da si uzeo bilo koji kopmetniji ciklus..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: vinstrol - licno iskustvo
« Reply #9 on: September 16, 2010, 02:41:59 AM »
Koju kombinaciju mi onda predlazes i nakon kojeg vremena? Od prethodne je proslo mesec i po dana.

predlog,ne slusaj likove po teretanama koji nemaju blage.

HINT: prepoznaces ih po sledecim izjavama:"Cucanj je za masu,iskorak za definiciju","Winstrol je za definiciju,depo je za masu"....itd

Lepo ti rekose vec,steroid koji uzimas za definisanje ti je bitan samo ako ti rezes na 4-5% bf i ides na takmicenje pa te zanimaju svojstva kozmeticke prirode koja ti na plazi ili u normalnom zivotu nemaju neki primetan efekat.Tako da,dijetom se definisi a treningom i uz aas cuvaj misice :)
Why so serious?