EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Visestruki problemi  (Read 2173 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline freider

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Visestruki problemi
« on: December 13, 2012, 10:54:25 AM »
Pozdrav.
Imam 15 godina, visok sam 180cm i tezak 85 kg, sto se moze reci da je skoro normalna tezina. Moj problem je to sto sam ja za 4 meseca skinuo 25 kg a to je ocigledno bilo puno jer su mi se stvorile strije. Jel mi mozete pomoci da ih se resim, jer ranije mi je bio problem da se skinem zbog debljine a sada zbog strija... I da ako nesto znaci idem u teretanu vec 3 meseca i pod posebnim sam rezimom ishrane.

Hvala unapred.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Visestruki problemi
« Reply #1 on: December 13, 2012, 11:03:05 AM »
strije su oziljci i samo ce pobeleti nece nestati..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline freider

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: Visestruki problemi
« Reply #2 on: December 13, 2012, 11:11:56 AM »
ne postoji nacin da nestanu ?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Visestruki problemi
« Reply #3 on: December 13, 2012, 11:17:16 AM »
ne postoji nacin da nestanu ?

Ne... Ja sam polako gubio tezinu i opet su mi ostale strije jbg

Offline nele11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: Visestruki problemi
« Reply #4 on: December 13, 2012, 03:46:31 PM »
i ja takodje imam strije(jbg,naglo sam se ugojio) ali cuo sam da Saljicev striet dosta pomaze kod strija..Jedva postanu primetni...A ne mogu uopste da se skroz uklone(mozda laserskim putem)

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Visestruki problemi
« Reply #5 on: December 13, 2012, 05:53:07 PM »
Laserski mogu da se uklone ali ne mogu 100 % koliko sam citao po sajtovima klinika koje to rade.
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Visestruki problemi
« Reply #6 on: December 13, 2012, 07:49:40 PM »
i ja takodje imam strije(jbg,naglo sam se ugojio) ali cuo sam da Saljicev striet dosta pomaze kod strija..Jedva postanu primetni...A ne mogu uopste da se skroz uklone(mozda laserskim putem)
Laserski mogu da se uklone ali ne mogu 100 % koliko sam citao po sajtovima klinika koje to rade.

x2 ni sa laserom nece nestati 100%, a ti melemi i kreme 0 bodova.