EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vegetarijanac-ishrana za masu  (Read 30432 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline gamby

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Vegetarijanac-ishrana za masu
« Reply #20 on: August 06, 2007, 04:52:26 PM »
Fino covek kaze da mu ne kvarite temu.

Ja, ne mogu da razumem potrebu ljudi koji jedu meso da svoju filozofiju stalno i iznova namecu drugima. Pa i vasa filozofija o zdravlju ne prolazi. I cemu sve to sad? Nismo deca, odluka je pala, iz bilo kog razloga, i ne ocekujes valjda da ce zbog tvog posta njegova odluka da se promeni?

E hvala lijepa na razumijevanju.  :blowkiss:

Da,i ja pravim seitan.njami.
Tofu ja kupujem,ne znam ga praviti :dunno:

Mislim da u Hr imas posni jogurt,bezmasni.
Pitaj u velikim tgovinama :dunno:
Ja ovdje kupujem bezmasni. 0 % masnoce.

I pretpostavljam da je to ok, jel? Posni jogurt je BB approved?
Ako je, jel postoji neko odredeno vrijeme kad ga je najbolje piti?

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Vegetarijanac-ishrana za masu
« Reply #21 on: August 06, 2007, 04:57:28 PM »
Fino covek kaze da mu ne kvarite temu.

Ja, ne mogu da razumem potrebu ljudi koji jedu meso da svoju filozofiju stalno i iznova namecu drugima. Pa i vasa filozofija o zdravlju ne prolazi. I cemu sve to sad? Nismo deca, odluka je pala, iz bilo kog razloga, i ne ocekujes valjda da ce zbog tvog posta njegova odluka da se promeni?
Nema filozofije,u izgradnji misica nema filozofije-takva su pravila igre...Nemam nameru da nekog preobracam-nek bude ko sta hoce...Rekao sam samo,tj pitao-voleo bih da mi neko objasni zasto je odabrao da bude vegetarijanac?Kratko i jasno..Odgovor tipa:"eto tako" ne vazi..Bezveze mi je kad neko postavi neko pitanje :"zasto" da mu neko odgovori:"zato"...
Ako je nego vegetarijanac,neka bude-ali treba da bude spreman da nece mnogo uraditi ni rekreativno sa misicima..Kao sto rekoh-takva su pravila...Hoces misice-igraces po pravilima..Isto kao kad bi neko dosao da trenira kosarku-ali postavi uslove treneru:"znas sta,ja bih da igram kosarku ali ja sam u fazonu da je malo igram i nogama i ako moze trojka da bude na 2 metra od kosa-ja sam tako navikao i meni tako odgovara"..Odgovor je -ne moze..Mozes da je igras na taj nacin ali nista neces uraditi..Ovo je bodybuilding forum-i govori se o istinama onakvim kakve one jesu..On je pitao da li uz ishranu koju ima da dobije 5kg cistih misica-ja kazem -ne moze..Ako neko moze da mu objasni suprotno-ja bih voleo da cujem-i mene zanima..Jer ako moze- daj da manem i belo i crveno meso i tunj i jaja i sir
filmovi.infopult.net

Offline gamby

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Vegetarijanac-ishrana za masu
« Reply #22 on: August 06, 2007, 05:15:15 PM »
Mozemo li molim vas samo ne u off, tko zeli raspravljati o tome i ima vremena, molio bi ga da otvori drugu temu.
Cure hvala na razumijevanju.

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Vegetarijanac-ishrana za masu
« Reply #23 on: August 06, 2007, 05:29:49 PM »
gamby,imas temu o posnom siru,mozda malo da prelsitas po toj temi,iako je ima dosta.
Ja imam malo -"malo" problema sa kg,i radim na tome da ih skinem...ostalo mi je jos malo.
Meni su dosta pomogli ovdje ljudi,svojim odgovorima,savjetima. 100% sam sigurna da ce se Lazic javiti na ovu temu.

Ja jogurt jedem u jutro.
Posni sir jedem i uz rucak.

I kao vegetarijanac  mozes puno toga napraviti od tijela :yes:



Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Vegetarijanac-ishrana za masu
« Reply #24 on: August 06, 2007, 05:37:47 PM »
Mozemo li molim vas samo ne u off, tko zeli raspravljati o tome i ima vremena, molio bi ga da otvori drugu temu.
Cure hvala na razumijevanju.
Ok,verovao ti ili ne-i ja sam hteo da pomognem...Ali vidim da si ti tvrdoglav covek koji samo slusa ono sto hoce da cuje i sto mu je "uhu milo",bez obzira na cinjenice...Zelim ti svu srecu u izgradji svojih 5kg-trebace ti...
filmovi.infopult.net

Offline superchick

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 93
  • Gender: Female

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Vegetarijanac-ishrana za masu
« Reply #26 on: August 06, 2007, 05:54:17 PM »
Sve se moze ,kad se hoce :yes: :clap:

Offline superchick

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 93
  • Gender: Female
Odg: Vegetarijanac-ishrana za masu
« Reply #27 on: August 06, 2007, 05:59:30 PM »
Tako je dushe! Where's will there's a way, tj. gde ima volje ima i nacina!  :yes: :yes: :yes:

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Vegetarijanac-ishrana za masu
« Reply #28 on: August 06, 2007, 06:02:20 PM »
http://www.europeanvegetarian.org/evu/english/news/news002/meatless_muscle.html
Vi'sh da moze?!
OK-nadji mi plan ishrane ovog gospodina i zakaci na forum-jedva cekam da vidim...Samo se nadam da nije ovo pod "Springclean the system"
filmovi.infopult.net

Offline superchick

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 93
  • Gender: Female