EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: biotech power pro protein  (Read 8802 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
biotech power pro protein
« on: May 13, 2013, 02:06:06 AM »
da li je neko koristio ovaj whey posto vidim da ima soje i da li to znaci da nije brz protein ili ne?


Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: biotech power pro protein
« Reply #1 on: May 13, 2013, 07:37:25 AM »
to nije whey jer tu ima najmanje wheya :)
ovo sto je prikazano u oglasu, dobar sastav, ovde je i prihvatljiv ali nije istinit, po zakonu u eu, na kutiji mora da se pise prvo, ono cega ima najvise, pa su zato morali da menjaju sve svoje deklaracije medju njima i powerpro, jer nisu prikazivali kako treba


pa ovako glasi pravi sastav
Quote
Protein mix (soy protein isolate, calcium caseinate, whey proteinconcentrate), cocoa powder, sucrose, thickener: guar gum, flavors, sweeteners:sucralose, sodium cyclamate.

a soja u bilo kakvom obliku i nije bas dobra za nas muskarce, znam da je lepo cuti da se 4 kg nekog svercovanog proteina kupi za taj novac, ali eto i razloga sto je ta cena
da mene pitas pre bih pio ironamxx protein 90 ako cu da pijem protein samo da bi pio, nego ovaj
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: biotech power pro protein
« Reply #2 on: May 13, 2013, 01:23:45 PM »
hvala lazicu za info i mislio sam da je slicno posto dolazi preko madjarske

Offline unk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 120
  • Gender: Male
    • Prodaja auto delova
Odg: biotech power pro protein
« Reply #3 on: February 15, 2015, 01:22:26 PM »
Naleteo sam slučajno na ovu temu. Probao sam Biotech - Power Pro, Power Track - Power Protein i Scitec - ProMix.

Scitec sam mislio da će biti najbolji, ali nije. Teško se muti, ostaje zalepljen u šejkeru i ukus mu je loš. Verovatno ga ni ne proizvodi Scitec već samo brendira.

Biotech i Power track su imali bolji ukus za nijansu. Što se tiče mućkanja tu ne mogu da kažem koji je bolji jer isti protein, iz dva različita pakovanja, drugačije se ponašao.

Ja sam ih koristio kao dodatak ishrani u bukvalnom smislu. Kada pravim smoothie od voća ovi proteini su mi bili super za pojačavanje nutritivne vrednosti i ukusa. Takođe, zbog sporog otpuštanja, dobri su za pre treninga i dane odmora.

Mislim da nisu dobri da se unose u prevelikoj količini, ali da su ok kao dodatak ishrani i da dve merice dnevno ne mogu naškoditi muškarcima.

Posle samog treninga koristim Mutant Mass (kada radim masu) i Scitec 100% Whey Protein Professional (kada radim definiciju), koji mi je favorit što se tiče ukusa.

 ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: biotech power pro protein
« Reply #4 on: February 16, 2015, 07:24:51 PM »
da, ali dve merice dnevno, svaki dan, pa 2-3 kutije za redom mogu :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lefter

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: biotech power pro protein
« Reply #5 on: June 18, 2015, 02:33:19 AM »
Kada sam ga ja krenuo uzimati dobio sam 5 kg u 4 mjeseca(neznam dali je to puno ili malo).Samo da kazem to mi je bilo prvi puta da sam uzeo taj protein...neznam dali je pametno da ga nastavim koristiti?

Uglavnom sada sam se prebacio na myprotein,posto sam vidio u vrecici da ga ima jako malo narucio sam ponovo 'protein power' nadam se da se nisam sjebo