EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT  (Read 12204 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #30 on: November 06, 2012, 04:57:57 PM »
pa da iz tog razloga i pitam bas jer znam da ima secer ....pa tu sam i hteo da ubacim ellu pred spavanje kasiku dve tri umesto jogurta ...jer ce me ovo vise zasititi ...Ok ok :)

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #31 on: November 06, 2012, 05:40:45 PM »
vidi da imaš proteina u svakom obroku, sama kupus salata nije obrok..
možeš da jedeš odma i pred spavanje, nije problem, samo vidi da imaš samo proteina u tom obroku, bez masti i uh, eventualno malo badema ili nekih zdravih masti
voće ti je najbolje ujutru uz doručak i posle treninga (al' ovde će verovatno ići dekstroza, tako da..)

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #32 on: November 06, 2012, 05:43:40 PM »
To sve sto si ti naveo ti je ne malo,nego premalo hrane!Zbog toga te stomak i ubija.
Tebi treba valjda 260g proteina dnevno,a pitanje je dal si danas i 100g pojeo.I gde su ti masti?Kostunjavo voce ili kikiriki su ti obavezni.I ellu obavezno.Od kasike-dve pred spavanje nemas nista :D Al naravno,sve zavisi i od finansija.
Manje vise ce ti reci da izbegavas voce ili da mozes 1 dnevno,do 3h.Al nemoj sad banane da jedes :D
I kupi ovsene,nemoj musli.
Jel si uopste procitao one 2 teme o mrsavljenju?Mislim da ti je Viktor dao linkove jos na prvoj strani.

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #33 on: November 06, 2012, 05:50:30 PM »
Jesam jesam I kontam Ja sve to ...ali ja jos uvek ne mogu da treniram kao vi pa da kazes da mi treba nesto previse hrane :) kontas ... znam ja sta ti hoces da kazes al sam ja mislio da prvih 20ak dana dok ne krenem u teretanu i to Da malo stisnem Zube i Jedem uglavnom kuvano i povrce,a kad krenem u teretanu i budu bili malo tezi Treninzi da  onda hranu dovedem skroz u red .... sad naravno da se ja ne razumem al mi je logicno :D  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #34 on: November 06, 2012, 05:52:42 PM »
A sto se tice masti,masti su mi u Telu  :lol: :lol: :lol: :D ....ma pojeo sam samo 100 zato sto ne znam ni kolko odpr mogu :)) ne brini za finansije :) za zdravlje cena nije bitna :)

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #35 on: November 06, 2012, 05:55:20 PM »
a u one tablice i ono kad gledam veruj mi da cu pre razumeti kineska slova :)

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #36 on: November 06, 2012, 06:03:17 PM »
a u one tablice i ono kad gledam veruj mi da cu pre razumeti kineska slova :)
Mani se tablica i ostalog.......zacrtaj sebi cilj u glavi i sve ce krenuti svojim putem.....pazi na ishranu,trening tj. rekreaciju i odmor i sve ce biti uredu.... :yes:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #37 on: November 06, 2012, 06:04:30 PM »
au bre bojane, de 260g proteina... mnogo, razumem ja fore 2g/kg, ali za nekog početnika to nije normalno, počni sa 1g/kg, ako bude bilo potrebe i kreneš da treniraš sa tegovima povećaj na 1.5-2g/kg...
a i cena, osim ako nema debeo džep..

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #38 on: November 06, 2012, 06:15:51 PM »
:D
Ja teram oko 2g/kg xD Znaci da smanjim xD

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #39 on: November 06, 2012, 06:33:47 PM »
Mani se tablica i ostalog.......zacrtaj sebi cilj u glavi i sve ce krenuti svojim putem.....pazi na ishranu,trening tj. rekreaciju i odmor i sve ce biti uredu.... :yes:
Najjednostavnije,najlakse i lepo receno :)  :clap: