EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Koliko dugo trenirate ?  (Read 111514 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #20 on: April 08, 2007, 08:39:40 AM »
@pedja
kad si poceo trenirati? (koliko si imao god. si poceo)?  :)
..pa cisto iz zdravstvenih razoga poceo sam 1999...prvo takmicenje sam imao tada...i recimo da bi se to moglo oznaciti kao pcoetak..

mada nisam poceo zbog takmicenja nego kao sto rekoh..zbo zdravlja..bio sam debeo kao svinja sa bojlerom od 90 liatra-PROTOCNI...

evo slika..

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #21 on: April 08, 2007, 08:40:17 AM »
1999

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #22 on: April 08, 2007, 08:40:57 AM »
2006 :showoff:

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #23 on: April 08, 2007, 11:40:48 AM »
Pedja!
Neverovatno!!!! Od debelog do bildera... :clap:
Iskreno,svaka Ti cast od mene,od srca!!!  :bow:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #24 on: April 08, 2007, 12:20:51 PM »
Pedja :respect:

Offline neca

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 89
  • Gender: Male
  • zivot je borba
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #25 on: April 08, 2007, 10:49:46 PM »
peki ko ti je pomogao , da vec kroz godinu dana izadjes na takmicenje u vrlo dobroj formi. Da li si imao neko predznanje?

  I ja treniram godinu i neki mesec ali sam daleko od dobrog izgleda a jos dalje od takmicenja.
 Inace kao sam u sportu od 20-te , kucna varijanta, izleti u kik-boksu 2 godine i konacno intezivno teretana zadnjih godinu i nesto.
  Forum ovakvog sadrzaja mi prosiruje znanje(o ishrani, nisam imao 
pojma,o steroidima takodje, o sistemu treninga, samo osnovno 3 pa 1) iskreno ova pozitivna energija na forumu mi budi jos vecu zelju za radom i usavrsavanjem.
   Iako imam 31,porodicu i tezak posao mislim da bez sporta ne bih mogao da zivim.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #26 on: April 08, 2007, 11:00:36 PM »
Pa Pedja zivi od toga i da nije napravio ovakav pomak bio bi prosek kao i 100 drugih bildera..
Meni je glupo da se podedim sa njime sto imam materijala kamoli neki rekreativac.Covek pokusava da na ovaj nacin obezbedi sebi nesto da li ce uspeti ne znam, ja mu iskreno zelim..Ja sam mogao do 98..Posle toga cim su me pripreme kostale vise nego prihodi od sponzora i prihoda koje sam ostvarivao odlucio sam se da budem rekreativac..

@pedja..
verujes li da ja imam vecinu sugavih slika [po kvalitetu kao sto je ova tvoja iz 99..pa mi smor uopste da ih trazim a jos manje nekog moljakam da ih skeniram..

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #27 on: April 09, 2007, 04:55:00 AM »
@ neca....na moju zalost..niko mi nije pomogao...sam sam lutao i trazio se kroz ovu pricu...predzanje..pa imao sam..ako moze tako da se to nazove..moji poceci ovog sproa su engde davne 1986.godine..ali pisao sam vec o tome..kao klinac.ono..na tavanu..betosnki teogiv itd...sve sto sam znao o ishrani i suplementaciji bili su jaja na kajganu i sto vise mleka..itd..itd..itd...dakle..u u=sustini nista...

ali eto...kako velim..bio sam debeo i imao sam problema sa svim..mislim ne ozbiljnih..ali ..hoces da uvezes pertlu i znojis se..tu sam pukao..i odkucio da nesto resim..

smrsao sam za 4-5 meseci 36 kg..ljudi su pricali da imam leukemiju,....i onda jednom mi neko rece za prvenstvo vojvodine..ode..budem 2 iza negovana jovanovica u kategoriji do 70 kg..i to je to..tu sam se upecao i sve je krenula.

kao sto rekoh...na moju zalost,dosta kasno sam uponzao milosa sarceva i sigruno da sam tada znao sto znam sada ne bih imao trostruku diskus herniju i sigruno bi rezulatti bili daleko bolji..mada sam i ja sa ovim sto sam uradio extra zadovljan ali znas kako..uvek moze vise i bolje..ali iskreno..ne opterceujem se sa tim..ne zaludjujem se da budem pro i te fore jer znam gde mi je mesto..relaan sam covek i znam iz kog razloga sve ovo radim i pored povrede koju imam....ali to je neka druga tema.

sve u svemu...sam zakljuci...pun mi dzep isnturkutroa po teretanma koji su zavrsili neke vise trenrkse ilis ta ti ja znam sta ,a ujedno lice na vrece krompira i prodaju teroije...TO U OVOM SPRTU NE VAZI..

jednsotavno je tako..jer ako ti sa 27 godina kazes da niej bitno kako inskutkor izlgeda a kazes da ima zannje..pa brate..KAKO DA ON POMOGNE MENI KADA NE MOZE SEBI!!!!

dakle...pricam o ovm sprotu..drugo je recimo karate..ili bilo koji drugi oblik..gde izlged nije toliko bitan..vec praksa potkovana sa teroijim..sto se kaze..sto stariji to sve mudriji..

ovde nije tako..ne mozes igledati odvratno i reci ja imam zanje..nemas..jel da imas onda bi ga na sebi primenio....

mislimda ti je sada jasnije o cemu pricam.

@lazic...sto se tice fotki..jbg...ja samo radim ono sto ljudi traze..dakle..da vide kako je to sve izlgedalo i kako izgleda sada.

nije mi smor da to radim..iz prostg razloga....DA SE VIDI DA NISTA NIJE NEMGOUCE..

OSIM DRVENOG SPORETA NARAVNO....A I TO JE MOGUCE...ALJEDNOM!!
« Last Edit: April 09, 2007, 08:11:02 AM by Lazic »

Offline Mihael_86

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #28 on: April 10, 2007, 06:06:02 PM »
Koliko dugo se bavite aerobikom/fitnessom/bodybuildigom ili nekakvom drugom disciplinom ?   :showoff:  :strong:



treniram 6 meseci, imam 93kg,ali i nazalost visak masnih naslaga,najvise oko stomaka. Kako da resim taj problem?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Koliko dugo trenirate ?
« Reply #29 on: April 10, 2007, 06:32:20 PM »
Pozdrav za tebe..Moze mali info..ishrana trening itd..da vidimo sta je uzrocnik..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap