EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Misicne Partije Koje Zaostaju  (Read 126479 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Amsterdamer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #210 on: October 11, 2012, 10:20:25 PM »
Nema to veze sa treningom nego jednostavno imas masti na stomaku pa ih ne vidis.
pa sigurno da ima, a da nema veze sa treningom otkud ti to, da nije samo ishrana u pitanju ?

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #211 on: October 11, 2012, 10:24:02 PM »
Pa verovatno, znam ljude koji nikad nisu radili trbusnjake a imaju plocice.

Offline Amsterdamer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #212 on: October 11, 2012, 10:33:26 PM »
Pa verovatno, znam ljude koji nikad nisu radili trbusnjake a imaju plocice.
Svaka cast, to isto ko da si reko znam ljude imaju dobro nabildane noge a nikad ih nisu trenirali (salim se malo al tako asosicira)... nego sto se mene tice nije da imam stomacnu ali ono nervira me taj dio treninga a n i ishrana mi nije tolko losha

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #213 on: October 11, 2012, 10:34:21 PM »
pa sigurno da ima, a da nema veze sa treningom otkud ti to, da nije samo ishrana u pitanju ?

Ako ne vidis trbusnjake - mastan si.

Mozes ti njih raditi, naravno. Ali njihovo treniranje ti sigurno nece pomoci da ih vidis... Mozes ih eventualno malko vise razviti i to je to, ali uglavnom su ti vec dovoljno razvijeni, sve vezbe uticu i na njih neposredno jer ti oni sluze za stabilizaciju. 1-2 put nedeljno ih mozes odraditi ako hoces.. Odaberes 2 vezbe i radis ih zajedno u super seriji, 15-30 ponavaljanja; napravis pauzu 30ak sekundi i onda na sledecu seriju; 3-6 serija ukupno. Ja ih radim mozda 1-2 mesecno... Ako se setim  :lol:

Offline Amsterdamer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #214 on: October 11, 2012, 10:37:27 PM »
Ako ne vidis trbusnjake - mastan si.

Mozes ti njih raditi, naravno. Ali njihovo treniranje ti sigurno nece pomoci da ih vidis... Mozes ih eventualno malko vise razviti i to je to, ali uglavnom su ti vec dovoljno razvijeni, sve vezbe uticu i na njih neposredno jer ti oni sluze za stabilizaciju. 1-2 put nedeljno ih mozes odraditi ako hoces.. Odaberes 2 vezbe i radis ih zajedno u super seriji, 15-30 ponavaljanja; napravis pauzu 30ak sekundi i onda na sledecu seriju; 3-6 serija ukupno. Ja ih radim mozda 1-2 mesecno... Ako se setim  :lol:
ma radim ih jednom sedmicno u serijama da... nego spopali ste odjednom svi ko da sam opterecem sto nemam plocice ebote sta vam je :) samo sam reka gdje zaostajem i to je to ;)

Offline Pera D.

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #215 on: May 10, 2013, 10:06:42 AM »
Provalio sam da mi malo zaostaje levi konus, po velicini na odnosu na desni, i desni biceps na odnosu na levi. Sta da radim?


Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk 2

Offline Izgubljeni triceps

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #216 on: October 21, 2013, 09:03:27 PM »
Misicne partije koje zaostaju uvek treba da se rade prve na treningu

Offline Arlovski

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 103
  • Gender: Male
  • Mass move the mass
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #217 on: October 21, 2013, 11:07:00 PM »
Ruke, zapravo biceps samo.
Nije genetski jer mi ćale ima opasnu bicepsčinu već iz prostog razloga što ga gotovo nikad ne radim. Nekad odradim malo hamera i to e to. ;) Zato noge, bože bože.