EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Diskusija o bilderima nekada i sada  (Read 86641 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline medonjak

  • Domacin Foruma
  • *
  • Posts: 663
  • Gender: Female
Diskusija o bilderima nekada i sada
« on: September 14, 2007, 07:13:31 PM »
Meni se Ronnie nimalo ne dopada.

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #1 on: September 14, 2007, 07:17:29 PM »
Meni se Ronnie nimalo ne dopada.
Ja se brinem za devojke,kojima se on dopada......
filmovi.infopult.net

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #2 on: September 14, 2007, 07:21:03 PM »
Ja se brinem za devojke,kojima se on dopada......
A sto? Sta mu fali? BIlder ko bilder,samo malo veci  :evillaugh:
Ili mozda ne volite crnce?
Pogotovo kada vidim ovu sliku gde je malo dete,proradi mi majcinski instikt,kako da mi se ne svidja...Nije bas da sam se isekla,ali...
 :blowkiss:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #3 on: September 14, 2007, 08:12:16 PM »
Meni se Ronnie nimalo ne dopada.
Razumem te...Ko sto se vecini devojaka on ne dopada...Ali jbg,on je covek profi bodibilder mora da bude velik i odran(tj vaskularan)...Inace nema titule,nema titule,nema para,a on bez para tesko ce sebe da narani sa policijskom platom :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :lol: :lol:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #4 on: September 14, 2007, 08:32:13 PM »
Nije stvar u tome sto je odran i vaskularan-svi bilderi su takvi...Stvar je u tome da je on sve samo ne olicenje onoga sto BB kao sport treba da predstavlja...Nekad je BB bio sinonim za lepotu tela,simetriju-a danas sa ljudima kao sto je on-koji na 177cm ima 150kg-to nikako nije....Kad sam prvi put peko "youtuba"video finale Mr Olimpie 1999,kad su ostali u finalu samo Flex Wheeler i Ronnie-uhvatila me tuga-jer takva lepota koju je Flex predstavljao je "pobedjena" od strane "gomile mase"...
@ica-beograd
Ja ne znam u cemu je problem..Kakve veze ima dal je covek "crnac"-gospode Boze,sta tebi pada na pamet....
filmovi.infopult.net

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #5 on: September 14, 2007, 08:40:41 PM »
@ica-beograd
Ja ne znam u cemu je problem..Kakve veze ima dal je covek "crnac"-gospode Boze,sta tebi pada na pamet....
Dobro de,sto si nervozan? Sve je ok  ;)
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #6 on: September 14, 2007, 08:46:21 PM »
Ma gde nervozan-opustencija..   :blowkiss:
filmovi.infopult.net

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #7 on: September 14, 2007, 09:18:39 PM »
Nije stvar u tome sto je odran i vaskularan-svi bilderi su takvi...Stvar je u tome da je on sve samo ne olicenje onoga sto BB kao sport treba da predstavlja...Nekad je BB bio sinonim za lepotu tela,simetriju-a danas sa ljudima kao sto je on-koji na 177cm ima 150kg-to nikako nije....Kad sam prvi put peko "youtuba"video finale Mr Olimpie 1999,kad su ostali u finalu samo Flex Wheeler i Ronnie-uhvatila me tuga-jer takva lepota koju je Flex predstavljao je "pobedjena" od strane "gomile mase"...
@ica-beograd
Ja ne znam u cemu je problem..Kakve veze ima dal je covek "crnac"-gospode Boze,sta tebi pada na pamet....
Slazem se da je Viler bio jedan od vrhunskih(po mom misljenju on i jos par gospodina su najlepse gradjeni bodibilderi ikad),ali Roni je uveo taj pojam mase u bilding i zato je on broj jedan bio toliko puta...Mada iskreno nadam se da ce Jay i ove godine da ga dobije :clap:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline medonjak

  • Domacin Foruma
  • *
  • Posts: 663
  • Gender: Female
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #8 on: September 14, 2007, 09:25:45 PM »
Nije stvar u tome sto je odran i vaskularan-svi bilderi su takvi...Stvar je u tome da je on sve samo ne olicenje onoga sto BB kao sport treba da predstavlja...Nekad je BB bio sinonim za lepotu tela,simetriju-a danas sa ljudima kao sto je on-koji na 177cm ima 150kg-to nikako nije....Kad sam prvi put peko "youtuba"video finale Mr Olimpie 1999,kad su ostali u finalu samo Flex Wheeler i Ronnie-uhvatila me tuga-jer takva lepota koju je Flex predstavljao je "pobedjena" od strane "gomile mase"...
@ica-beograd
Ja ne znam u cemu je problem..Kakve veze ima dal je covek "crnac"-gospode Boze,sta tebi pada na pamet....

Citas mi misli  ;)

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Diskusija o bilderima nekada i sada
« Reply #9 on: September 14, 2007, 09:34:04 PM »
Slazem se da je Viler bio jedan od vrhunskih(po mom misljenju on i jos par gospodina su najlepse gradjeni bodibilderi ikad),ali Roni je uveo taj pojam mase u bilding i zato je on broj jedan bio toliko puta...Mada iskreno nadam se da ce Jay i ove godine da ga dobije :clap:

Ja se nadam ce neko treci da dobije-neko ko ce da vrati lepotu i simetriju u ovaj sport... :)
(neko kao Frenk Zane  ;))
filmovi.infopult.net