EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj log treninga  (Read 89850 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #10 on: January 16, 2008, 10:58:37 AM »
Jeste,Tikice,i ja sam ga video kako jede krofne... :lol:  :lol:  :lol:
Naravno shala...dobar je Milan,samo ce mu trebati josh vremena da me stigne na benchu  :bleh:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #11 on: January 16, 2008, 11:30:52 AM »
Ne bih se slozio da mu je slab bench. Sasvim je u proporciji sa mrtvim vucenjem i cucnjem.

Jak si koliko mozes da povuces. Apsurdno bi bilo da mu je bench blizu ili ne daj boze veci od cucnja ili mrtvog.

Kako bude vukao vise, i gurace vise, a i popravice Milan jos tehniku na bench-u, to sam siguran.

ja ne gledam po tome...koliko vuce koliko gura...nego kolio ima kg mase...
al se nekad dobro jelo

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #12 on: January 16, 2008, 11:49:33 AM »
ja ne gledam po tome...koliko vuce koliko gura...nego kolio ima kg mase...

Pa opet je diskutabilno. Bitno je i koliko dugo treniras. A kilaza...pa i u kategorijama do 90 kila se gura preko 200 u bench-u tako da je opet, sve relativno i svodi se na kvalitet treninga i duzinu treniranja.

A sto se Milana tice, ako bude uporan i ako ga ovo i dalje bude interesovalo, a verujem da hoce, sa pametnim treningom gurace za jos nekoliko godina u benchu skoro kilaze koje sada moze da vuce...a koliko ce tek onda da vuce...  :)
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #13 on: January 16, 2008, 12:12:23 PM »
Pa opet je diskutabilno. Bitno je i koliko dugo treniras. A kilaza...pa i u kategorijama do 90 kila se gura preko 200 u bench-u tako da je opet, sve relativno i svodi se na kvalitet treninga i duzinu treniranja.

A sto se Milana tice, ako bude uporan i ako ga ovo i dalje bude interesovalo, a verujem da hoce, sa pametnim treningom gurace za jos nekoliko godina u benchu skoro kilaze koje sada moze da vuce...a koliko ce tek onda da vuce...  :)

pa dobro ali to su lifteri...ja kazem ovako za nas smrtnike...a to za koju godinu..bice zver samo da trenira redovno
al se nekad dobro jelo

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #14 on: January 16, 2008, 12:57:24 PM »
vuksa koliko ti uopste vuces/gurash? cuo sam od druga jednog da si ti valjda rvac od 120kg :p

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #15 on: January 16, 2008, 01:31:44 PM »
pa dobro ali to su lifteri...ja kazem ovako za nas smrtnike...a to za koju godinu..bice zver samo da trenira redovno

Hah, smrtnike ... :) ma, svako tripuje na nesto...neko na borilacke sportove, neko na powerlifting, neko na izgled, neko na biciklizam, a neko na sah.

Ma ok, kapiram, ali sam se uhvatio tih odnosa cisto radi protiv teze u odnosu na neko, da kazem bildersko posmatranje koje je uobicajeno, jer cim se gleda tezina koja se podize, kao bitna, radi se o snazi. A snaga nije samo bench...bench tu najmanje ucestvuje. Hocu reci, ja sam tu malo iskljuciv. Ako se neko drzi onog cuvenog motoa "tezine su samo sredstvo, nije bitna dokle god raste misic", onda ne treba da zalazi u pricu o snazi, jer onda je ukljuceno mnogo vise od bencha.
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #16 on: January 16, 2008, 01:35:40 PM »
Posalji one dve,samo kazi da necu da ih merim,da ne placu
Tikica dovela dve drugarice sa nama da vezbaju ,ja izneo vagu a tikica i ova jedna zamalo sto nisu zaplakale,kao laze vaga..
Tada je prestala da dolazi na trening :)

Rodjen si za pedagoga. :D Takticno...takticno, nema sta....mogao si i onu "vagu koja govori" da doneses, pa da cuje cela teretana koliko imaju kg. :D
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #17 on: January 16, 2008, 02:33:13 PM »
Naravno shala...dobar je Milan,samo ce mu trebati josh vremena da me stigne na benchu  :bleh:

Koliko ti ono bese cucanj?  :harhar:
Ko ti je udario kolegu na poslu? Vidim Slavko ima plavo ispod oka :)

Vuksin cucanj je koliko se secam oko 170 a mrtvo 220kg,za benc ne znam :)

@luka
ma jes takticno,to je umetnost znati tako da zenama ubodes zicu i da ih iznerviras  :lol:


Aj malo da napisem sta sam radio danas na treningu:
-Cucanj speed day: 7 serija po 2 pon,oko 45 sec odmora,80 kg
-Bench Press:zagrevanje 2x5ponx60kg, 2x80kg
prve dve radne serije sam uradio sa 100kgx3 i to dosta lagano,video da mogu jos,ali ima jedan problem, nema ploca od 2,5kg tako da nema nacina da stavis npr 95,115 itd samo mozes da povecavas po 10 kg.Znaci trecu seriju sam stavio 110kg i sasvim lepo gurnuo 3 puta,bez vecinh problema i pomoci.
-stiffed leg deadlift 2 serije,10 pon,90kg,nisam hteo da preterujem
-triceps potisak na lat masini 3 serije,10 ponavljanja sa max tegova ne znam tacno koliko ima tamo,oko 60 kg
-sedeci biceps pregib bucicama 3 serije po 10 pon,20 kg

za sad nije lose,benc me najvise obradovao,razmisljam gde da ubacim lock out,verovatno cu kad budem radio lak benc tj speed day
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #18 on: January 16, 2008, 05:21:54 PM »
benc 140 :blush:
al se nekad dobro jelo

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #19 on: January 16, 2008, 05:47:40 PM »
benc 140 :blush:

Pa to je bas za sramotu  :hitself: :hitself: :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: