EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana za "mrsavljenje" ?  (Read 73138 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #130 on: September 14, 2007, 01:10:25 AM »
pa ja sam to njemu vec pricao,ali on rasio da idefinise koske ,pa to ti je

Kako da objasnim da ovo radim zbog stomaka.......? Znaci ovo sto radim,nije klasicna definijcija,vec vise skidanje stomaka....... :bored:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #131 on: September 14, 2007, 01:12:04 AM »
Evo tu mi je flasa...Pise 40 g secera na 1L.
100 ml ima 19.48 kcal
Nemam pojma,meni je to sve nekao smesno,da bas oko svega pazimo,pa to je previse odricanja...Licno meni se desavalo da kad najvise pazim oko sitnica,desi mi se to da posle napravim ogromnu gresku...zato se ne opterecujem vise oko toga.
Tanore,i ja sam se u pocetku svega pridrzavala i lupala glavu oko malih stvari i posle sam shvatila da to tako ne ide,ne mozes bas svega da se odreknes...bar ne na neki duzi vremenski period,zato se opusti.Pa imamo jedan zivot.
 :blowkiss:
pa ispade polemika oko 3 kapi mleka,a sad 40 gr secera nije mnogo...pa to su dve supene kasike i vise  :hitself:


Uploaded with ImageShack.us

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #132 on: September 14, 2007, 01:12:35 AM »
Pazi, ne postoji lokalno sagorevanje masnog tkiva...

A i npr. ti imas 16 godina i ne bi smeo to da radis, jer ipak ti i iritiras hormone koji su sada u veoma zajebanoj fazi... I sam vidis da kod svake dijete bilo da pise u novinama ili na netu stoji da se moras konsultovati sa lekarom... Sigurno to nije ukras...
Tako da... Vezbaj i jedi kako treba, ne pij alkohol, ne unosi proste secere (koliko mozes) i taj stomak ce sigurno otici iako se ne bi smeo opterecivati sada sa tim...
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #133 on: September 14, 2007, 01:15:24 AM »
@tanor
pa samo pazis sta jedes i lepo sve to kombinujes..stomak se izravna..nemas bojlercic i tako...  :rolleyes01:

@ico
postavi sebi cilj i u tom pravcu razmisljaj..a ne jedan je zivot daj da se odvalimo ..sindrom "gladne oci"

jedem i ja ljudi sve i svasta i pijem itd..ali kad pazim onda stvarno pazim i glupo je vise o ovome pricati..

ili jesi ili nisi LAV..  ;)

 :blowkiss:

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #134 on: September 14, 2007, 01:15:39 AM »
Pazi, ne postoji lokalno sagorevanje masnog tkiva...

A i npr. ti imas 16 godina i ne bi smeo to da radis, jer ipak ti i iritiras hormone koji su sada u veoma zajebanoj fazi... I sam vidis da kod svake dijete bilo da pise u novinama ili na netu stoji da se moras konsultovati sa lekarom... Sigurno to nije ukras...
Tako da... Vezbaj i jedi kako treba, ne pij alkohol, ne unosi proste secere (koliko mozes) i taj stomak ce sigurno otici iako se ne bi smeo opterecivati sada sa tim...
ama sta pricas,covek je zacrtao i gotovo..nek proba pa ce videti posle sta mu ostaje,a plasim se da trbusnjaka i dalje nece biti...pa mos misliti koliku ce kalorijsku potrosnju imati sa 15 tak kila manje


Uploaded with ImageShack.us

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #135 on: September 14, 2007, 01:16:30 AM »
@Calif

Kad kazes jedi kako treba,na sta konkretno mislis ? Alkohol maltene da i nepijem.......

Kad si ti poceo sa ozbiljnim treningom i ishranom,a kad prvi put usao u teretanu?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #136 on: September 14, 2007, 01:16:34 AM »
pa ispade polemika oko 3 kapi mleka,a sad 40 gr secera nije mnogo...pa to su dve supene kasike i vise  :hitself:
Pa dobro,to jeste,ali reci iskreno,da li se ti bas svega striktno pridrzavas?
Za mene i nije toliko bitno,ja sam imala 3-4 kg viska,ali mi je smesno to kad se svi u pocetku ama bas svega odricu,a posle ih brzo prodje volja pa mlate po slatkisima i pecivima,pivu,ili koji su vec poroci...
A tada je par kapi mleka i 40 g secera jako,jako smesno u odnosu na ono sa cime prekrse!
 :blowkiss:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #137 on: September 14, 2007, 01:21:37 AM »
@Calif

Kad kazes jedi kako treba,na sta konkretno mislis ? Alkohol maltene da i nepijem.......

Kad si ti poceo sa ozbiljnim treningom i ishranom,a kad prvi put usao u teretanu?

Usao sam pre dve godine i nisam slizio sa peck deck-a... A posle teretane ubijanje po pekarama...
A nigde me nije bilo, ni u rukama ni u nogama... I pre nesto nesto vise od godinu nadjem forume poput ovog i polako pocnem da citam... Sve... i o treningu, ishrani, suplementaciji i polako to prilagodjavam nekim svojim potrebama i finansijskim mogucnostima...
I sada sam prezadovoljan napredkom kada samo pomislim kako je bilo... I zbog toga slusaj ovakve poput Teda i nemas nikakve frke... Pa ni Tijana nije imala znanje pa je dosla, slusala i vidis da sada ona drugima govori i to hvala Bogu kako treba i mnogi kazu da ima rezultata...
Tako da... Znas sta ti je ciniti...
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #138 on: September 14, 2007, 01:24:46 AM »
Pa dobro,to jeste,ali reci iskreno,da li se ti bas svega striktno pridrzavas?
Za mene i nije toliko bitno,ja sam imala 3-4 kg viska,ali mi je smesno to kad se svi u pocetku ama bas svega odricu,a posle ih brzo prodje volja pa mlate po slatkisima i pecivima,pivu,ili koji su vec poroci...
A tada je par kapi mleka i 40 g secera jako,jako smesno u odnosu na ono sa cime prekrse!
 :blowkiss:
iskreno ja se trenutno ne pridrzavam nicega,jer jednostavno nisam na dijeti,ali kada vodim racuna takve stvari apsolutno ne postoje u mojoj ishrani...ako ti ne zelis da skidas kilograme onda tih 40 gr nije nista,ali ako si na bilo kojoj dijeti e onda je uzasno mnogo


Uploaded with ImageShack.us

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Ishrana za "mrsavljenje" ?
« Reply #139 on: September 14, 2007, 01:27:50 AM »
iskreno ja se trenutno ne pridrzavam nicega,jer jednostavno nisam na dijeti,ali kada vodim racuna takve stvari apsolutno ne postoje u mojoj ishrani...ako ti ne zelis da skidas kilograme onda tih 40 gr nije nista,ali ako si na bilo kojoj dijeti e onda je uzasno mnogo
Slazem se,ja sam sad na "odrzavanju" pa sebi dopustim malo uzitka... :yes:
Ali,ako primetim da mi smeta ta kolicina,izbacicu i to jednostavno.
 :blowkiss:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."