EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!  (Read 96074 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
kako ide neznalice, jel se topi masss? ja isto malo krenuo, pa se sasusio skinuo 7 kila, ali sam se zeznuo, nisam imao ni glut ni bcaa, a nekako ne volim kad sam sitniji. pa sam sad opet krenuo lagano da podizem telesnu masu dok ne bude bolje finansijske situacije pa se lepo opskrbim svim neophodnim pa se doteram cakum pakum, a verujem da ce to trajati malo poduze...3-4 meseca.
over & out

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Ide, doduše i ja čekam dodatke već dosta dugo nešto se zakompliciralo, ali trebalo bi od sljedećeg tjedna da bude boom...malo sam olakšao treninge jer sam imao nekih obaveza ali idemo i dalje snažno...ima još posla...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
pa uvek moze bolje, vise...jel si merio procenat masti skoro, da vidis koliko si napredovao? kako se tebi cini, jel si zadovoljan?
over & out

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Nabavio sam novu vagu, digitalku sad sam jos opasniji... ;D :wow:

EDIT: I nove šminkerske rukavice...žute boje  ;D :wow:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
- 5Kg 17. 05.2007 Tjelesna težina 115.5kg  :thumbup1: :thumbup1:
Snaga skoro ista, neznatan pad, puno bolji pump jedino je izdrzljivost manja... :twisted:

Idemoooooooooooo... ;D
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
a koliko si plakao na pocetku teme, kako cu ja, tresem se, ne mogu da dizem tezine, unisticu se  :crazy:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
a koliko si plakao na pocetku teme, kako cu ja, tresem se, ne mogu da dizem tezine, unisticu se  :crazy:

Vjeruj mi kriza je bila kao sto si i sam rekao sad sam na recimo tom minimalcu UH vec mjesec dana i super se osjecam, pocinjem da slicim na covjeka kao sto si rekao, . ali bojim se da ne izgubim misic doduse tjesi me snaga, jer kad nije snaga drasticno opala nisam niti izbubio nesto pretjerano, doduse slomio sam metar onaj mio tape i sad moram sa onim snajderskim ali snaci cu se...

Uglavnom sad sam sredio ovu vagu, idem do detalja nije mi problem, pa cu da vidim, a uskoro mi dolazi MEGA PAKET suplemenata pa sam oskrbljen za dugo u jesen...

Eto kad sredim 2 kutije Animal Cuts-a (jer ovo sve radim bez ikavih mega, ultra huba buba burnera, tako da se nadam još malčice pomoć od toga) i rjesim se jos kojeg postotka, u iscekivanju plocica doci ce i vrijeme kad ce NEZNALICA krenut da papi kao covjek  ;D ;D ;D ;D ;D ;D :wow: :wow: :wow:

Jebemu misa nemoj zamjerit bojao sam se da necu uspjet a moram priznat da je na pocetku i bilo gadno... :i'mcool: :yes:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
E i da što očekuješ od čovjeka koji se boji katabolizma, sebi je sitan od 125 kg koje sam imao u top zamašćenosti i koji nikad nije probao ić na defku, tj. nema pojma podrobnije kako to ide... :dunno: :geek:
Shvati i mene malo... :twisted:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Hammer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
svaka cast, samo naprijed :clap:

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #159 on: June 13, 2007, 02:48:32 PM »
@Hammer

Jesi ovo ti na avataru???  :shocking: :shocking: :shocking: :shocking: :shocking:

Hvala


Mali UPDATE:

Ljudi moji došao je i taj dan, gornje dvije pločice mi se vide!!!!!!!!!! Doduše samo ujutro kad nisam natovljen hranom...dakle sad još Animal+Cardio+Pojas...te spartanski treninzi...dat će ploda, jedino me brine da nisam puno izgubio u kilaži nisam se mjerio od onih zadnjih  115kg...(mislim na mišiće) a danas ću premjerit udove za svaki slučaj, ako tu bude prolaza vagu necu ni gledat...ne zanimam me...držite mi fige da je biceps još 46cm  ;D ;D ;D
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)