EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Power/Protein bars (cokoladice)  (Read 10007 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #10 on: October 16, 2007, 11:28:23 PM »
Ma ne bacajte pare na te cokoladice,imaju vise masti i secera nego proteina....kao neki los gejner
Why so serious?

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #11 on: October 17, 2007, 12:13:10 AM »
Ma ne bacajte pare na te cokoladice,imaju vise masti i secera nego proteina....kao neki los gejner

Molim te mi reci zašto je to bacanje para? Recimo primjer dok sam ovo ljeto bio na brodu (gliseru) kako sam moga da nakuhavam sebi 1kg mesa, 20 jaja, itd itd...uzmem si 5 pločica i par shakeova povezanih sa nekim prostim UH i mirno more.

Primjer dva:

Idem na put oću da stajem svakih 3 sata da se najedem opet kvalitetne hrane?

Primjer tri:

Izadjem uvečer vani i izlazak traje rano do jutra oću u neki fast food na neke fine bureke i čevape ako sam na defki superrrrrrrr


Prvo ispeci pa reci i promisli prije nego nešto kažeš. Čokolade nisu obrok kao svaki odnosno kvalitetni, ali jesu nadopuna i to kvalitetna ako se radi o dobroj čokoladici!!!

Leyla je spomenula Labradu!


Ja ću da navedem ALL STARS DELUXE bars sa 31g gram proteina i sa 100grama težine te malim postotkom masnoće i vrhunskim ukusima!!!

Mene su spasile dok sam putovao zadnjih dana...  :yes:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #12 on: October 17, 2007, 01:02:37 AM »

Molim te mi reci zasto je to bacanje para? Recimo primjer dok sam ovo ljeto bio na brodu (gliseru) kako sam moga da nakuhavam sebi 1kg mesa, 20 jaja, itd itd...uzmem si 5 plocica i par shakeova povezanih sa nekim prostim UH i mirno more.

Primjer dva:

Idem na put ocu da stajem svakih 3 sata da se najedem opet kvalitetne hrane?

Primjer tri:

Izadjem uvecer vani i izlazak traje rano do jutra ocu u neki fast food na neke fine bureke i cevape ako sam na defki superrrrrrrr


Prvo ispeci pa reci i promisli prije nego nesto kazes. Cokolade nisu obrok kao svaki odnosno kvalitetni, ali jesu nadopuna i to kvalitetna ako se radi o dobroj cokoladici!!!

Leyla je spomenula Labradu!


Ja cu da navedem ALL STARS DELUXE bars sa 31g gram proteina i sa 100grama tezine te malim postotkom masnoce i vrhunskim ukusima!!!

Mene su spasile dok sam putovao zadnjih dana...  :yes:

I ja izlazim i putujem.uvek mozes da smuckas sejk.Opet,ja narucujem iz inostranstva pa imam i kasein,albumin...za sve prilike protein ako mi zatreba.Kad sam u gradu,imam 24 sata dnevno da kupim pileci file svuda u gradu,nije skupo,imas mleko-jogurt sa malim procentom masti...Ja na faks ponesem ella sir 900 grama za svaki slucaj ako se zadrzim duze...a ella ne zauzima mnogo mesta.Uvek se mozes snaci.
A ove cokoladice 15grama protein,13 grama secer...bolje da uzmem whey i da ga zagadim sa dextrozom...
Where there is will,there is a way! ;)
Why so serious?

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #13 on: October 17, 2007, 01:07:14 AM »
@Hans

Ma vidi se da si skontao poantu, imas pravo sad cu i ja kao i ti thx!  :clap: :yes:
E i čokladice koje sam ja jeo imaju 13g Proteina i 27g Masti vidiš da gore piše!?
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #14 on: October 17, 2007, 01:12:30 AM »
@Hans

Ma vidi se da si skontao poantu, imas pravo sad cu i ja kao i ti thx!  :clap: :yes:
E i cokladice koje sam ja jeo imaju 13g Proteina i 27g Masti vidis da gore pise!?

Mnogo je to masti,cepaj mleko kao ja :)Jos ako tolerises laktozu super ;)
Why so serious?

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #15 on: October 17, 2007, 01:14:49 AM »
Mnogo je to masti,cepaj mleko kao ja :)Jos ako tolerises laktozu super ;)
Hoću hvala ti puno! Od sad pijem do 5 L dnevno? Oću ujutro krknut koju litru? Ono sa 3.2% m.m ili još jače?
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #16 on: October 17, 2007, 01:17:16 AM »
Hocu hvala ti puno! Od sad pijem do 5 L dnevno? Ocu ujutro krknut koju litru? Ono sa 3.2% m.m ili jos jace?

Ok,nisam bio siguran za prethodni post ali ipak jeste sarkazam...opet radi kako hoces,ja ti samo predlog dajem.
Why so serious?

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #17 on: October 17, 2007, 01:21:39 AM »
Ok,nisam bio siguran za prethodni post ali ipak jeste sarkazam...opet radi kako hoces,ja ti samo predlog dajem.
Hvala ti puno! Nije sarkazam vidim da daješ dobre prijedloge!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #18 on: October 17, 2007, 01:23:04 AM »
Hvala ti puno! Nije sarkazam vidim da dajes dobre prijedloge!
Cekaj sad ozbiljno,sta nije u redu sa mojim predlogom?
Why so serious?

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Power/Protein bars (cokoladice)
« Reply #19 on: October 17, 2007, 01:24:59 AM »
Cekaj sad ozbiljno,sta nije u redu sa mojim predlogom?
Pa ništa kažem imaš pravo, samo naprid, savjeti su na mjestu ja sam se zaletio, molim te ako u mojoj temi korigiraš malo program za trening, jebu me noge strašno... :blush:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)