EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ajvar  (Read 17665 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Ajvar
« Reply #10 on: April 01, 2007, 04:58:52 PM »
Kad sam na bajsu, vidis, primetila sam da i mene gledaju cudno, posto svi okolo sede i pedalaju opusteno, to sto ti kazes, gledaju tv, a ja se znojim i krljam ko prase. Jedino ovi instruktori znaju sta radim, pa mi daju i savete kako da povecavam/smanjujem intervale. Pa onda cujem komentare tipa " e ova se ne zeza, kako je krenula, do Beograda ce da stigne" (posto znaju odakle sam..) I tako..

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Ajvar
« Reply #11 on: April 01, 2007, 05:03:16 PM »
hmm da HIIT je zakon :yes:
meni na pocetku malo ide teze ,malo se zagrijem 2 min, pa onda 1min jako,30s sporije,opet tako i vec nakon 10min tako ,zadnji 10 min same noge idu  :lol:...a okolo svi cudno gledaju :p malo gledaju tv i laganiniiii ;D onda opet malo u mene i kontaju sta li je sa mnom   :innocent:
E a zamisli mene sa 120kg kad na traci krenem da trcim do pulsa 140-150 koja je to grmljavina, a jos da jedem ajvar bila bi jos veca  ;D ;D ;D
E, neznalice, ovde bi bio prava atrakcija, posto sam ja sa svojih 182cm i 75kg ubedljivo najvisa/veca zena u teretani, a kad bi se merila sa momcima, i tu bi bila medj prvih 10 po visini, tako da znam doobro o cemu pricas!  ;D Ali ja volem sto je tako, sta ja mogu sto su italijani niski  :dunno: Briga te, samo nastavi da grmis!  :thumbup1:

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Ajvar
« Reply #12 on: April 01, 2007, 05:12:38 PM »
E ma znas kako u Splitu su ljudi visoki, tako da mojih 192cm nije neka visina, dobro je za Gym ali danas su granice isle prema gore tako da jedino sam mislio na Kilograme, a iznenadila bi se da vidis curu 205cm odbojkasicu iz okolice Splita, cura je prekrasna u licu, vitko tijelo, da je snimim i dam slike nitko ne bi vjerovao kolika je dok ne stanjem pored nje pa se osjecam kao liliputanac  ;D
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Ajvar
« Reply #13 on: April 01, 2007, 05:18:36 PM »
heh da @ale u pravu si , zaboravila sam an te komentare tipa "dokle cu da stignem "  :yahoo:
sreca moja pa su sprave s tegovima u prizemlju gdje je vecina muskaraca, a kardio na spratu pa ne bi bas mogla da slusam to..dosta mi ovih sto nalete ponekad ionako nemaju blage veze ;D
e pa zamislite sta meni pricaju kad radim hit, sa 168, 50kg ;D ,za neke uocpe ne bi tebalo nikad da radim kardio , a o oovm da ne pricam sto se hiita tice  :shutup:
pokusala sam par cura da savjetujem koje dolaze cesto i gube an bajsu po sat , da probaju da rade hit il malo brze umjesto laganon okretanja pedela, jer ja postrosim vise za 15 min nego one za sat,a jednostavno niko ne slusa tako da :hitself: o njihovom nacinu ishrane kad pocnu da pricaju necu ni da komentarisem..vecina sjedne na kaficu poslje presvlacenja , neki "samo" uzimaju voce navece..i takoo...kad kazes nesto niko ne shvata ozbiljno ,pa drage dame ako mislite da je to ok, samo napred najgore sto su sve pocetnice i savjetuju jedna drugu a nijedna nista ne zna..
sad samo treniram i cutim :showoff:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ajvar
« Reply #14 on: April 01, 2007, 05:33:54 PM »
a sta ti treba..kriza za slanim..ako je kriza...slobodno soli hranu, umereno.a ajvar u sebi ima na ogromne kolicine suncokretovog ulja..sto ti bas i ne bi odgovaralo..
Ma nije kriza, nego samo malo da ukus ubijem bjelanjaca jer mi dolazi muka koliko sam vec pojeo, taman sam sad otvorio teglu i gledam gdje je ulje, pise da je bez konzervansa i evo sastojke;

- Paprika
- Plavi Patlidjan
- Ocat
- Sol
- Secer
- Ulje
- Feferon ljuti
- Bijeli Luk
- Zacini

Hm....sad sam ubijen, ja mislio malo da stavim uz bjelanje samo da malo ukus prevarim, a sad ne smijem  :nonono: >:(

za 17 godina koliko sam zagrizao u bb sve sam nacine istrazivao da sebi olaksam,moram da ti priznam da prve godine priprema za takmicenje sam mazao po 5 parceta hleba sa ajvarom..svaki dan..tada sam bio  treci na prvenstvu yu, ali zasto sam tako dobro prosao, jer sam imao samo 15 godina i da sam kamenje jeo ne bi se zalepilo za mene..
Pred nastup sam jeo kornfleks, gledajuci koliko ima proteina i uh..vidim nema masti..Kada dolazi tada moj predsednik kluba i takmicar pedja milosevic i kaze sto jedes to, ja pa nema masti, on okrenu kutiju da mi pokaze od cega je napravljeno, so,  brasno i svasta nesto..od tada sta god da jedem prvo gledam od cega je kreirano, pa onda sastav po nutritivnoj vrednosti..
Sada vecina vas ne mora da pravi takve greske..Sve imate kao na dlanu, samo da citate..
Inace ja sam eksperimentisanjem dosao do mnogo drugih jela koje sam prilagodio sebi..
Npr kupus stavim na pari da se opusti pa zavijem listove kao praznu sarmu..
Onda tako stavim u pecnicu da se "kuva" ostane onako kruto i bude manje bljutavo za jelo..
Pa nekih kolaca, makarone, sa piletinom iseckam na kocikice i sve izmesam pa ella sirom zapecem tako u rerni kao sto bude makarone sa sirom..
Pa sladoledi sa wheyom..
Znaci kada se ne takmicim ne mora da se mnogo odricem kvalitetne klope a u isto vreme pribegavam mashti..
Kada zavrsis te studentske dane pa u stetu..jer ti si natural kao sto znas glupo je da ceo zivot jedes tako, ali mozes da prilagodis sva jela sebi..
Samo masta..
Da, jedino brokoli nisam nasao kako da pojedem a da mi se ne smuci..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Ajvar
« Reply #15 on: April 01, 2007, 05:38:41 PM »
@Lazic

Odlicno si napisao, ma smislit cu ja nesto, a brokoli ja jedem sa domacim, vlastitim maslinovim uljem i malo soli mmmmmmm...........
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Ajvar
« Reply #16 on: April 01, 2007, 05:58:57 PM »
Laki, izmesas elu sa malo jogurta da napravis kao pavlaku, pa to tako ladno na topao brokoli ;)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Ajvar
« Reply #17 on: April 01, 2007, 11:28:54 PM »
A zasto vam je brokoli toliko odvratan?  :dunno:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ajvar
« Reply #18 on: April 01, 2007, 11:31:06 PM »
Laki, izmesas elu sa malo jogurta da napravis kao pavlaku, pa to tako ladno na topao brokoli ;)

Nisam ja pomijar..povrce je povrce i ne mesam sa drugim stvarima.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline A.C.A.B.

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Ajvar
« Reply #19 on: April 02, 2007, 02:34:25 PM »
Jbg,meni uz ajvar tuna lakse ide..