EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: rale-jelovnik za masu  (Read 76102 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #50 on: September 11, 2009, 08:53:32 AM »
Lazicu kad si mi rekao da se mogu lako zamastit sa kolicinom skroba koju sam naveo da jedem u mom jelovniku-bio si u pravu. Malo sam se zamastio.trbusnjaci su jos dobri ali ne kao prije,sto je normalno ipak mi je cilj masa. Dobio sam 3kila za mjesec dana sa navedenim jelovnikom,mada je bilo dana i kad sam samo 3obroka jeo,jbg.visa sila.ja sam napravio gresku jer sam skroz izbacio kardio,jer sam zelio brzi rast. Radicu kardio jednom nedjeljno,mislim da je to ok.i vidim da mi ne valja da jedem istu kolicinu uh svaki dan,bolje je kad variram.

Offline nenadns

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 868
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #51 on: September 11, 2009, 09:52:04 AM »
kardio je besmisleno raditi dok radis masu...bolje smanji kalorije...ne postoji razlika u dobijenoj misicnoj masi izmedju idalnog broja kalorija i PREJEDANJA.
Out of the night that covers me,
Black as the pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.

In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.

Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds and shall find me unafraid

It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #52 on: September 11, 2009, 10:09:28 AM »
kardio je besmisleno raditi dok radis masu...bolje smanji kalorije...ne postoji razlika u dobijenoj misicnoj masi izmedju idalnog broja kalorija i PREJEDANJA.
mislim da mi ne bi kardio koji bi radio jednom nedeljno usporio rast misicne mase.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #53 on: September 11, 2009, 10:28:17 AM »
Quote
on se uglavnom pije pre treninga jal ima NO, ili arginin akg... a moze posle treninga...
mada je to komlikovano pitit njega, pa cekati pola sata pa onda PWM...
bolje ti je obicni creatin smutis sve zajedno u PWM i 
ima vremena za NO...

ljudi se ovde trude da POKAZU SMERNICE i da momci kao rale NE GRESE tj DA NE LUTAJU U OVOM SPORTU i onda ti nabacujes ovakve glupe komentare
A STO IMA VREMENA ZA NO??
jel imas i jedan jedini normlan razlog osim toga DA NEMAS KESHA da ispistujes pravu igru pa onda smtaras da to tako treba?
daj malo razmisli pre nego sto napises nesto
DODATCI ISHRANI nisu HEMIJA da bi moglo da dodje do zasicenja receptora
a ti da si citao temu u NO productima onda bi shvatio za cega oni sluze i od cega bi trebalo da budu sastavljeni a ne da ovako lupredas
jer pocentku ce siugurno vise pomoci neki expander KOJI NPR za tvoju info ima 4 ili vise vrsta kreatina ukljucujuci i tvoj monohodrat te kao KOMPLETNA FORMULA moze samo da pomgone pocetniku da NE GRESI,NE LUTA I DA DODOJE DO CILJA STO BREZE BEZ I JEDNE STETNE POSLEDICE
tako da
RAZMSILJAJ PRE NEGO STO NESTO NAPISESj jel u ovoj si prici nepunih 6 mesci i nisi ni malo kompetentan da dajes strucne savete tipa IMA ZA TO VREMENA

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #54 on: September 11, 2009, 10:46:58 AM »
mislim da mi ne bi kardio koji bi radio jednom nedeljno usporio rast misicne mase.
jednom  nedeljno ti nista ne znaci.bolje je 10-15 minuta svaki drugi trening i to nakon treninga.
i sve to zavisi koliko ces i kad ces; tipa da li si uneo previse kalorija i da li si sta potrosio treningom sa tegovima,kako trenutno izgledas
moj pojam mase ne znaci biti svinja, cista misicna masa na prvom mestu  ;)
inace zna se kako misic raste i sta mu je potrebno ..ispostuj to i ni jedan kardio nece spreciti da rastu
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #55 on: September 11, 2009, 11:32:42 AM »
ok lazicu.mene zanim cista miscna masa,a ne nadusenost. Meni nije muka da radim kardio,cak volim da trcim i u dobroj sam kondiciji. U maju sam na fiz.provere trcao 3.450m za 12min.takozvani kuperov test. A posto i onako rano ustajem onda bi mogao izjutra radit kardio a popodne teretanu.izvini ako mozes da mi kazes,mada sigurno to nedje pise ali mi je lakse kad mi ti kazes:)jeli bolje da kad radim kardio trcim srednjim tempom 60do 70posto od max.pola sata ili da odradim hiil?hvala unaprijed.

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #56 on: September 11, 2009, 03:09:00 PM »
ljudi se ovde trude da POKAZU SMERNICE i da momci kao rale NE GRESE tj DA NE LUTAJU U OVOM SPORTU i onda ti nabacujes ovakve glupe komentare
A STO IMA VREMENA ZA NO??
jel imas i jedan jedini normlan razlog osim toga DA NEMAS KESHA da ispistujes pravu igru pa onda smtaras da to tako treba?
daj malo razmisli pre nego sto napises nesto
DODATCI ISHRANI nisu HEMIJA da bi moglo da dodje do zasicenja receptora
a ti da si citao temu u NO productima onda bi shvatio za cega oni sluze i od cega bi trebalo da budu sastavljeni a ne da ovako lupredas
jer pocentku ce siugurno vise pomoci neki expander KOJI NPR za tvoju info ima 4 ili vise vrsta kreatina ukljucujuci i tvoj monohodrat te kao KOMPLETNA FORMULA moze samo da pomgone pocetniku da NE GRESI,NE LUTA I DA DODOJE DO CILJA STO BREZE BEZ I JEDNE STETNE POSLEDICE
tako da
RAZMSILJAJ PRE NEGO STO NESTO NAPISESj jel u ovoj si prici nepunih 6 mesci i nisi ni malo kompetentan da dajes strucne savete tipa IMA ZA TO VREMENA
pedja nisi me rzumijo...
ja nemam nista protiv NO...cak do skoro pre 2 sedmice sam ga i ja uzimo...
samo sam mu dao primer, da prvo pokusa sa obicnim..kreatinom...pa kada sanjim zavrsi...
onda sam mislio da uzme No...da prvo iuzvuce mksimum od monohidrata...pa sam zato napiso da ima vremena za NO .... I narvno da mu to nece koristiti nista, ako nebude imo kvaitetne..obroke..
i dobar PWM posle... ako ima kintu bolje da ulozi u nesto drugo..kao napr... bcaa ili gl...a sa obicnim kreatinom moze dosta toga izvuci...jos pogotovo ako ga prvi put koristi... :yes:
pa kad sa njim zasiti..onda da uzme neki NO, da ubrza rast...
to je samo moje skromno misljenje..a on nek radi kako hoce...
i nemas stari razloga da se ljutis... ;) :lol:
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #57 on: September 11, 2009, 03:27:26 PM »
Quote
pa kad sa njim zasiti..onda da uzme neki NO, da ubrza ras

ja ti napisah a ti opet po svome

jbg

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #58 on: September 11, 2009, 08:33:37 PM »
po meni odlican...:)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #59 on: September 12, 2009, 10:52:48 AM »
ok lazicu.mene zanim cista miscna masa,a ne nadusenost. Meni nije muka da radim kardio,cak volim da trcim i u dobroj sam kondiciji. U maju sam na fiz.provere trcao 3.450m za 12min.takozvani kuperov test. A posto i onako rano ustajem onda bi mogao izjutra radit kardio a popodne teretanu.izvini ako mozes da mi kazes,mada sigurno to nedje pise ali mi je lakse kad mi ti kazes:)jeli bolje da kad radim kardio trcim srednjim tempom 60do 70posto od max.pola sata ili da odradim hiil?hvala unaprijed.
na pocetku teme sam ti rekao kako i sta..najgore je ako ti neko kaze nesto , a ti nastavis po svome i vidis da gresis, pa cemu sve to
dovoljno ti je neki mini hit posle treninga, dovoljno da napadne salo, a nedovoljno da nacne misice..i to pratis, ako si na kraju vezbanja trbusnjaka, kao flat, ravan iako si vezbao, nema potrebe da radis kardio,
pratis sebe  i ono kako si jeo danas i prema tome organizujes duzinu, intezitet i koliko ces cesto raditi taj kardio..
ako je sve kako treba, sto bi ga radio
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap