EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: rale-jelovnik za masu  (Read 76239 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #130 on: December 10, 2009, 11:09:44 AM »
rale slao sam ti pm ali nesto mi kaze da sam slao tu poruku jednom ili nesto slicno  :crazy: :crazy:

laki..proveri sta je sa ti Pm..jer odista i mene strasno zeza u zadnje vreme to oko slanja i primanja poruka..

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #131 on: December 15, 2009, 10:37:38 PM »
Kako spremate junetinu? Ja posto ne przim na ulje ispane mi suva i trvrda,malo dodajem vode dok se pece na tefal ali nekako ne ispane bas najsjajnije:)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #132 on: December 15, 2009, 11:02:04 PM »
Meni extra bude...

Ono pechem je i dodajem vodu malo, ali na kraju pustim da ode sva voda i onda ubacim vode samo da se ovlazi meso i bude OK.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline kwon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 280
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #133 on: December 15, 2009, 11:13:09 PM »
dinstaj je ..stavi u serpu vode da skoro prekrije meso... ne suvise jaka vatra da ne bi kipelo, nego lagano da krcka..bude odlicno

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #134 on: December 15, 2009, 11:16:22 PM »
Kako spremate junetinu? Ja posto ne przim na ulje ispane mi suva i trvrda,malo dodajem vode dok se pece na tefal ali nekako ne ispane bas najsjajnije:)

ja licno stavim vodu da provrije pa u nju spustim komad junetine. voda taman toliko da je prekrije i dinstam. kad voda ispari bude obicno i skuvana. gledam da uvek uzmem parce koje je od buta i za snicle, tako trazim u prodavnici. bude extra spremljeno. mozda ima uticaja zepter u njemu dinstam.

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #135 on: December 16, 2009, 01:37:26 AM »
Meni extra bude...

Ono pechem je i dodajem vodu malo, ali na kraju pustim da ode sva voda i onda ubacim vode samo da se ovlazi meso i bude OK.

Za pecenje uzmes posolis prvo dobro pa tek posle peces tj przis, za kare i sl...

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #136 on: December 16, 2009, 06:26:58 AM »
Kako spremate junetinu? Ja posto ne przim na ulje ispane mi suva i trvrda,malo dodajem vode dok se pece na tefal ali nekako ne ispane bas najsjajnije:)

PAM SPRAY i resen problem za sva vremena ;) ;)

Offline Srle

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #137 on: December 16, 2009, 10:37:29 AM »
Kuvana je najbolja, ubacis je u supu, pa imas i lepe supice i lepu meku junetinu.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #138 on: December 16, 2009, 10:58:33 AM »
ma bez supe nista u ovom sportu  :wow: :wow: :wow:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #139 on: December 16, 2009, 11:44:19 AM »
Nit' bez janjetine i pive... :lol: :lol:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.