EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: rale-jelovnik za masu  (Read 76299 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #270 on: August 14, 2010, 09:22:52 PM »
a ti si neki zajeban nazovi strucnjak pa ocjenjujes koliko je necije znanje!

Offline impulse

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #271 on: August 17, 2010, 02:54:44 PM »
rale svaka cast!
Mozes li mi reci sto radis za grudi?
Koliko te eura ispadne ovakva ishrana mjesecno bez suplementacije..
Hvala!

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #272 on: August 17, 2010, 05:58:14 PM »
mozes rale reci sta i koristis od suplementacije  :yes:

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #273 on: August 17, 2010, 08:33:31 PM »
@impulse
od suplemenata ne koristim trenutno nista. Hocu da probam jedan period tako pa ako ne bude napretka uzecu whey i bcaa moje omiljene suplemente. Dobro sam napredovao kad sam prije treninga 30min.pio 10gr bcaa i 5g creatina,tokom treninga tecene amino i bcaa i posle treninga 35gr isolata+maltodex i dex.to bih svakom preporucio.
Ishrana trenutno 5do 6 obroka,svaki obrok po 30do35gr proteina, uh variram oko 300gr,ujutru prije i posle treninga.
A za grudi samo osnovne vjezbe,uvijek mijenjam redosled vjezbi. Najvise radim razboj sa 20-30kg opterecenja i potiske sa bucicama.

Offline MikiVeliki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 176
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #274 on: August 17, 2010, 09:47:54 PM »
Dje kupujes malto u Cg ?

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #275 on: August 17, 2010, 11:15:16 PM »
imas u pansport kod sportskog centra,ako ga nemaju narucis da ti stigne. A imas i u zagoric u power dzim malto.

Offline impulse

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #276 on: August 17, 2010, 11:17:30 PM »
hvala puno na odgovoru,kazi mi jos ovo,koliko radis serija za grudi i dali radis superserije za iste?
Za ovako neku ishranu da li bih mogao dobiti 7-8 kg onako neke ciste mase,ili mogu malo da se opustim i jedem malo slobodnije jer me nece salo,i samo ako moze da mi kazes koliko odprilike para treba izdvojiti za takvu prehranu mjesecno,pitam jer nemam puno para pa moram planirati kako sto...znaci zanima me ovako okvirno kolika para treba za to bez suplementacije.
hvala!!

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #277 on: August 18, 2010, 12:28:53 AM »
ne radim super serije,bas rijetko,kad bih imao dobru suplementaciju prije,tokom i posle treninga radio bîh gigantske ser. Radim ukupno 12 serija za grudi.
Mene ishrana kosta 5 do 6eur.dnevno pa sad racunaj. Ja po obroku jedem oko 180gr mesa,jedino posle treninga 230gr mesa ili 10bjelanaca. Za dorucak 6-7bjelanaca,prije spavanja 200gr sabackog sira. Sa uh experimentisi,idi do gornje granice koja te ne masti,meni je to negdje oko 350gr.Prosjek mi je 5 obroka dnevno.
7-8kg misica ako dobijes za godinu ipo da si srecan. Ne ide to bas lako. Bar ne kod mene. Radim i boks i trcanje pa ne dobijam bas lako kg(cistu misicnu masu).jos sto ja pazim na hranu maximalno sam disciplinovan. Dosta treba truda i odricanja za tih 7-8kg misica vjeruj mi,a i vremena.

Offline MikiVeliki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 176
  • Gender: Male
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #278 on: August 18, 2010, 12:31:30 AM »
imas u pansport kod sportskog centra,ako ga nemaju narucis da ti stigne. A imas i u zagoric u power dzim malto.
Ok rale, hvala na info.Pozdrav

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: rale-jelovnik za masu
« Reply #279 on: August 18, 2010, 01:49:56 AM »
@Rale pa ti si taj koji se pravi filizof i lupa gluposti.. naravno da ne treba rekreativac skroz striktno.. ne spremaju se svi za takmicenje.
Champions Train Losers Complain.