EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Proteinska dijeta  (Read 3193 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline makispageta

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Proteinska dijeta
« on: June 01, 2011, 12:06:17 PM »
Pozdrav, ne mogu da nađem na sajtu i ako sam tražila, treba mi baš proteinska dijeta, ako može direktan link!? Ili da mi neko napiše tu dijetu bila bih zahvalna.

Offline makispageta

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: Proteinska dijeta
« Reply #1 on: June 01, 2011, 12:23:21 PM »
Stomak mi je najkritičniji, sve mi tamo ide, nadam se da će mi ova dijeta pomoći da ga skinem... ako :)

Grudi: 99cm
Struk: 83cm
Kukovi: 99cm
Bokovi: 103cm
Butine: 58cm
Listovi:37cm

Visina:161cm
Tezina:67kg

Offline makispageta

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: Proteinska dijeta
« Reply #2 on: June 02, 2011, 06:38:02 PM »
Bilo ko da pomogne? Od sutra bih na dijetu pa ako može pomoć :innocent:

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Proteinska dijeta
« Reply #3 on: June 02, 2011, 06:59:40 PM »
A zasto ne bi procitala Sticky teme? Tamo imas uputstva...

Plus imas i teme jos 4-5 devojaka koje su trenutno na dijeti u ovoj istoj kategoriji u kojoj si i ti otvorila temu, pa procitaj i njihove teme. Odatle ces videti sta valja, a sta ne valja.
Pa tek onda otvoris svoju temu i tamo stavis svoj plan (jelovnik i kako planiras da treniras), pa da moze neko i da ti odgovori, koriguje...

Niko ti ne odgovara zato sto je sve vec pisano po milion puta, ti samo trebas da procitas. Drugo niko nema toliko slobodnog vremena da svakom ponaosob koji se pojavi u ovoj temi sastavlja i pise sve od nule. Trece sta tebi znaci da ti neko sad sastavi jelovnik i npr kaze jedi toliko i toliko pirinca (lupam), a ti kazes ne volim pirinac... Nego, kao sto rekoh, ti lepo procitaj te teme, pa na osnovu njih daj neki predlog svog jelovnika i treniga , pa cemo da korigujemo ako treba.

Offline makispageta

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: Proteinska dijeta
« Reply #4 on: June 02, 2011, 09:02:25 PM »
Mislila sam šta uopšte sme da se konzumira tokom ove dijete, a ne da mi se smišlja jelovnik :) hvala u svakom slučaju!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Proteinska dijeta
« Reply #5 on: June 02, 2011, 09:12:19 PM »
Mislila sam šta uopšte sme da se konzumira tokom ove dijete, a ne da mi se smišlja jelovnik :) hvala u svakom slučaju!

procitaj sticky teme o onome sto te zanima i videces da su koncepti tipa sme/ne sme da se konzumira pogresni i da se drugacije pravi jelovnik
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Proteinska dijeta
« Reply #6 on: June 02, 2011, 09:16:11 PM »
Ako mislis na ketogenu dijetu, imas ovde sve o njoj http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=6780.0
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.